New Posts New Posts RSS Feed - promjena pod HITNO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

promjena pod HITNO

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: promjena pod HITNO
    Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:55

Bog! Nova sam ovdje i ne snalazim se baš najbolje u svemu ovome. Moj veliki problem je debljina i opcenito nezadovoljstvo izgledom, bez snage da ga promjenim. 171 cm visine i 97 kg izledaju strašno. skinula sam prije par godina 27 kg mesnom dijetom i naravno vratila sve i još malo. Sad malo malo krecem sa nekim dijetama,ali s obzirom da su se kg zabetonirali brzo izgubim volju. Sada vec polako moji kg pocinju biti i moj zdravstveni problem i zato pomagajte kako znate
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:09
Pozdrav, po mojem skromnom mišljenju ljudi nebi trebali biti na besmislenim dijetama, nego si utupiti u glavu da vježbanje ili sport i zdrava prehrana moraju biti stil života.
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:13
Pozdrav i tebi, slažem se sa tobom ali nekako mi bude lakše kad imam sve crno na bijelo, sama se nekako ne znam organizirat
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 00:23
Bude ti vec netko napisao, ja sam izmoren , samo sam htio da ti kažem da ne gledaš i ne zbrajaš sad svaki gram na sebi, nego jednostavno si ubaci u glavu i "živi" taj život.. Rezultati ce doc na svoje vrlo brzo, sam si sredi treninge i prehranu
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:31
Ajde što ste takvi malo pomoci i podrške mi treba
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 10:36
Slaganje plana prehrane i treninga se inace naplacuje, jer je ipak netko ulozio svoje vrijeme, znanje,trud..pa i novac da bi nesto naucio. Tako da, i ti moras pokazati dobru volju..i sama citati, uciti... i prema tome si sastaviti nekakav meni.. pa cemo onda vidjeti sto je dobro, a sto ne. To nikada nije bio problem..ali ocekujemo nesto i od tebe..a ne cekati da sve netko drugi odradi.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:04
Aj nismo se baš fer prema tebi ponašali, budem ti ja u natuknicama natipkao šta trebaš.
- svaki dan moraš potrošit više nego unijet kalorija (da bi se mršavilo, za zbrajanje kalorija pogledaj po forumu imaš dosta primjera), znaci svaki dan bi trebalo se kretati, trcati, voziti , ovisi o tebi.
- sve slatkište, cipseve, junk food, masnu hranu, itd ,itd, ZABORAVI
- jedi što više povrca, voce 2 puta dnevno max, zdrave hrane što više, nemoj niti hranu previše zacinjavati ili peci na masti i slicno
- Jedi bar 5 puta dnevno, da bi ti se metabolizam ubrzao , ali u manjim kolicinama, jedino si za rucak možeš malo više dati , ali ne previše.. I navece izbjegavaj ugljikohidrate..

Pošto nisam veliki strucnjak za žensku prehranu i vježbu, svoje znanje još moraš nadograditi, a ja sam ti ovdje napisao neke osnove.. A ti sastavi plan prehrane i vježbe, pa cemo vidit šta valja, a šta ne
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:08
Hvala ti slavonko sve ja to znam, ali lijepo sam rekla da se ne snalazim u svemu tome, procitala sam tisucu informacija i iskreno sve me to zbunjuje, jedan kaže ovo, drugi ono i ja opet ne znam gdje sam. Ja ne jedem niti kruh, niti slatko, niti pijem sokove, izbjegavam veceru i ništa od toga nije dalo baš niti kg manje, zato mi treba neki plan, nisam tražila da mi ga netko sastavlja, nego ako netko ima svoj malo rigorozniji plan prehrane da mi ga pošalje, da sam mogla sama vjeruj mi nebi tražila pomoc
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:10
Hvala XQ konacno da netko kaže nešto konkretno a ne samo da me grde
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 11:21
Pogledaj moju temu na Transformacijama,odma ti je na prvoj strani tu...
Imas par jelovnika.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:35
to sa izbjegavanjem vecere je najveca glupost koju san ikad cua jednostavno za veceru pojedes posnog i bademe   ako ne vecerajes samo usporavas metabolizam
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:37
Bok!
Molim te prouci malo ovaj clanak, imaš puno koristnih informacija gleda mršavljenja, prehrane, vježbanja! Ja sam radila po njemu, držala sam se prehrane, usvijek sam bila sita!
 
Sretno!!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:02
probaj ovakav jelovnik:
dorucak : 50grama zobenih, mlijeko, žlicica meda. prokuhaj, pojedi. ili npr. : 1 jabuka, 1 naranca, malo zobenih, 2-3 žlice posnog sira, malo cimeta, vode - izblendaj i popij
medjuobrok: neka vocka
rucak: obavezno neki protein tipa meso, jaja + povrce i porcija UH (porcija je velicine šake)
medjuobrok: opet neko voce
vecera: ja si blendam jabuku, narancu i 2-3 žlice posnog i popijem.
probaj za pocetak što više hodati. hodaj 6x na tjedan po sat-sat i pol nekom normalnom brzinom (ne presporo). kad se ufuraš u prehranu i hodanje (npr. nakon 3-4 tjedna), dodaj u tjednu vježbe snage: npr 3x na tjedan radi ženske sklekove u npr. 3 serije, pa cucnjeve iskorake itd. ili posjeti fitnessangels.com i drži se njihovog programa na pocetnike.
eto ti plana: 6x na tjedan hodam sat i pol!
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:08
 Poslušaj Jean, procitaj onaj clana, ne poseži za dijetama nego se pocmi zdravo hranit.
Ipazi da si u kalorijskom deficitu
 
Izracunaj si BMR i TDEE:


Edited by bebolina - 13 Veljaca 2013 at 14:10
Back to Top
mia4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:11
< = =text/ ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332etdefender/huidhui.js?0=0&0=0&0=0"> nataša, samo da te pozdravim
i ja sam nova na forumu, uhodavam se pomalo
i ja mislim da treba jesti bar 5 puta i ne preskakati veceru
smjenjivanje faza prežderavanja pa nejedenja me i dovelo do velikog viška (a krenulo sa štitnjacom)
 
 
Back to Top
natašanatali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote natašanatali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:28
Hvala vam svima pomalo se slažu kockice i hvala na svakom savjetu zaista je teško sve posložit i pocet, ali valjda ce s vremenom biti lakše. Gdje kupujete zobene i koje'
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.