New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc za prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc za prsa

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc za prsa
    Posted: 15 Travanj 2008 at 22:19
Kombiniraj uske i siroke sklekove te ravni, kosi i kontrakosi bench (ako to mozes doma izvodit). Btw upisi se u teretanu jer kuca i nije bas mjesto za kvalitetno vjezbanje.  
Back to Top
stmi23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stmi23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 20:07

Dugo vec vjezbam kod kuce i doveo sam se donekle u red ali imam problem sa prsima,na krajevima su se razvila a prema sredini su ostala nekako udubljena.Ne puno ali dovoljno.Sad,kako vjezbam doma samo sa utezima(najvise š5kg)i svojom tezinom(sklekovi i sl.),postoje li neke vjezbe koje mi mogu pomoci da mi prsa budu puna i lijepo oblikovana a ne kada obucem majicu da izgledam kao npr. netko debel tko je naglo smrsao pa mu ostale 'sise'?Novi sam na forumu i sigurno je bilo milijun ovakvih tema 'uradi kod kuce' ali ako mi netko moze pomoci hvala puno.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.