New Posts New Posts RSS Feed - Prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prsa

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Stjepan91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stjepan91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prsa
    Posted: 06 Veljaca 2010 at 22:04
  E ovako svima meni je poanta dobit prsa prije ljeta stoga imam jos oko 3 ili 4 mjeseca pa ono molim malo pomoci......Ovako imam Bucice od 5kg(samo to nemogu nista drugo nabavit)...Možete mi reci ovaj kako da nabildam....ako moze pomoc...I molim opistit svaku vjezbu ja sam amater pa ono neznam strucne izraze.....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 01:14
pa s tim bucicama od 5kg se neces nista nabildat pogotovo u prsima jer je pre mala kilaza pa neznan ono mos ic ugradit silikone ili nabavi vise opreme i pogledaj malo po forumu š.link
2.link. a evo mozes i ove linkove pogledat di ces nac dosta informacija. i po mogucnosti nebi bilo lose u teretanu se upisat

Edited by zmaj
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 11:28

Originally posted by Stjepan9š Stjepan9š wrote:

  E ovako svima meni je poanta dobit prsa prije ljeta stoga imam jos oko 3 ili 4 mjeseca pa ono molim malo pomoci......Ovako imam Bucice od 5kg(samo to nemogu nista drugo nabavit)...Možete mi reci ovaj kako da nabildam....ako moze pomoc...I molim opistit svaku vjezbu ja sam amater pa ono neznam strucne izraze.....
 

niš od tih utega Stjepane :)

odnosno, možda biš prvih par puta i osjetio nešto jer ti je novi podražaj ali inace š0 kg ni blizu nije kilaža za to što tebi treba :)

e sad...rekla bih ti da radiš sklekove, bar dok ne nabaviš neku ozbiljniju opremu ili se uclaniš u teretanu ali ako želiš raditi na masi, oni ti nece bit dovoljni....treba ti željezo sreco

...eh, eto, pocinje ljetna groznica

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Stjepan91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stjepan91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 16:43
  Pa koliko bi mi trebalo kila bucica...probat cu nabavit
 Heheh imam ja vec mase samo trebam oblikovati.....


Edited by Stjepan9š
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 17:22
Originally posted by Stjepan9š Stjepan9š wrote:


 
Pa koliko bi mi trebalo kila bucica...probat cu nabavit Heheh imam ja vec mase samo trebam oblikovati.....


Pusti ti te fore, salo nije mišic niti se može vježbom pretvoriti u mišic što god neki ljudi pricali!

trebao bi nabaviti utege, ali i bodyweight vježbe ti ti pomogle dota, sve varijacije sklekova pogotovo! google is your friend

pa javi kad nađeš nešto da pomognemo u odabiru   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 23:18
znaci cilj bi tribala bit definicija ako se oces oblikovat,samo opet na definiciji se izgube kile a ti se oces nabildat u prsima.odluci! za nabildat prsa za pocetak bi sigurno nekih 50kg treba dizat u benchu pa uz napredak to povecavat.aj reci nan kolka ti je visina i tezina pa cemo vidit sta tu treba zapravo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 23:27

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

znaci cilj bi tribala bit definicija ako se oces oblikovat,samo opet na definiciji se izgube kile a ti se oces nabildat u prsima.odluci! za nabildat prsa za pocetak bi sigurno nekih 50kg treba dizat u benchu pa uz napredak to povecavat.aj reci nan kolka ti je visina i tezina pa cemo vidit sta tu treba zapravo
 

je, samo tu nema šta za definirat kad još nije vježbao do sada, definicija podrazumijeva da ima nekih mišica ispod

da, reci nam kolika ti je kilaža/visina pa da vidimo mi s kakvom to masom raspolažemo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 12:03
  Nek nadje neku ogradu ili stalke i radi dipseve.. i sklekove izmedju tih stalaka.. tako ja doma imam stalke i na njima se odlicno mogu prsa pogodit, i jos uz to sklekomat
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 12:34
Višak kilograma i fizicka NE sprema ne idu dobro sa dipsevima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 12:44

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Višak kilograma i fizicka NE sprema ne idu dobro sa dipsevima
 

Kak ne? Bar ne mora stavljat dodatne utege na pojas

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 12:47
  A i meni su dipsevi laksi od sklekova
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 14:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Višak kilograma i fizicka NE sprema ne idu dobro sa dipsevima
 


Kak ne? Bar ne mora stavljat dodatne utege na pojas



u kombinaciji sa onim drugim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Andrej_93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrej_93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2010 at 21:30
Pokusaj da radis sklekove svaki dan sve vise ponavljanja i oblikovaces grudi ... nije u tegovima sve !
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 00:18

Originally posted by Andrej_93 Andrej_93 wrote:

Pokusaj da radis sklekove svaki dan sve vise ponavljanja i oblikovaces grudi ... nije u tegovima sve !
 

Jeste, neš je i zemljinoj gravitaciji!

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 00:52
Originally posted by Andrej_93 Andrej_93 wrote:

Pokusaj da radis sklekove svaki dan sve vise ponavljanja i oblikovaces grudi ... nije u tegovima sve !


ne slažem se baš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Andrej_93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrej_93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 01:16
ne bas u potpunosti ali pomaze mnogo , ali jbg priznajem treba i teret neki da se dize
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.