New Posts New Posts RSS Feed - Posao/Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posao/Fitness

 Post Reply Post Reply
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Posao/Fitness
    Posted: 09 Travanj 2013 at 14:34
evo ovako pošto nisam primjetio temu,vezano za posao i fitnes...htio bih da napišete kako funkcionirate sa time....cime se bavite dali ima posla negdje? uopce :) ja bih trebao 1.5 poceti raditi kao konobar :) Hvala Bogu našao sam...e sada treninzi i prehrana nece biti kao prije....mislim ostat ce isto ali vremenski nikako....e sada dali se nešto dogadja mijenja odnos,razvoj ako bi primjera jedno tjedno vježbao u 1 popodne drugi tjedan u 6 navecer ...dali bi to išta poremetilo? samo se bojim da psihicki pošto fizicki nije neki jak posao ne budem umoran...pa da ne kvalitetno odradim...htio bih da ljudi koji imaju iskustva koji rade i drže se fitnesa daju koji savjet...kako sve stici i odraditi :)
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 15:48
Ja ne planiram u sezoni vježbati istim intenzitetim kao u sada....

Cca do polovice 6mj vježbam, a  onda do 1.9. samo tu i tamo i to treninzi po 15ak minuta cisto da sam u formi.

Naravno da nije bitno kada vježbaš, kad si slobodan odradiš trening, ali nemoj se iscrpljivati jer je konobarski posao (pogotovo ako je visokofrekventni kafic) poprilicno aktivan. Morati ceš svakako povecati kcal unos i barem 7 sati sna

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 16:28
to znam da bi trebao kalorije povecati...ono a nije neki kafic niti je ogroman niti toliko pun populacije nekakve...mene više zanima jeli razlika ako jedem nekada oko 1 sat popodne ...ili nekada oko 6 navecer dali je o greška jer, koliko sam citao da ne valja mijenjati satnice kod vježbanja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.