New Posts New Posts RSS Feed - Prije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prije treninga

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:19
hmm..paaa jednom od ta 3 puta što imaš auto, zaleti se do supermarketa i osiguraj si zalihu mesa (i ostalog)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

hmm..paaa jednom od ta 3 puta što imaš auto, zaleti se do supermarketa i osiguraj si zalihu mesa (i ostalog)
  sad je ispalo da svaki dan tamanim isto.. kad odem natovarim se svime sto moze izdrzat do slijedeceg navrata.badema, zobenih, kikirikija.. povrca i jaja, integralne tjestenine.. nikad ne nedostaje..ovo sto ima kinky rok trajanja (posni, meso) zna pofalit al se snalazim.nisam lijena.. al Bogami tempo zivota mi zna bit izludjujuc da ne stignem ni spavat ponekad. No, od kad sam pocela pisat ovdje promijenilo se dosta toga - redoviti obroci, junk se smanjio na zanemarivo.sad krecem korak dalje - problem sa kolicinama koje pojedem.. pre-post workout mealove uskladit.Ucim i masem.. idem napokon doma
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 18:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



E sad, ono što mene tu zanima je..ako recimo preskocimo whey kao pwm i odmah prijeđemo na kruti obrok, nekih 30 min max nakon treninga...trebaju li tu onda uz neki izvor proteina ic jednostavni UH ili mogu i složeni? Recimo ja najcešce za prvi kruti (nakon pwm-a) jedem raženi kruh kao uh...kad bi makla whey bi li trebala ubacit bijeli umjesto raženog, bijelu paštu, bijelu rižu? Sa stajališta inzulina i brzog popunjavanja glik. pretpostavljam da da....al ono, kolka bi greška bila ostat na složenim izvorima? Pogotovo ako je obrok prije treninga bio dobar i krcat njima


svejedno je.. cim ti jedeš nešto uz te ugljice, automatski ti to više nije isti GI.. tak da ako ne koristiš whey, obratiš pažnju na to da ti obrok prije treninga bude bliže treningu (nekih sat vremena prije treninga, a ne po 3 sata), i da ti taj kruti obrok nakon treninga isto bude što bliže.. that's it..
XXL-Zagreb
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 12:58
Super, tako i radim
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 19:55
Nije prije al me zanima sta se moze uzet umjesto glukoze u pwm?
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 20:03
grožđice, npr
XXL-Zagreb
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 20:09
Hmm koja sam ja plavusa..
Koza lica i leda su mi prekriveni pristevima od kako sam pocela koristit
grozdani...pa bi probala malo bez...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 20:18
Originally posted by Mini star Mini star wrote:

Hmm koja sam ja plavusa..
Koza lica i leda su mi prekriveni pristevima od kako sam pocela koristit
grozdani...pa bi probala malo bez...


Bijeli kruh, kifle, opcenito sve od bijelog brašna, ja bih cak rekao i riža, zapravo, bilo koji ugljikohidrat ce dobro poslužiti, na krajeva krajeva, to nije ni toliko bitno, bitno je da imaš uh+p obrok
Rijeąeno na PM.
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 20:38
Originally posted by Mini star Mini star wrote:

Hmm koja sam ja plavusa..
Koza lica i leda su mi prekriveni pristevima od kako sam pocela koristit
grozdani...pa bi probala malo bez...


isprobaj grožđice, pa vidi.. mislim da su one nekako najbolja zamjena za glukozu..
ili, ovo što kaže soner - na kraju, nije ni toliko važno..možeš i rižu, rižine krekere...
iako su grožđice od svega toga "najbrže"..
XXL-Zagreb
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 00:07
U zadnje vrijeme tamanim grožđice s wheyom poslje treninga, mogu reci da mi je bolja opcija nego sa dexom nekako me više zaslade a i ne prođe samo kroz mene kako je soner napomenuo   

Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 00:19
Ja sam danas popila tj pojela whey+2dclvode+š00g posnog i uz to
slanac dal je to previse il je ok???
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 11:00
jel to pwm bio mini? ak je netreba ti sir tu jer ublazis
ono radi cega pijes whey....i ne treba ti vise, stavis
mjericu, mjericu i pol wheya i bok, pojedi slanac i
dosta....
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 12:13
Aha okay..stavljala sam posni u pwm jer me lijepo zasiti jer poslhe
idem pravac u krpe..
A slanac mi je bas mmmmm
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 12:28
A onda ok ak si otisla u krpe odma....mislim nije
najidealnije rjesenje otic u krpe tak, al kad je vec tak
ond amislim d aje ovo ok kombinacija
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 12:59
Znam al kasno dodem s treninga a i rano se budim pa je to tako...
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 13:04
ako vec jedeš tu kombinaciju... zašto ne popiješ whey u teretani..pa kad dođeš doma pojedeš posni i slanac? proci ce sigurno pol sata...
XXL-Zagreb
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.