New Posts New Posts RSS Feed - Savjet - kruškolika građa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet - kruškolika građa

 Post Reply Post Reply
Author
slick View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Kolovoz 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slick Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet - kruškolika građa
    Posted: 23 Kolovoz 2008 at 21:39

 Evo ovako - nije da ja ne volim vježbati, ali cesto odustajem zato što ocito ne znam kako bih pravilno vježbala i postizala rezultate koje želim.

Naime, ja sam jako mršava u gornjem dijelu i licu, ali guza mi je jaca, a na nogama imam celulita. Kako pocnem vježbati (crobne se preporucuju za celulit), pocnem i mršaviti, naravno u gornjem dijelu, a guzi treba duže. Onda pocnem izgledati premršavo i odustanem, a celulit se gomila. šta da radim kako bih zategnula guzu i riješila se celulita, a da ne izgledam ko avet? Pilates mi je pak ok za zatezanje, ali preslab za rješavanje celulita.

Hvala puno

 

 

DANAS POČINJEM SA ZDRAVIM ®IVOTOM!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2008 at 03:43
ne mogu nisat puno da ti kazem o ovome osim da posavjetujes se s nekim ko ce bit upoznat s tvojim jelovnikom,kolicinom obroka,vremenskom intervalu kad jedes i modza cudno ali i krvna grupa moze imat jako veliku ulogu(mozda si alergicna na neku hranu koju jedes ali to se ne kuzi)

Opet ce me hemm ispravljat kao moja frendica,ali da moja frendica ima slican problem i otisla je na konzultacije kod nekog  gurua koji je trazio sve to od nje da bi smislio kako na pravi nacin izvuci max  da postigne to sta zeli.Mogu ti rec  nije islo brzo sad bum i sitna je u bokovima neg trebalo je jedno godinu dana i sad je zenska prava bomba,jos me i zezaju kako to da mi je samo frendica ali et...

postoje i mnoge opcenite teorije odnosno saznanja kako mozes da to teses ali opet sve je to opcenito a covjek se razlikuje od covjeka pa tako i nacin na koji najbolje se dolazi do rezultata

pozz i puno srece i kad krenes nema odustajanja
 

Edited by d3m0n
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2008 at 10:48
Originally posted by slick slick wrote:

 Evo ovako - nije da ja ne volim vježbati, ali cesto odustajem zato što ocito ne znam kako bih pravilno vježbala i postizala rezultate koje želim.


Nađeš osobu koja se razumije u to i stvar rješena.

Originally posted by slick slick wrote:

Naime, ja sam jako mršava u gornjem dijelu i licu, ali guza mi je jaca, a na nogama imam celulita. Kako pocnem vježbati (crobne se preporucuju za celulit), pocnem i mršaviti, naravno u gornjem dijelu, a guzi treba duže. Onda pocnem izgledati premršavo i odustanem, a celulit se gomila.

Stavi sliku, napiši nekoliko info o sebi, jer ovako se možeš vrtiti u krug bez potrebnih savjeta.


Originally posted by slick slick wrote:

šta da radim kako bih zategnula guzu i riješila se celulita, a da ne izgledam ko avet? Pilates mi je pak ok za zatezanje, ali preslab za rješavanje celulita.

Hvala puno


Vježbe za rješavanje celulita ne postoje jer za to nisu ni namijenjene, celulit se rješava na druge nacine (jer postoji i mogucnost genetakog nasljeđivanja, hormonski disbalans i sl). 


Još jedna stvar, crobnim neceš postati zategnutija, niti se crobne vježbe preporucuju za celulit (kao što sam rekao da nema vježbi za celulit). Kod nekih osoba može prouzrociti kontra efekt, što ponajviše ovisi o tjelesnoj građi.

Vrlo veliku ulogu ima pravilno posložena prehrana i san...da san (odmor).

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2008 at 15:32
sve u svemu ne moze se o tome govorit opcenito


Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
PetraPan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PetraPan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2009 at 23:06
Ma neee, probaj ovako:
Odi na cardio trening recimo 3xtjedno tipa erobaca i stepa, da pocneš mršaviti ali istovremeno odi i na fitness i vježbaj sa opterecenjem gornji dio tijela, kužiš?
Tako ceš mršaviti (zbog crobnog nacina vježbanja) ali ceš istovremeno jacati (dobivati na volumenu u gornjem dijelu tijela).
A za celulit, odi barem jedno tjedno na masažu, nece ga ukloniti ali ceš ipak dobiti na cirkulaciji limfe, pa ce tokom vremena i celulit ipak biti sve manji i manji. Pripazi na prehranu da ne uzimaš klopicu koja zadržava tekucinu i pij dosta vode..Dobllo?
Hajde, sretno tebi.
Pozz :))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2009 at 23:19
dobivati mišicnu masu i mršaviti u isto vrijeme je moguce samo pocetnicima (neko kratko vrijeme tipa 2 - 3 mj) i userima
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 11:29
Originally posted by PetraPan PetraPan wrote:

Ma neee, probaj ovako:
Odi na cardio trening recimo 3xtjedno tipa erobaca i stepa, da pocneš mršaviti ali istovremeno odi i na fitness i vježbaj sa opterecenjem gornji dio tijela, kužiš?
Tako ceš mršaviti (zbog crobnog nacina vježbanja) ali ceš istovremeno jacati (dobivati na volumenu u gornjem dijelu tijela).

Pozz :))


Potpuno se slažem! Pogledaj trening Tracy Anderson na mom blogu. Ja trenutno treniram po njemu upravo iz istog razloga. Super ti je za stanjivanje nogu.

I još nešto - probaj šetati što više!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 16:45
Theia jeli imaš ti možda ona njena 3 DVD-a? Ako imaš kakva su ti?? Ja ih skinula i nikako mi se ne sviđa 

Po meni preprebrzo izvodi ancrobne vježbe i ništa nije s muzikom pa je predosadno
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 11:32
  Nisam vidjela te cd-e.... Bez muzike? Hm..... to mi nikako ne odgovara..... BRZI cROBNI?!?! MMMMMMMMMMM.............
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 12:27
Da  brzi crobni da, supeeer, ali ona brzo izvodi i ancrobno  što na kraju onda više slici na crobno 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 15:08
Originally posted by Theia Theia wrote:

  Nisam vidjela te cd-e.... Bez muzike? Hm..... to mi nikako ne odgovara..... BRZI cROBNI?!?! MMMMMMMMMMM.............

Jel postoji drukciji?


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 18:22
  Long way to go.... trenirati i prehranu mjenjati....

 I prihvatiti svoju genetiku...i staviti osmjeh na lice....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.