New Posts New Posts RSS Feed - pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
erna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Brazil
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc
    Posted: 05 Ožujak 2008 at 11:46
Originally posted by dex-p.treiner dex-p.treiner wrote:

Ja sam ti osobni kondicijski trener i mogu ti napisat program prehrane i vjezbanja kojim bi tih š3 kg. skinula u 3mjeseca na nacin da reduciras masno tkivo i povecas udio misicnog tkiva koje bi ti kasnije omogucavalo lakse odrzavanje stecene forme ali u tome treba biti dosljedan.Da bih ti izradio kompletan program trebaju mi tvoje prehrambene navike tj. koliko obroka dnevno jedes u koje ih vrijeme jedes, kakvi su to obroci tj. dali je to pretezno tjestenina ,meso,riba dali bilo sto vjezbas i sto najvise volis jesti a sto nevolis jesti.Ako zelis da ti izradim program kako treba, morala bi mi napisat u toku š tjedna sto si svaki dan tocno jela a to znaci sve od normalnog obroka do cokoladice, cipsa itd. treba sve navesti da bih znao sta ti trebam korigirati u programu.Jamcim ti uspjeh jer imam vec duzi niz zadovoljnih klijenata a inace imam fitnes centar tako da radim sa mnogo ljudi.

Ako zelis javi sa svim podacima sto sam ti naveo <!--[if !vml]--> pa cemo ti zajedno unaprijediti formu da budes zadovoljna svojom promjenom.



Edit:maknuta podebljana slova

 
erna_83
Back to Top
dex-p.treiner View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dex-p.treiner Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 22:16

Ja sam ti osobni kondicijski trener i mogu ti napisat program prehrane i vjezbanja kojim bi tih š3 kg. skinula u 3mjeseca na nacin da reduciras masno tkivo i povecas udio misicnog tkiva koje bi ti kasnije omogucavalo lakse odrzavanje stecene forme ali u tome treba biti dosljedan.Da bih ti izradio kompletan program trebaju mi tvoje prehrambene navike tj. koliko obroka dnevno jedes u koje ih vrijeme jedes, kakvi su to obroci tj. dali je to pretezno tjestenina ,meso,riba dali bilo sto vjezbas i sto najvise volis jesti a sto nevolis jesti.Ako zelis da ti izradim program kako treba, morala bi mi napisat u toku š tjedna sto si svaki dan tocno jela a to znaci sve od normalnog obroka do cokoladice, cipsa itd. treba sve navesti da bih znao sta ti trebam korigirati u programu.Jamcim ti uspjeh jer imam vec duzi niz zadovoljnih klijenata a inace imam fitnes centar tako da radim sa mnogo ljudi.

Ako zelis javi sa svim podacima sto sam ti naveo pa cemo ti zajedno unaprijediti formu da budes zadovoljna svojom promjenom.



Edit:maknuta podebljana slova



Edited by Zoki
dex the bear
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 21:31
www.fitness.com.hr 
Back to Top
erna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Brazil
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2008 at 19:14

 Zdravo svima.Imam 25 god i u zadnje dvije godine se konstantno debljam.Visoka sam š74 a sada imam 73 kg.Za dvije godine sam se udebljala š3 kg.Ako neko ima neki savjet kako da smrsam.Ako neko ima neku dijetu,ili neki provjereni jelovnk koji garantira mrsanje.....pls

 

erna_83
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.