New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
onewillbreak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onewillbreak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 19 Sijecanj 2012 at 15:55
Lijep pozdrav svimaSmile

Prvo da napišem par rijeci o ovom forumu... Jako lijepo uredjen i pregledan forum, puno mi je pomogao i odlucio sam se registrirati..Koliko sam mogao vidjeti citajuci neke teme, clanovi na ovom forumu su super i voljni pomoci što je za svaku pohvaluClap. Nadam se ugodnom druženju...Smile

 Imam 21 god., visok: 180kg.

A sad malo o kilaži:

Jedno vrijeme uopce nisam pazio na prehranu, pa se jelo sve...Od cipsa, pomfrita, sokova, vecernjih sendvica s majonezom itd., uz jako malo aktivnosti tijekom danaEmbarrassed Tada sam imao 81 do 83 kg.. Naravno dobio sam sala svugdje po tijelu...

Uglavnom, odlucio sam to sve promijeniti, i jesti i živjeti zdravije.. Citao sam ovaj forum i puno mi je pomogao u tome... Sada trcim svaki dan, šetam i promijenio sam prehranu skroz... Izbacio sve one gluposti, a krenuo jesti zdravu hranu prateci vaše savjete... Sada imam 75 kg., ali još sam u procesu ucenja o prehrani i želim postici još bolji izgled... Ima se još sala oko trbuha, prsiju itd., ali odlucan sam i spreman sve to popraviti...

Moj jelovnik ovako nekako izgleda:

Dorucak: zobene pahuljice + mlijeko (0,9 % masti) ili 3 jaja
Naranca, kivi, jabuka...
Medj: 3 bjelanjka i 1 cijelo jaje, ili posni sir+ salata od kiselog kupusa, ili jogurt+žlica meda+banana...
Rucak: Piletina ili oslic ili razna variva(grah, mahune)/ dodaci: riža, krumpir itd..
2 sata nakon rucka odem trcati(trcim 8 km., planiram to povisiti na vecu kilometražu)
Vecera: posni sir(3 velike žlice, je li to premalo?) + par oraha

Znam da bi trebao ubaciti medjuobrok izmedju rucka i vecere( npr, tunu), ali ne mogu zbog trcanja, ili bih ipak mogao, ali kako? Volim trcati 2 sata nakon jela, tako mi je najbolje... Hocu li moci uz ovu prehranu i trcanje dovesti tijelo do boljih rezultata? I ako imate bilo kakav savjet, samo dajte...

Unaprijed hvala na svim odgovorimaSmile
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2012 at 18:25
Jeeeeiiii, cestitam što si krenuo u fitness vode! ;)

Da, dobro bi ti došao taj medjuobrok popodne i možda malo obilnija vecera. Vidjet ceš da na forumu vec ima dosta savjeta o tome što kad jesti. Moj omiljeni je "slušaj svoje tijelo" :) 
Što se treninga tice preporucila bih ti treninge snage nekoliko puta tjedno (teretana ili bar bodyweight vježbe) uz trcanje.

Sretno!


Edited by Sara89 - 22 Sijecanj 2012 at 18:26
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
onewillbreak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onewillbreak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 11:15
Hvala, Sara na odgovoru..Thumbs Up


Back to Top
Marina89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2012 at 14:32
Pozdrav od Marine iz Omiša....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.