New Posts New Posts RSS Feed - Sad je dosta :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sad je dosta :)

 Post Reply Post Reply
Author
dianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sad je dosta :)
    Posted: 28 Listopad 2013 at 16:22
Pozdrav svim na forumu
Ovako pocinje moja prica. Nakon dvije trudnoce i prestanka pušenja dobila-ostalo mi dosta kilica. Prije jedno 6 mjeseci krenula sam sa prehranom i treninzima i citala,tražila po netu što?,gdje? kako?...buduci da za teretanu nemam vremena vježbam kod kuce 6 dana u tjednu. Kupila sam whey,hranim se proteinima i sad sam zapela.  U zadnja 3 mjeseca izgubila sam 25 cm i 5 kg . Zadnjih tjedan dana hranim se kuhanom piletinom,posnim,zobenim i kuhanim povrcem i danas ujutro stanem na vagu i dobila sam skoro 2 kile,pa jel moguce da je to mišicna masa. Totalno sam u bedu,negdje radim grešku pa bih molila pomoc. 
Visoka sam 157,trenutno 72 kg  na slikama se super vidi kako su centimetri otišli ali došla sam do 70 kg i tu je stalo
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 17:14
zašto su i muškarci i žene toliko opsjednuti tim centrimetrima : )
muškarcima uvijek fali centimetara, a žene imaju viška Tongue
Never give up
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 17:58
pozdrav dianne i dobrodosla
Molim te da opises svoj 1- 2 dana- znaci cijeli jelovnik od dorucka do vecere- sto, koliko i kada. Takoder, opisi sto treniras i kako
Kako mislis "hranis se proteinima" ?
cookies are for pussies
Back to Top
dianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 18:51
Hvala na dobrodošlici
Evo jelovnika: dorucak-50 g zobenih,30g wheya sa 3 dl vode
                                          instant kava sa steviom i mrvicu mlijeka
                          rucak-100 g kuhanih pil.prsa,dvije velike kuhane mrkve,1 rajcica
                           poslije vježbanja 30 g wheya sa 3,5 dl vode
                         vecera-200g posnog sira sa pola šake badema
dan 2.    dorucak-50g pirovih pahuljica,30g wheya sa 3 dl vode,pola šake ananasa sušenog
                              instant kava sa steviom i malo mlijeka
             rucak-pecena junetina sa povrcem
            poslije vježbanja 30 g wheya sa 3 dl vode
            3 jaja ,1 rajcica
popijem u toku dana oko 1l vode i 1 l zelenog caja...ako me uhvati glad pojedem jabuku ili neku dr.vocku
Vježbam insanity  ali ponekad osjecam veliki umor jer sam cijeli dan na nogama pa pauziram ,tokom dana sam aktivna...cišcenje,šetnja,igranje...
Ovo hranim se proteinima :) sam mislila nema kruha,tijesta,riže itd...
Nedjeljom jedem normalno sve od rucka do vecere ali u manjim kolicinama

                                     
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 18:57
nije ti ovo loše. samo jedan savjet. ako vec izbjegavaš UH nemoj ih izbjegavati u PWM-u odnosnu obroku nakon treninga. tad su ti uz whey potrebni i jednostavni šeceri (glukoza, bijeli kruh, groždjice) koji brzo ulaze u krvotok i u kombinaciji sa brzim proteinima (whey, bjelanjci) kljucni su za izgradnju mišica. ako ti je glukoza preslatka može se koristiti i cokoladno mlijeko
Never give up
Back to Top
dianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 19:53
Jako bitna stvar koju sam zaboravila napomenuti je da imam problem sa štitnjacom. Koliko to mijenja nacin vježbanja i prehrane?
Back to Top
dianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 21:47
Nema više savjeta :(
Malo sam promijenila jelovnik,izbacila whey,vježbam i dalje 6 dana u tjednu
Danas kad sam trcala skoro sam tajice izgubila,DIVOTAAAAA morala sam djecu pustiti da ih navucem natrag. Do prije 2 mjeseca su jedva stale na mene.
Uskoro stavim slike prije i sad,vidi se ogromna razlika
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.