New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
*amai* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *amai* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 19 Sijecanj 2011 at 09:56
 Evo i mene.. Imam 24 god...uvik sam obožavala sve moguce sportove..na žalost nisam se nikad baš profesionalno bavila nekim sportom iako sam jako dobro igrala rukomet..ka curica (negdi do š6-te god) sam uvik imala jako izražajne mišice i žlavo tilo ( nemam pojma ni ja kako, valjda kad si divlje dite i uvik negdi manitaš to tako ide )...e ali prica je drugacija ima par godina i pogotovo otkad radim i to uredski posa...još uvik sam ja vitka iako ne pazim na prehranu, ali ne više toliko mišicava.. e pa sam sad pocela ici na zumbu i cycling,3 puta tjedno; 2 x zumba i š x cycling.. i sad mene zanima da li se uz tu vrstu vježbanja mogu uzimati proteini jer bi tila ojacati noge???
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:14
Pozdrav i dobrodošla!
Naravno da se mogu uzimati proteini, i preporuka je da ih unosiš poslije treninga i prije spavanja.. Uz bilo koje vježbanje možeš unositi proteine (kroz prehranu i suplemente), to nikada nije upitno..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:37
  Ali nece ojacat noge s njima kak je ona mislila
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:41
Pitala je da li smije konzumirati proteine..
Zna se kako se ojacaju noge - vježbe poput cucanj, iskorak i npr. cycling na koji ona ide.. + adekvatna prehrana.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.