New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav svima
    Posted: 07 Ožujak 2010 at 15:41

Originally posted by lilie lilie wrote:

Pozdrav svima.
Mozda za nekoga malo ali za mene je . Imam 3 kg manje od prvog javljanja. Samo neka se nastavi.
 

je, ali nije nam u cilju usporit metabolizam nego gubit masti ;)

Inace super za kilice

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 12:50
 to je super
Back to Top
lilie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 12:33
Pozdrav svima.
Mozda za nekoga malo ali za mene je . Imam 3 kg manje od prvog javljanja. Samo neka se nastavi.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 00:18

 lilie fale međuobroci, rupa između dorucka i rucka se treba obavezno zakrpat, vocne musle izbacit, vocni jogurte također, a bome i ove suhe smokve i marelice za veceru

Znaci ostaje nam da je samo rucak ok  ...ajmo ponovit gradivo

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 22:32
 Ovo voce, i vocni jogurt ti navecer ne trebaju... radije jedi nemasni jogurt i voce tokom dana.. do nekih 2,3 h..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lilie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 22:26
Hej, hej!! Gdje ste svi? Ja cekam odgovor a ono nista.
Back to Top
lilie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 23:00
Evo me! Napisat cu jelovnik koji koristim ovih par dana pa mi napisite u cemu grešim i sta treba popraviti.
Ujutro:(meni je to oko 9,30-š0 sati) kava instant,lijekovi(koliko ih pijem ne moram ni jesti) , intregalno pecivo sa ABC sirom ili vocni musli sa mlijekom.
Izmedu š3 i š4 sati: meso peceno na gril tavi (krta svinjetina, piletina, puretina, zecetina), salata od cikle ili kisela paprika i kupus ili kuhano povrce (grasak,mrkva,mahune).
U š4,30 idem na "posao" gdje se setam 2 sata sa covjekom u kolicima ili radim vjezbe s njim ako je lose vrijeme (tu ga oblacim,dizem iz kreveta u kolica i obratno).
Oko š8- š8,30 kava sa suprugom.
š9,30 vecera:ostatak od rucka,vocni jogurt.4 do 5 suhih smokava i marelica.
22,00 lijekovi
0š,00- 02,00 spavanje
izmedu pijem puno obicne vode (ponekad mineralne), sumece tablete multivitamina ili cedevita.

Savjet?????
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 17:18
  Dobrodosla
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 16:27

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by martyL martyL wrote:

 
Bravo GYM-GIRL ako vec nisi bila bi odlican osobni trener!Slažem se u svakoj rijeci..!!


i ja se slazem....ajme gym-girl stvarno si ono gore prekrasno napisala!!!
 

  Hvala ti Tina, ako moje rijeci samo jednu osobu taknu i navedu na promjenu - nešto sam napravila, a kamoli tek ako taj broj bude puno veci .

Mnogima treba netko da ih pogura, promjene nisu lagane....ali loša rutina je ubitacna. Ja nastojim poslužiti kao primjer da se sve može uz dovoljno volje i želje..samo treba napravit prvi korak :)

@lady  lijepo napisano - to je to - nikakve kratice, samo klik u glavi i sve ce prirodno doc ;)

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 12:57
Originally posted by martyL martyL wrote:

 
Bravo GYM-GIRL ako vec nisi bila bi odlican osobni trener!Slažem se u svakoj rijeci..!!


i ja se slazem....ajme gym-girl stvarno si ono gore prekrasno napisala!!!
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 10:52

 draga moja lile,i mene muce svi ti isti problemi ko i tebe!

pa uspjela sam da skinem š0 kila i sa šš2 da spadnem na š02 u 6 sedmica,i sve to zahvaljujuci mojoj dobroj volji i avjetima i podrsci ovih pametnjakova sa foruma.

pa od manekenske figure sam jos daleko ali je fantastican osjecaj kad trcis u grah hitno po nove hlace,i one stare drzis rukama da ti usput ne spadnu.

u ostalom,imaju veci izbor hlaca u velicini 48 nego u velicini 52.

sto se bajpasa na zeludcu tice......nije ti to bas pametna stvar.

i ja sam bila u svojoj depresiji toliko odlucna da tome svemu stanem na kraj,cak sam se raspitivala i napravila termin kod doktora i informisala se.

bajpas djeluje mehanicki tako sto je tebi nakon 3 zalogaja toliko zlo,da vise nemozes da jedes.a i uz bajpas,nema ipak slatkisa,cipsa makarona i svega sto i ovako ne mozes da jedes ako hoces da smrsavis.

