New Posts New Posts RSS Feed - Problem sa pokosnicama!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem sa pokosnicama!

 Post Reply Post Reply
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem sa pokosnicama!
    Posted: 19 Svibanj 2011 at 13:26
Trcim po blagom terenu, po travi, sa ugodnim tenisicama za trcanje, pošto vec trcim 2 mjeseca sad mi se javila bol u donjem djelu noge (pokosnice), od nabijanja o teren..Kako se toga rješiti? 
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
joke View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 02:58
pozdrav....iz iskustva govorim :)) najbolje rješenje za bol pokosnice je stavljanje ledenih obloga na bolno mjesto. jer pokosnica je puna živaca i kapilara, pokosnica pokriva kost kao kondom oko ... :D da oprostiš na izrazu....ta bol nije ništa drugo nego pucanje kapilara i nadraživanje tih živaca....bol ce PRESTAT BRZO   
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 12:49

Originally posted by tyros tyros wrote:

Trcim po blagom terenu, po travi, sa ugodnim tenisicama za trcanje, pošto vec trcim 2 mjeseca sad mi se javila bol u donjem djelu noge (pokosnice), od nabijanja o teren..Kako se toga rješiti? 


Ja sam to izljecio kupovinom mekših tenisica i dobrim istezanjem nakon napora, led i obloge su djelovali trenutno, drugi dan bi se opet pojavilo.

Za pocetak probaj sa dobrim istezanjem listova, ja sam znao stavit stopalo do stopala ali da budu u suprotnom smijeru, lagano saviti bolnu nogu i na taj nacin istezati tetivu koja upravo tamo prolazi, i to mi je jako pomoglo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.