New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply
Author
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :)
    Posted: 09 Rujan 2012 at 14:31
Pozdrav svima, zovem se Amanda, imam 24god. Pre nekih 8 godina sam imala oko 20-tak kg više i uspela da skinem zdravijom ishranom i laganom fizickom aktivnošcu. Sada mi je cilj da imam više mišica pa sam se zbog toga registrovala na ovaj forum. Koliko sam do sada uspela da vidim ima dosta korisnih stvari.. Procitala sam clanak "Kako postici bolje trbušnjake" i skontala da sam bila u zabludi radeci po 100 trbušnjaka dnevno. Od sada cu definitivno promeniti taj režim vežbanja Smile Zanima me u vezi whey proteina, da li ste zadovoljni time? I cula sam da bi trebalo da se pije samo nakon nekog težeg treninga, npr oni koji rade vežbe sa tegovima.. Pa sam u dilemi da li da kupim ili ne, pošto radim lakše vežbe-vežbam na orbitreku, radim cucnjeve..


Edited by Amy*** - 09 Rujan 2012 at 14:32
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2012 at 15:31
Pozdrav Amy,

dobrodosla! Na fitness.com.hr portalu mozes pronaci vise od 500 clanaka, slobodno pogledaj kategorije koje te interesiraju i procitaj clanke.

Whey protein mozes piti poslije treninga - s utezima, na orbitreku ili bodyweight.. nije bitno.
Preporucam da ubacis i dekstrozu u shake kako bi obnovila glikogenske zalihe.



Edited by Zoki - 09 Rujan 2012 at 15:36
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.