New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc Vježbe Za Definiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc Vježbe Za Definiciju

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
leonidas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leonidas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 22:26
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

[QUOTE=leonidas] kod definicije ti je preporucljivo smanjiti broj ponavljanja i setova kako bi imao dovoljno "goriva" za oporavljanje mišica... a to ne znaci da smanjuješ kilažu s kojom radiš
ostalo necu ni komentirat.i usput kad san ja tvrdija da ja iman neko zivotno iskustvo ili nesto .ugl.mislin da san mu da puno bolji savjet nego ti


ako za ovo nisi cuo onda nemaš blage veze o vježbanju... prvo se malo raspitaj a ne odmah pametovati 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 23:26
aha znaci radis manje ponavljanja s istom tezinom.bravo za tebe tako ti misici nece radin ni pola sta bi tribali.na deiniciji se uopce nemora nuzno minjat trening bitna je prehrana i kardio.
ajde leonidas jos malo pametuj.i sad ti govorin necu se ode s tebon pripucavat jer ovaj forum sluzi drugin stvarima tako da ako nemas sta pametno za rec ili suti ili odj.
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 00:10
  Slazem se bolje si mi objasnio zmaje, ali nemojte se prepucavat jer ne vodi nigdje ovo prepucavanje svako vrti na treninzima nekis voj princip :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 00:11

 

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ma netribas smirivat,nemoze on mene tek tako isprovocirat sa svojin komentarima
  

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

aha znaci radis manje ponavljanja s istom tezinom.bravo za tebe tako ti misici nece radin ni pola sta bi tribali.na deiniciji se uopce nemora nuzno minjat trening bitna je prehrana i kardio.
ajde leonidas jos malo pametuj.i sad ti govorin necu se ode s tebon pripucavat jer ovaj forum sluzi drugin stvarima tako da ako nemas sta pametno za rec ili suti ili odj.
 

ne može ali ipak mi djeluješ malo isprovocirano  Tako je, ovaj forum služi drugim stvarima i zato stanite s ovim poklapanjima, inace brišemo. Možete diskutirat o ovome ali bez vrijeđanja molim...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 00:26
Za definiciju je najvažnija prehrana

Broj ponavljanja bi s emogao držati oko š2- š5 iako je mi s ecini da autor predugo radi veliki broj ponavljanja i da mu treba promjena, koju može naaravno postici i tako da makne pauze između vježbi (koje isto treba promjnit) jer bi mu to dosta koristilo!

što se tice kardia, on se opet ponavljamo, radi iza treninga, a ne prije!

Nego recite mi ovo, timimix nakon mase s kojom je zadovoljan radi potisak sa bucicama od 2 kg
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 00:40

 Još jedan u nizu epic topica gdje novi clanovi glume good guyse a stari bad guyse.

Sam naziv teme je epic brutalan.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 00:44
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Još jedan u nizu epic topica gdje novi clanovi glume good guyse a stari bad guyse.

Sam naziv teme je epic brutalan.



He he..

Najbolje za defku da radi š5 serija po 40 ponavljanja.. tad ce se sigurno misic izdefinirati
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 09:41

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Nego recite mi ovo, timimix nakon mase s kojom je zadovoljan radi potisak sa bucicama od 2 kg
 

Ja bi isto voljela da nam se ovo malo bolje objasni....timimix?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 12:38

 Da bi smanjio potkožno masno tkivo odn stvorio uvjete za potrošnju te masti treba prvo što je više moguce potrošiti glikogen u tijelu. Prvi preduvjet je smanjiti unos ugljikohidrata. Zatim samim treningom potrošiti glikogen. To možeš na više nacina : kao što vecina ovdje sugerira, nacinom kao kad si bio na treningu za masu, ali možeš i malo ubaciti koju varijaciju u trening, što je dobro za samo mišice ali i za potrošnju glikogena, i puno kardia,naravno.. Npr. probaj odraditi opadajuce serije, dobri su i supersetovi (možeš radit za nasuprotne miš. grupe ili za iste miš. grupe). Također možeš i triset odn gigantske setove. Nikako ne smiješ zapostavit intezitet (zato arnoldov sa 2 kg nema smisla), jer bez intenziteta mišic ne napreduje. Ako imaš dovoljno discipline možeš pokušati i cikluse pražnjenja i punjenja glikogena. Tada u ciklusima pražnjenja radiš supersetov,gigantske i sl, i puno kardia, a u ciklusu punjenja hipertrofiju,snagu. Ovo sam ja malo opcenito jer ima puno nacina kako to odradit iako je suština jednostavna (unosit manje UH a trošit puno glikogena,odn. masti kad se glikogen istroši). Ako te nešto zanima od sveg ovog pitaj i pokušat cemo ti objasnit.

