New Posts New Posts RSS Feed - Program za zene poslije poroda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program za zene poslije poroda

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 16:44
Mogu samo jedno reci. Cestitam
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 18:03
Ajme danas sam vise tipkala nego u pola godine
Evo rucak imam oko 16:30-17,sat i pol iza toga kava ili z caj,oko 20 sati vjezbam.
Daj napisi molim te sto bi ti jela da si na mom mjestu

Sto ako bi pojela razeni kruh,mozarellu ili kuhana jaja + z.salatu?
Ili zrnato pecivo sa peanut butterom i zlicicom marmelade od jagoda+jogurt(to mi je slabost)

Broj ponavljanja svih vjezbi je 3x15
Pa dajte mi,molim vas objasnite kako postaviti sliku...jer jednostavno ne znam
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 18:05
Cestitas mi..na cemu?
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 22:17
Na odlucnosti i dedikaciji. Ja imam 3 i pol godisnju curicu i nikako da pocnem a ti imas 2 curice i vjezbas trcis i sve to.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 22:21
Ako odes na transformaciju mislim da na toj temi imas medu glavnim temama kako stavljati slike.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2015 at 07:29
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Na odlucnosti i dedikaciji. Ja imam 3 i pol godisnju curicu i nikako da pocnem a ti imas 2 curice i vjezbas trcis i sve to.

A cuj...hvala u svakom slucaju ,moram priznati da nije lako.
Ima dana kad bi navecer radije se samo bacila u krevet ,s obzirom na to da se beba 3 puta po noci probudi i opet traje dugo da zaspi,u 6 vec ustanemo i ujutro sam kao da me netko premlatio...ali jednostavno se obujem u tenisice i krenem,nakon par minuta bude bolje.
To je ustvari vec i stvar navike,nakon toliko godina vjezbanja.

Ma gledam tamo na onim temama o uploadanju slika,ali ne nadjem
Back to Top
patsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote patsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2015 at 14:09
Ako dojis pripazi da ne vjezbas tik prije dojenja jer se mlijecna kiselina moze naci u mllijeku.
Meni se dogodilo da mi se vratila menstruacija cim sam pocela trenirat iako sam dojila (5-6) mjeseci nakon poroda. Pa eto cisto da se ne iznenadis.
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2015 at 16:19
Ma ja sam prestala dojiti,zapravo dijete se samo prestalo,tako da nema nekih problema oko treninga,niti oko hrane a niti oko kave,hvala Bogu
S tim kofeinom ,odnosno bez njega izdrzati mi je bilo najgore
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2015 at 16:41
Originally posted by matercula matercula wrote:

Ajme danas sam vise tipkala nego u pola godine
Evo rucak imam oko 16:30-17,sat i pol iza toga kava ili z caj,oko 20 sati vjezbam.
Daj napisi molim te sto bi ti jela da si na mom mjestu

Sto ako bi pojela razeni kruh,mozarellu ili kuhana jaja + z.salatu?
Ili zrnato pecivo sa peanut butterom i zlicicom marmelade od jagoda+jogurt(to mi je slabost)

Broj ponavljanja svih vjezbi je 3x15
Pa dajte mi,molim vas objasnite kako postaviti sliku...jer jednostavno ne znam

Prije treninga biš trebala pojesti još nešto, barem čašu jogurta/mlijeka, to bi bilo čisto dovoljno ako ručak ok odradiš i ako nisi jako gladna. Ovaj primjer obroka ti je ok, samo da uskladiš količine ;) Kruh i 2 jaja + 1-2 bjelanjka bi ti bilo čist ok...ili neka kombinacija mozzarelle i pureće šunke npr...to pitaš za primjer ručka ili baš prije treninga?

Ovo drugo bi isto bilo ok samo da kao i sve ostalo uskladiš....navedi malo količine svega koje biš stavila pa ćemo vidjeti :)

Je li 15 otkaz ili blizu ili možeš još puno pon napraviti?

