New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
deki55 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deki55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 31 Listopad 2017 at 11:42
Bok svima, novi član ovdje Dejan, 28 godina ,172cm i 64 kg. U biti mršav sam.

Živim na selu i nemam mogućnost da odlazim u teretanu. Prije 6 mjeseci sam počeo vježbati prema video materijalima sa youtubea, sklekovi, razne varijante plankova, čučnjevi, iskoraci i razne vježbe za trbušne mišiće koje se mogu radit doma. Prije mjesec dana kupio sam multifunkcionalnu spravu za vježbanje cijelog tijela.

Sada 5 dana u tjednu vježbam po 45 minuta na toj spravi i još 45 minuta radim vježbe s kojima sam krenuo na proljeće.

Mene zanima da li se može napredovati s takvim vježbanjem, jer prehranu nemam reguliranu.
Da li bi meni koristilo da uzimam neke suplemente za povećanje mišića  i ako bi koje preporučate?? Al mene strah  ukoliko krenem uzimat suplemente da se ne počnem debljat ako dovoljno ne treniram.

Hvala unaprijed na odgovorima
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 12:05


Pozdrav Dejane...kako izgleda ta neregulirana prehrana?

Znači sveukupno 1,30h treninga....kako napreduješ sa snagom? Radiš uvijek iste vježbe?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
deki55 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 31 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deki55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2017 at 13:02
Što se tiče prehrane jedem ono što i ostali ukućani. Otprilike više manje ovako. malo se mjenja s obzirom da nekad radim popodne.

Ujutro jedem peciva , zatim ručak meso (najčešće svinjetina ili piletina) , prilog ( krumpir, tjestenina ili riža).

Za večeru sendvič ili kajgana (bijeli kruh). U toku dana još pojedem voće, slatkiše ili musli sa mlijekom, normalno ne sve isti dan.

Kad sam počeo raditi vježbe sa youtubea jedva sam izdržao 10 minuta, a sad nemam problema sa 45 minuta.
To je otprlike 200 sklekova, 60 čučnjeva, 60 iskoraka, na razne varijante planka potrošim oko 3-4 minute , po 40 sekundi radim. zatim 150 klasičnih  trbušnjaka  i još par vježbi za trbušne.
to je sve skupa 12 vježbi po 4 serije, 48 minuta precizno.

I tako isto radim serije na spravi. 4 vježbe po 10 serija. Krenuo sam sa 20 kg teretom na spravi sad sam na 30kg.

Pa prema tome mislim da mi snaga konstantno raste. I da radim uvijek iste vježbe.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.