New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc-prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc-prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
Linda7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2018
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Linda7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc-prehrana
    Posted: 22 Veljaca 2018 at 21:16
Imam 16 god, visoka sam 174 cm i imam 60kg. Pocela sam trenirati prije 2 mjeseca, a od tada sam pocela i jesti zdravije, npr. za dorucak pojedem zobenu kasu, uzina mi je jabuka, rucak piletina, krumpir, zelena salata, uzina ponovno neko voce i vecera je obicno 2 kuhana jaja,integralni kruh i mozda neko povrce. Iskreno,uopce se ne razumijem u prehranu i stvarno pokusavam nauciti sto vise. Problem je sto ne znam jedem li ispravno i najvaznije jedem li dovoljno? Bila sam anemicna i taman mi se stanje popravilo,no sada ponovno osjecam slabost i umor. Ako netko ima savjet za prehranu i kolicinu porcije molim vas pomoc!
Back to Top
Misi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 24 Veljaca 2018
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Misi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2018 at 08:40
Jedeš pre malo za svoju visinu, godine i fizičku aktivnost. Pojačaj hranu pogotovo veličine porcije oko treninga neka budu najveće kako bi imala energije i nebi osječala slabost (imala sam sličan problem, pojačala sam prehranu i bolje je). Uz svako jelo jedi neki izvor povrća a voće tu i tamo po želji. Nemoj se bojati hrane i jesti, to je danas na žalost veliki problem kod većine cura. Vidim da se hraniš zdravo, ali sve to treba još pojačati.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.