Ja opet malo u dugo i široko. Zato i ne šaljem hrpu postova

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 13:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za definiciju je najvažnija prehrana

Broj ponavljanja bi s emogao držati oko š2- š5 iako je mi s ecini da autor predugo radi veliki broj ponavljanja i da mu treba promjena, koju može naaravno postici i tako da makne pauze između vježbi (koje isto treba promjnit) jer bi mu to dosta koristilo!

što se tice kardia, on se opet ponavljamo, radi iza treninga, a ne prije!

Nego recite mi ovo, timimix nakon mase s kojom je zadovoljan radi potisak sa bucicama od 2 kg

tesko da ce iza naprnog treninga utezima on jos odradit 45min kardio,ja mislin da zato moze dane kad ne radi s utezima to odradit,a poslin kako napreduje moze konbinirat drukcije
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 15:24
lordhumungus hvala ti na savjetu probati cu ;)....zmaje poceo sam radit kardio kada nisam u teretani mislim kad imam slobodne dane.......zato jer sam dobio neke savjete da za definiciju mala kilaža što više puta ponavljanja :)! i onda sma radio potisat s dvije kg
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 19:56
da ali to mala kilaza vise ponavljanja nije se odnosilo na 2 kila i 20 ponavljanja sigurno,i opet cu rec mogu ponavljanja ako oces ostak ka sta su i na masi nista ti se nece dogodit
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 21:15
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za definiciju je najvažnija prehrana

Broj ponavljanja bi s emogao držati oko š2- š5 iako je mi s ecini da autor predugo radi veliki broj ponavljanja i da mu treba promjena, koju može naaravno postici i tako da makne pauze između vježbi (koje isto treba promjnit) jer bi mu to dosta koristilo!

što se tice kardia, on se opet ponavljamo, radi iza treninga, a ne prije!

Nego recite mi ovo, timimix nakon mase s kojom je zadovoljan radi potisak sa bucicama od 2 kg

tesko da ce iza naprnog treninga utezima on jos odradit 45min kardio,ja mislin da zato moze dane kad ne radi s utezima to odradit,a poslin kako napreduje moze konbinirat drukcije


kardio nakoon trening utezima ne mora trajati 45 min
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 21:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za definiciju je najvažnija prehrana

Broj ponavljanja bi s emogao držati oko š2- š5 iako je mi s ecini da autor predugo radi veliki broj ponavljanja i da mu treba promjena, koju može naaravno postici i tako da makne pauze između vježbi (koje isto treba promjnit) jer bi mu to dosta koristilo!

što se tice kardia, on se opet ponavljamo, radi iza treninga, a ne prije!

Nego recite mi ovo, timimix nakon mase s kojom je zadovoljan radi potisak sa bucicama od 2 kg

tesko da ce iza naprnog treninga utezima on jos odradit 45min kardio,ja mislin da zato moze dane kad ne radi s utezima to odradit,a poslin kako napreduje moze konbinirat drukcije


kardio nakoon trening utezima ne mora trajati 45 min

ali jos uvik mislin da bi mu bolje pomoglo da radi dane kad nema utege,intenzivan trening trcanja ili sl.i nikakve velike razlike nece bit radija on 6 ili š2 ponavljanja,ako nema sredenu prehranu nece bit rezultata
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 22:33
  Danas sam radio trning sa normalnim kilažama ......koliko puta bi ja mogo uzimat obroke s kalorijama ukojim kolicinama i koliko puta na tjedan?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 22:39

Originally posted by Timimix Timimix wrote:

  Danas sam radio trning sa normalnim kilažama ......koliko puta bi ja mogo uzimat obroke s kalorijama ukojim kolicinama i koliko puta na tjedan?
 

šta postoji obrok i bez kalorija?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.