bajpas se stavlja onim ljudima koji jedu ogromne kolicine i psihicki su toliko skrhani da jednostavno ne mogu da prestanu tovarit hranu u sebe.

onda se jedna boljka,lijeci manjom boljkom,ali onda si citav zivot osakacen za to da kazes:"na dijeti sam vec pola godine,imam figuru kakvu sam htjela,danas mi je vala rodendan i danas hocu da se pocastim komadom torte,velikom picom i flasom kole.danas cu razumno da se castim cim hocu,od sutra se opet hranim zdravo i ako nastavim tako,za bozic cu opet da se pocastim pecenom patkom,keksima i kuhanim vinom.

pa ja sam odlucila da izdrzim svojom voljom,a ne da budem primorana da izdrzim jer mi je zlo nakon svaka 3 zalogaja koja stavim u sebe.

pa tih 7000 eura koje bi dala za bajpas,cu da ulozim u novu gardarobu i nove grudi  jer sam dojila 3 djece.

vazno je da ti imas volju,imas evo n aovim stranicama svo znanje i dovoljno pametnjakovica da ti stanu po ruku kad negdje zapnes.

da nije istina ovo sto oni trube,ne bi oni izgledali ovako kako mi  zelimo da izgledamo 

a sa svakim kilogramom koje izgubis raste i tvoje dobro raspolozenje.

i ja dobijem krila sad kad ljudi dolaze i govore da mi je trbuh upola manji nego kad su me prosli put vidjeli,da podvoljka vise skoro da nemam,a i ja sam zadovoljna jer lakse hodam i ne padnem u bandak kad 2 kese iz kupovine na 3. sprat uzvucem.

a mani de depresivluka,ot toga ti mena nista.

i ja sam bila svakakva i zao mi je sad najvise svih mojih koji su ispastali sa mnom.

a onda da su me pitali da me u umjetnu komu stave i probude za godinu dana mrsavu i zgodnu,pristala bi sigurno.

samo,najvece zadovoljstvo je kad svojim radom i disciplinom dodes do rezultata.

i ja sam neki dan pravila tortu za pidama parti u vrticu.

probala je nisam jer mi taj komad slatkog nije vrijedan svog mog rada i truda i discipline proslih skoro 2 mjeseca i ponosna sam na sebe zbog rezultata koje sam postigla do sada.

za pocetak gledaj da uredujes prehranu i maknes se iz kuce.

zima je jos,obuci duzi kaput ako ti svetaju slauhovi oko trbuha i idi negdje u sumu i hodaj kud nikog nema.

trebaju ti dobre adidaske i mp3 u usima i 3 sata prolete zacas.pa dok se ti budes bavila prehranom i izmisljala neke nove recepte,usput se kile i istope,a ti ces prvih 20 zacas da skines s tom tezinom i one ce da ti budu motivacija da nastavis dalje.

meni su prve 2 kile motivacija bile i naravno,svi ovi divni pametnjakovici ovdje koji me hrabre,bodre i odgovaraju u rekordnom roku na svih mojih š00š pitanja!

pa imas pozdrav od mene,a i podrsku.

sad prestani da depresivlucis,nego dodi ovdje pa se malo bavi zdravom hranom,nades nove recepte.vidis gdje sta po kojoj cijeni kupujes

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 10:17

 Promaklo mi pitanje, sorry ;)) Mislim da tu sve piše:

Jabucni ocat - klikni me 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lilie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 23:09
Ja opet. Nitko mi ne odgovara na pitanje o jabucnom octu. Zar ste me zaboravili? Pozdrav svima.
Back to Top
lilie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lilie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 12:00
Evo, konacno, mi se kompic vratio od doktora. ja pokusavam pridrzavati se da manje jedem. Vise hodam. Cekam lijepo vrijeme. Sta mislite o koristenju kapsula jabucnog octa? Da li bi mi pomoglo u mrsavljenju?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 22:29
Originally posted by martyL martyL wrote:

 
Bravo GYM-GIRL ako vec nisi bila bi odlican osobni trener!Slažem se u svakoj rijeci..!!


nisam još ali idem prema tome, i zato mi ove rijeci puno znace, thanx
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 22:16
  Bravo GYM-GIRL ako vec nisi bila bi odlican osobni trener!
Slažem se u svakoj rijeci..!!



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.