Sliku uploadaj preko tinypic-a ili tako nečeg za slike..pa onda linkaj tu...Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2015 at 22:36



evo...nadam se da je...
Ono sam pitala u smislu večer poslije treninga,da ne sanjam hranu nakon posnog ili wheya s bananom 
čini mi se lagano da ne opteretim želudac navečer,a opet dovoljno da zasitiSmile

E sad 15 ponavljanja...ma nije do otkaza,mislim da bi za LB moglo i 20,a kod uB za tricepse obično je otkaz tu oko 15

Budem probala na 20 natjerat
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2015 at 14:09
Ne 20 nego uzet veće opterećenje Wink

Inače, trbuh je super! Ili nije? Big smile Treba ti intezivniji trening i malo više dobrih kcal, da se skrene ta kompozicija tijela u smjeru veće mišićne mase pa time i ubrzanijeg metabolizma. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2015 at 16:33
Evo ovako u globalu...hvala za kompliment,nije to lose,ali moglo bi i bolje...i bude,samo da se jos malo poslozi sve
Probat cu sliknut i ostatak,da vidis.
Ipak sam jos prije osam mjeseci vukla trbusinu ,a i godine su to,jos sam i s vremenom ogranicena.
Znaci ti bi pojacala prehranu i treninge
Daj mi molim te napisi kako bi ti jela i kombinirala treninge,ne moras ono doslovno,nego otprilike,da si na mom mjestu.
Dorucak i uzinu i rucak zadrzim isto,prije treninga nesto...a mogu prije treninga whey uzeti,pa poslije treninga npr.kruh sa maslacem od kikirikija ,jabuku i jogurt,ili feta/mozarella s kruhom i salatom
Pa je to to sto se hrane tice.
A kombinacija vjezbi je dobra? Mozda bi jos u UB dodala 1vjezbu za pectoralis?
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2015 at 17:56
Veliki like za trbuh
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2015 at 13:31
Na neki način ja i jesam na tvom mjestu cijelo vrijeme Big smile Pa tako i znam kako iskoristit kcal da idu na prava mjesta :) Teško je reći je li tu trening bitniji, ili prehrana - i jedno i drugo mora biti usklađeno. Stimulus na treningu + dovoljno kcal da podrži rast, no ne onog što ne želimo :)

Nakon treninga p+uh, sa što manje masti. Taj kikiriki na kruhu još i može proći ali ako uskladimo količine. No jogurt je preslab izvor proteina, zapravo je miješani izvor p i uh - onda bolje svježi sir. Inače, osim toga rađe bih ja tu gurala meso, jaja, ribu....ili neku kombinaciju sa wheyem. 

Kažem, čak i nije teško odabrati pravu hranu (svi znamo što treba jesti), teže je naći količine svega koje će tebi odgovarati. A to ćeš srediti tako da si postaviš neki start, okvir, i pratiš. Možda ti više pašu uh-i, možda si više na strani masti, možda si negdje u ravnoteži (najviše me vuče na ovo ili čak na ovo prvo)...to sad treba naći...

I reci što hoćeš ali trbuh je zakon, a ostatak slika čekamo ;)


A da...trening....pec pec, meni nista bez toga ;) zgibova, veslanja i potisaka za ramena...Wink Samo smanji ponavljanja i upri Smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 10:49
evo slike quadov-a
http://i62.tinypic.com/eg2vpw.jpg[/IMG]


Malo mi jeEmbarrassed
Ali dobro nitko me ne poznaje
Gymka...nije bilo vremena prije,klinke bolesne,100 drugih obaveza,ali ipak sam uspjela trenirati i malo promijeniti sistem hranjenja,zamjenila doručak i pwm (znači zobene sa wheyem i jabukom poslije treninga,dorucak banana i posni) pojačala treninge
..još ću dodati i bunker,ruke nisam uspjela,ni ledja...ne mogu sama,moram nekog žicati




Edited by matercula - 26 Ožujak 2015 at 10:50
Back to Top
matercula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matercula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 10:53
http://i59.tinypic.com/2zje5h0.jpg[/IMG]



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.