New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc Vježbe Za Definiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc Vježbe Za Definiciju

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:26
ako oces mozes i raspored skupina prominit da ti to bude jos malo izazova,naprimjer ja cu sad uvest prsa 2 puta tjedno.i vjezbe svako misec,dva minjaj da ti misici nebudu naviknuti na iste .

Edited by zmaj
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:34
  a dada vratit u u ponedeljak radim leđa i noge pa cu vratit staru kilazu :) sve jedno hvala vam
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:40
promini i skupine ledja i noge se tesko moze kvalitetno odradit u istom trenigu
probaj ovako
š.prsa,triceps
2.ledja,biceps
3.noge
4.ramena,trbusni
ili ako oces 5.puta tjedno radi neke varijacije koje misice oces vise vjezbat radi 2 puta tjedno ostale š,samo pazi da 2 velike skupine u isti dan ne radis.velike skupine su prsa,leda i noge
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:47
ubiti mogo bi ja sve s ponedeljka promjenit potpuno novi nacin rada:skupine,kilaže.....pa cemo vidjet kako napreduje definicija.......:D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:56
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

ubiti mogo bi ja sve s ponedeljka promjenit potpuno novi nacin rada:skupine,kilaže.....pa cemo vidjet kako napreduje definicija.......:D

ne da bi moga,nego mi se cini da bi mora.probaj radit ovako kako san ti ja napisa. osnovne vjezbe poput bencha,cucnja,zgibova radi 5-6 serija ostale vjezbe dovoljno ti je 3 serije i pazi da ti traning nebude duzi od š,5h.prvi tjedan,dva radi ujutro 2 kardia od oko 30-45 min(mozes dane kad nevjezbas)poslin povecaji na 3 ili kako ti bude odgovaralo.u prvih tjedan dana ces uz pravilnu prehranu izgubit par kila to ti je uglavnom voda a kasnije je najbolje ako gubis od 0.5 do o.7kg tjedno,ali opet sve ovisi o organizmu i prilagodi se sebi ovo su ti samo neke smjernice
Back to Top
leonidas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leonidas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 07:09
 kod definicije ti je preporucljivo smanjiti broj ponavljanja i setova kako bi imao dovoljno "goriva" za oporavljanje mišica... a to ne znaci da smanjuješ kilažu s kojom radiš... ostalo je manje više receno u ostalim postovima... samo eto.. obrati pozornost kada radiš kardio..da se ne preopteretiš... jer kljuc uspjeha je: š. pravilna prehrana (kod definicije što manje kalorija)...2. pravilno vježbanje... 3. pravilno odmaranje mišica
Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 07:51
ovako majstore! prije treninga cardio 20 min. ali da ti puls ne pređe š50 tako da izgubiš sav glikogen u mišicima,,,, i onda topljene masnoce.treniraj normalno š2 do š5 pnavljana samo smannji pauzu između serija,,, naravno motaš pazit na prehranu jedi šest do sedam puta dnevno tako da ubrzaš metabolizam ali smanji ugljikohidrate i povecaj proteine i tako ceš tastopit taj višak mada ti sad nije baš neko vrijeme za definiciju.Po mom mišljenju definiciju je bolje radit tamo peti šesti mjesec.Pozdrav i ugodni blagdani...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 10:52
Originally posted by wwwš23 wwwš23 wrote:

ovako majstore! prije treninga cardio 20 min. ali da ti puls ne pređe š50 tako da izgubiš sav glikogen u mišicima,,,, i onda topljene masnoce.treniraj normalno š2 do š5 pnavljana samo smannji pauzu između serija,,, naravno motaš pazit na prehranu jedi šest do sedam puta dnevno tako da ubrzaš metabolizam ali smanji ugljikohidrate i povecaj proteine i tako ceš tastopit taj višak mada ti sad nije baš neko vrijeme za definiciju.Po mom mišljenju definiciju je bolje radit tamo peti šesti mjesec.Pozdrav i ugodni blagdani...

Jedine ispravne recenice u ovome postu i bez zamjerki.

Originally posted by leonidas leonidas wrote:

 kod definicije ti je preporucljivo smanjiti broj ponavljanja i setova kako bi imao dovoljno "goriva" za oporavljanje mišica...

Zbog cega? To bi onda znacilo da na masi treba povecati broj ponavljanja i serija?

Baš zbog toga što želiš veci kcal deficit to neceš raditi. Bitniji je intenzitet nego broj ponavljanja. Oporavak mišica je druga stvar i definitivno se ne bi trebalo voditi time kao odrednicom intenziteta i volumena treninga.

Originally posted by leonidas leonidas wrote:

a to ne znaci da smanjuješ kilažu s kojom radiš... ostalo je manje više receno u ostalim postovima... samo eto.. obrati pozornost kada radiš kardio..da se ne preopteretiš...

To svakako!

Originally posted by leonidas leonidas wrote:

jer kljuc uspjeha je: š. pravilna prehrana (kod definicije što manje kalorija)...2. pravilno vježbanje... 3. pravilno odmaranje mišica

Vjerujem da taj kljuc uspjeha, uspješnu formulu, zvijezdu vodilju il kak se vec sve ne zove znaju i vrapci na granama i to vec prelazi u kategoriju klišeja jer je zaista otrcano spominjati takvo što. To se naravno podrazumijeva samo po sebi.

No hajde,ako je u pitanju želja za pokazivanjem, onda je oprošteno, donekle. I između ostalog, to troje nekom pocetniku znaci a ma baš ništa, sve dok on nema pred svojim ocima konkretno što da radi, vježba i dr.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:52
najjace mi je kad ovako dodu imaju 2 posta a filozofiraju ka da su popili pamet cilog svita
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 16:46
  evo sad sam obavio kardio trening i jela su mi bila proteinska to jest cjeli dan jedem puricu :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 17:01
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

  evo sad sam obavio kardio trening i jela su mi bila proteinska to jest cjeli dan jedem puricu :)

bravo.i jesi napravija novi program treninga ako jesi napisi ga pa da vidimo
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 17:10
  Nene sutra sam tek u teretani danas cu ga analizirat pa javim :)
Back to Top
leonidas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leonidas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:03
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

najjace mi je kad ovako dodu imaju 2 posta a filozofiraju ka da su popili pamet cilog svita


nisam znao da se životno iskustvo skuplja piskaranjem po forumima... nastojat cu to uzeti u obzir jer ipak tvoj post ima mnogo dodirnih tocaka s naslovom teme... stvarno si zmaj kada na ovaj nacin zakljucuješ
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:26
[QUOTE=leonidas] kod definicije ti je preporucljivo smanjiti broj ponavljanja i setova kako bi imao dovoljno "goriva" za oporavljanje mišica... a to ne znaci da smanjuješ kilažu s kojom radiš
ostalo necu ni komentirat.i usput kad san ja tvrdija da ja iman neko zivotno iskustvo ili nesto .ugl.mislin da san mu da puno bolji savjet nego ti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:32
 dobri budite decki
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:40
ma netribas smirivat,nemoze on mene tek tako isprovocirat sa svojin komentarima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.