New Posts New Posts RSS Feed - sad ti budi pametan......!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sad ti budi pametan......!

 Post Reply Post Reply
Author
neven73 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neven73 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sad ti budi pametan......!
    Posted: 20 Kolovoz 2015 at 16:23
http://www.telegram.hr/zivot/znanstvenici-tvrde-da-tjelesna-aktivnost-zapravo-ne-utjece-bitno-na-tezinu/
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 16:52
pa ne utječe ako netko jede kao prasac! Nema te tjelesne aktivnosti koja može potaknuti gubitak kilograma ili tesanje forme ako se jedu gluposti i jos u enormnim količinama.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 19:02
Retardiran članak. Kad liječnici budu razumjeli ljudski metabolizam ekonomisti će razumjeti globalnu ekonomiju, političari kako treba funkcionirati društvo, mir i prosperitet će vladati svijetom, svi ćemo biti sretni, zdravi, lijepi, bogati, da nas svaka majka za zeta/snahu poželi. Doba vodenjaka samo što nije tu, ali do onda, no pejn, no gejn. Teretana, kretanje i pazit na kvalitetu i kvantitetu prehrane.

Čisto anekdotalno, najveće gubitke u tjelesnoj masi sam ostvario u periodima neumjerenog kalorijskog unosa koji ni na koji način nije odgovarao mojim dnevnim potrebama uz totalni izostanak bilo kakve značajne tjelesne aktivnosti. Umjesto da nabacim 2-3kg, izgubio 4,5kg u 14 dana.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 20:37
Kad vidim ovakav izvor, ni ne otvaram jer znam da je neka glupost.

Goranchero, tak i ja ove godine na moru. Prehrana skroz opustena, svaki dan neko meso na rostilju, tjestenina, salata i obavezno svaki dan 4-5 kuglica sladoleda i u tjedan dana pao 2 kile.

Edited by Mike - 20 Kolovoz 2015 at 20:37
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2015 at 09:24
ma oni misle isključivo na težinu. moguće je izgubiti TEŽINU bez vježbe, i to po mogućnosti najnižim mogućim unosom kalorija pa šta ode ode....:) ali svatko tko je pametan i želi smršaviti, pa neće valjda vjerovati da ne mora ništa raditi i ništa ne jesti. da, i onda kad izgubi xy kilograma, onda si je on/ona "mlohav", "koža" mu visi, ali vaga pokazuje 10 kg manje :D to je bitno!
ehehehehe, ja sam u jednom periodu defke jela stalno punomasne sireve (nije bila keto), casual rastopit po tostu, obavezno desert nakon treninga jedno 3-4 velika sendvič keksa, povrća nisam vidjela po tjedan dana osim krumpira hehe, deri kikiriki prije spavanja (min. 50 grama) nekad bi si cornflakes napravila prije spavanja, skinula sam dosta masti u dosta kratkom roku intenzivnim treningom. centimetri su otišli a pločice buknule. nisam ni bila u deficitu sa kalorijama čak štoviše u suficitu, ali potrošnja je bila ogromna. naravno to je bio kratak eksperiment, uspješan za liniju ali dugoročno bi bio štetan po zdravlje....no svejedno poanta je tu. rezultati dolaze dobrim treningom a ako su navike u prehrani "generalno" duboko ukorijenjene, PERIOD junkanja može ubrzati gubitak za 50%...kao neka faza u dijeti. dugo punjenje :D
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.