New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Dijana2505 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dijana2505 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 27 Listopad 2013 at 13:42
Dugo pratim ovu stranicu jel ima korisnih inf.pa sam odlucila prizdruzit se.
Imam 29 god ,50kg ,visoka sam 173 a mjere su mi 88,60,88...
Trenirala sam karate 10 godina pa sam napravila veliku pauzu i pocela ponovno trenirat ,....
Pocela sam prije dvije godine ,i provodim 4 puta tj u teretani...
Prvo kada sam pocela trenirati otisla sam kod nutricioniste da mi napise plan prehrane jer znam da bez prehrane nema nista ili ako ima mali su rezultati.....
Imala sam 5 obroka na dan to je bilo oko 900-1000kcal po danu uz trening 4 puta .U 2 mj sam skinula 9 kg i to i nije bilo toliko bitno koliko cm koje sam izgubila.....
Kada vidite rezultate to Vas gura dalje i budi poticaj u Vama
da mozete vise i da nema granice....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 14:51
Dijana, dobrodošla!

Svaka cast na ustrajnosti i trudu no ne mogu se ne osvrnut na ovih 900-1000 kcal i poprilicno nisku kilažu. Ne mora biti tako kako se cini, ne volim se hvatati za to jer kilaža nije uvijek pokazatelj pravog stanja ali ako krenem od sebe...znam kako sam izgledala i osjecala se sa 55 kg na 170 cm. Nimalo zdravo.

Kako danas jedeš?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 08:53
Pozdrav Dijana i dobrodošla! Evo, da se nastavim na Gymku, da li si si racunala dnevnu potrosnju kalorija? S rezultatima na treningu si zadovoljna? 
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 11:04
Pozdrav dijana,

Kako si uspjela ne biti gladna sa 900-1000 kcal na visinu od 177cm..? Ja sam oko 10 cm nižda od tebe al nikad nisam išla ispod 1100 kcal..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.