New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 12:39
Hvala ti. Nastavljan po programu pa cemo vidit kako ce ic...
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 12:04
Ekipa nešto me muci pa ako neko ima neki savjet bilo bi super...krenuo sam sa 98 kg, u ponedjeljak nakon tjedan dana programa imao sam 96,5...jutros sam se izvagao, 97,7...Svega se držim, trening odradim 100%, u prehrani niti jedan put još nisan pokleknuo... znam da san tek na pocetku i da ne treban ocekivat neke rezultate ali zanima me jel to baš normalno da se tako kilaža vrati..znan da 1 kg nije puno ali kad si pocetnik svaka kila ti je važna...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 19:34
Nemoj se brinuti:)) pusti vagu postrani i stani na nju na kraju programa.
Bilo bi bolje kada bi mjerio centimetre (dobio bi realniji rezultat), jer se treningom tijelo na neki nacin "presloži" pa to sve skupa izgleda puno bolje, a možda prema vagi ima više kg.

1 kg gore/ dole ovisi o puno toga - vecinom je to voda (što si jeo dan prije, ugljikohidrati, probava, u koje doba dana se vagaš itd....)
Možda si i dobio nešto mišica što je svakako poželjno - zato ti i treba centimetar.

Uglavnom nemoj se brinuti samo nastavi po planu i gledaj kako se ti osjecaš i kako izgledaš u ogledalu (ima li tu promjena?), druga stvar koju možeš pratiti je roba, kako stoji...

Na kraju programa stani na vagu i uzmi krojacki metar u ruke
Sigurna sam da ceš biti zadovoljan
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 20:43
To san i mislija al eto, ipak je lakše kad neko iskusniji to kaže :-) šta se tice ogledala cini mi se da ima malih promjena, al mislin da i ne mogu nakon tek 7-8 treninga ocekivat neke velike promjene nakon 2 godine neaktivnosti... a i ta vaga, znan da je vrag al eto, tu je stalno pa me vuce :-D al mislin da ce to sve bit ok...osjecan to.. :-)))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 20:47
metar u ruke i mjeri se svaka 2 tj..vagu baci kroz prozor
cookies are for pussies
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 20:54
Tako ce joj i bit :-D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 22:21
Originally posted by fido fido wrote:

Tako ce joj i bit :-D

   
Ajde cekamo rezultate na kraju programa
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 23:57
Ekipa, super ste Thumbs Up
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 19:14
Stvarno puno se moze nauciti od ovih iskusnih ljudi, a što je najbolje žele pomoci.
I da imam pitanje, kukuruz u konzervi tako zvanci secerac jel on dobar u prehrani?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 19:33
Originally posted by Matejko Matejko wrote:

Stvarno puno se moze nauciti od ovih iskusnih ljudi, a što je najbolje žele pomoci.
I da imam pitanje, kukuruz u konzervi tako zvanci secerac jel on dobar u prehrani?


Dobar je ali pazi na kolicine ako ti je cilj mršavljenje (ipak je ugljikohidrat) i ja ga jedem u prvom dijelu dana (dorucak ili rucak)
Navecer izbjegavam:))
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 12:26
Evo mali update. Nakon dva tjedna 2 kg manje,struk 4-5 cm manje,gluteus 2 cm manje. Ja odusevljen :-) danas pocinje 3. tjedan i jedva cekan dalje :-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 12:42
Bravo bravoooo :)))) Svaka cast odlicno si potrefio Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 12:58
I sta je najvaznije nikad se nisan bolje osjeca :-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 13:03
Tako je :) Najbitnija stvar :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 13:46
Originally posted by fido fido wrote:

.....al mislin da i ne mogu nakon tek 7-8 treninga ocekivat neke velike promjene nakon 2 godine neaktivnosti...

Pa zapravo, na poceku i najbrže vidiš promjene nakon toliko neaktivnosti Wink


Bravo, samo nastavi tako dok ide pa cemo asistirat kad i ako zapne Star Mada, kad te zadesi period stagnacije, ne treba odmah dizati paniku i nešto drasticno mijenjat, nekad tijelo samo treba koji tjedan prilagodbe pa opet krene ;)


Nije ti teško jesti ovako? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fido View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fido Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 14:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by fido fido wrote:

.....al mislin da i ne mogu nakon tek 7-8 treninga ocekivat neke velike promjene nakon 2 godine neaktivnosti...

Pa zapravo, na poceku i najbrže vidiš promjene nakon toliko neaktivnosti Wink


Bravo, samo nastavi tako dok ide pa cemo asistirat kad i ako zapne Star Mada, kad te zadesi period stagnacije, ne treba odmah dizati paniku i nešto drasticno mijenjat, nekad tijelo samo treba koji tjedan prilagodbe pa opet krene ;)


Nije ti teško jesti ovako? Smile

Ma ovako mi je i lakše Big smile sad iman 5 obroka, a prije san ima 1-2..i onda uopce neman potrebu za slatkim, a prije bi kad bi mi navecer pao šecer satra bi milku od 300 g ko od šale Big smile sad me uopce ne vuce Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.