New Posts New Posts RSS Feed - Pozdravcic....
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdravcic....

 Post Reply Post Reply
Author
jokiilaki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokiilaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdravcic....
    Posted: 08 Sijecanj 2014 at 20:55
Pozdrav svima...ja sam majka dva djecaka....imam 27 godina i po mom misljenju 10kg viska...zato sam vam se pridruzila..a mogu vam reci i iz razloga jer non stop visim na fb...da malo od njega odmorim...sad cu vjerovatno visiti ovdje...Big smile
Visoka sam 177cm i imam 72kg ...prije pola godine sam imala 64kg i bila sam jako zadovoljna,medjutim prestala sam pusiti Winki u pocetku nije bilo strasno,medjutim sad je katastrofaCry...ne prestajem jesti i misliti na hranu...idem na fitnes..tacnije taebo i vide se rezultati sto se tice misica samo mi je problem sto sam stalno gladna,jedem na poslu,kod kuce,poslije treninga,uz tv...non stopPig.i jako sam se zabrinula jer ne mogu zamisliti da budem debela a uz mojih 177cm bila bi ogromna zena....Embarrassedzato sam odlucila da do ljeta skinem 10kg tj. da imam 62kg Klappa
Nadam se da cete me lijepo primiti,primam sve moguce savjete i pridrzavam ih se...inace sam jaaako disciplinovana...pozdrav Öl
Back to Top
jokiilaki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokiilaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 21:57
i jos da dodam da bih voljela kada bi mi neko preporucio i neke dodatke ishrani,tj proteine ili nesto slicno koje bih trebala uzimati prije  ili poslije treninga...nisam nikada koristila nista slicno tako da se uopste ne razumijem u te stvari...hvala vam puno unaprijed...Tummen upp
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 23:40
pozdrav i dobrodosla
koliko puta tjedno ides na taebo? procitaj ovaj clanak pa ceš malo detaljnije biti upoznata sa odgovorima na sva pitanja koja si postavila
https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
potom napisi barem 2 jelovnika tijekom dana- koje kolicine (barem otprilike) i koje namirnice jedes
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
jokiilaki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokiilaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 23:55
hvala punooo na odgovoru I na dobrodoslici..
Od juce sam pocela da smanjujem obroke.nisam bas u mogucnosti da se izmisljam puno
Sto se tice ishrane jer uglavnom jedem ono sto spremim I muzu I djeci ali sam planirala da izbacim kruh, slatkise, grickalice, sokove I ne pijem I da ne jedem nista poslije 6.da prestanem seceriti kafu I da pijem puno vode I zeleni caj.


Trening imam 2 -3 puta sedmicno, zavisi koliko puta stignem otici, inace non stop sam u pokretu, nikar ne lezim I to je jedini razlog zasto nemam 100kg s obzirom koliko jedem :-D
Ali imam puno celulita I masnih naslaga I moram se toga rijesiti sto prije...idem da citam ovo sto ste mi poslali..hvala jos jednom :-)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 00:01
nije potrebno izbaciti kruh ako ga voliš, samo sve bijele stvari zamijeni s integralnim- raženi kruh, integralna tjestenina, int. riza itd. Vec ce izbacivanje slatkog i grickalica i prestana secerenja kave dati rezultate. Mozes kupiti steviju pa njome "seceriti" sto zelis ako bas volis slatko. Ovo poslije 6 nije potrebno, slobodno smijes jesti poslije 6 sati samo trebas paziti koliko si pojela taj da odnosno da ne predes kcal unos zacrtan za taj dan. Super za kretanje to sve što si navela je aerobna aktivnost. Kad bi mogla ubaciti nekakve utege to bi pomoglo puno ne samo u mršavljenju nego i u rješavanju problema sa celulitom
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
jokiilaki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokiilaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 10:09
Pridrzavacu se svega sto si mi napisala...pa cu nadam se uskoro javiti promjene...evo doruckujem fitness zitarice sa balans jogurtom...i nisu lose..a inace ih ne volim bas....lijep pozdrav i hvala punooKram
Back to Top
jokiilaki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokiilaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 10:17
A da,zaboravi napisati da sve ove vjezbe koje si mi poslala mi radimo na treningu...Wink 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.