New Posts New Posts RSS Feed - Program vjezbanja i prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program vjezbanja i prehrane

 Post Reply Post Reply
Author
limaaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote limaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Program vjezbanja i prehrane
    Posted: 13 Studeni 2007 at 12:53
Pozdrav ljudi!
 Ovako, zelim krenuti u teretanu, pa bi htjeo da mi netko napise program vjezbanja, i program prehrane (sto jesti i kada jesti).
Imam š70 cm i 65 kila, htjeo bi dobiti nekih 5 kila, i dobro se izdefinirati.
Isao sam i prije u teretanu, sam sam si pravio nekakve programe, ali nikad nisam bio siguran da li pravilno radim. Najvise me zanima prehrana (da li moram piti proteine ili to mogu nadomjestiti obicnom hranom?).
Unaprijed hvala!
Back to Top
kiki_ns View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Studeni 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiki_ns Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2007 at 13:37

Originally posted by limaaa limaaa wrote:

Pozdrav ljudi!
 Ovako, zelim krenuti u teretanu, pa bi htjeo da mi netko napise program vjezbanja, i program prehrane (sto jesti i kada jesti).
Imam š70 cm i 65 kila, htjeo bi dobiti nekih 5 kila, i dobro se izdefinirati.
Isao sam i prije u teretanu, sam sam si pravio nekakve programe, ali nikad nisam bio siguran da li pravilno radim. Najvise me zanima prehrana (da li moram piti proteine ili to mogu nadomjestiti obicnom hranom?).
Unaprijed hvala!
 

 

Prijatelju da bi se izdefinisao moras dobiti masu , bas kao sto si rekao ali pre toga moras imati finog staza u teretani da kad posle stesanja ostane misic a ne mrtvo slovo na papiru.

U temi iznad sam napisao nesto, sto ti moze pomoci

Masti !!!

Srce pati dok se stomak raduje !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.