New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc Vježbe Za Definiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc Vježbe Za Definiciju

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc Vježbe Za Definiciju
    Posted: 26 Prosinac 2009 at 22:32
Pozdrav ljudima dobre volje :) ovako imam jedno pitanje X). do sada sam radio na masi i no zadovoljan svojom masom, krenuo na definiciju. inace radim trening MANJA KILAŽA I šTO VIšE PUTA PONAVLJANJA I cROBNE VJEŽBE....inace nisam iskusan s vježbama i treningom za definiciju pa bi zamolio da ako neko zna da mi kaze neke vježbe za prsa i ruke!i kilaže? i kakva prehrana?.....Hvala Unaprijed :D
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 23:32
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

Pozdrav ljudima dobre volje :) ovako imam jedno pitanje X). do sada sam radio na masi i no zadovoljan svojom masom, krenuo na definiciju. inace radim trening MANJA KILAŽA I šTO VIšE PUTA PONAVLJANJA I cROBNE VJEŽBE....inace nisam iskusan s vježbama i treningom za definiciju pa bi zamolio da ako neko zna da mi kaze neke vježbe za prsa i ruke!i kilaže? i kakva prehrana?.....Hvala Unaprijed :D

Sad samo obrnuto
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 23:45
 ostavi isti trening ko na masi, povecaj kardio i smanji UH
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:03
ja san cak nedavno procita nesto o low carb dijeti.pa neki je drze dok su na definiciji i navodno je dobro(nisan proba jer jos ne radin definiciju ali mozda uzmen u obzir kad buden)
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:04
Hvala
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:05
  Jo rado nebi na dijetu....cuj ko ne voli pojest :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:11
ma svakako moras sredit prehranu ako mislis na definiciju.na masi si se moga punit UH do mile volje ali na definiciji nemozes.cilj ti je da trosis energiju iz sala
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:27

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja san cak nedavno procita nesto o low carb dijeti.pa neki je drze dok su na definiciji i navodno je dobro(nisan proba jer jos ne radin definiciju ali mozda uzmen u obzir kad buden)
 

 ne može bit loše  nema tu filozofije...cim smanjiš uh, smanjiš energetski unos, povecaš unos tzv. negativnih kalorija tj. povrca i vlakana koja nisi imao prije toliko, to te zasiti pa jedeš manje, još uz povecan unos proteina...trošiš se više, jedeš kalorijski manje i eto - navodno je dobro

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:41
bas san mu i ja pokusa rec da nemoze ic na definiciju sa prehranom za masu jer nema od toga koristi.cak i ako odradi 3-4 kardia tjedno nece mu toliko pomoc jer unosi previse pa nece bit znatnih pomaka
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:44
dada ubi shvacam sad hvala vam :)...a ovako a inace kilaze koje koristim za definiciju su manje i ponavljanje od š5 do cirka 25 puta?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:52
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

dada ubi shvacam sad hvala vam :)...a ovako a inace kilaze koje koristim za definiciju su manje i ponavljanje od š5 do cirka 25 puta?

25 puta previse.kilaze za definiciju se netrebaju nuzno mijenjat od onih za masu.ako ipak uelih nesto vecih ponavljanja barem glavne vjezbe za odredene skupine ostavi na istim(velikim) kilazama zato da misici ipak rade punim potencijalom i ne gube toliko na snazi.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 00:54

Originally posted by Timimix Timimix wrote:

dada ubi shvacam sad hvala vam :)...a ovako a inace kilaze koje koristim za definiciju su manje i ponavljanje od š5 do cirka 25 puta?
 

ma ne mijenjaj trening  nema potrebe za tim - vec sa smanjenim unosom kalorija i povecanim kardiom ceš sredit stvar.

ne uništavaj sad ono na cemu si tako mukotrpno radio

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:02
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Timimix Timimix wrote:

dada ubi shvacam sad hvala vam :)...a ovako a inace kilaze koje koristim za definiciju su manje i ponavljanje od š5 do cirka 25 puta?
 


ma ne mijenjaj trening  nema potrebe za tim - vec sa smanjenim unosom kalorija i povecanim kardiom ceš sredit stvar.


ne uništavaj sad ono na cemu si tako mukotrpno radio


upravo tako cista matematika.ali ako on zeli moze uvest neke promjene samo 25 ponavljanja je previse,ali radje neka ostavi misice da koriste svoj puni ptencijal jer tako se najbolje napreduje
Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:03
 a da ja radim na definiciji jedno 3 tjedna....i danas sam radio ramena i tricepse sve s malim kilazama......ramena arnoldov potisak sam radio s dvije kile 20x...ali onda cu vratit na staro trening za masu i smanjit UH i pojacat kardio :) Hvala Vam Puno :)


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:06
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

 a da ja radim na definiciji jedno 3 tjedna....i danas sam radio ramena i tricepse sve s malim kilazama......ramena arnoldov potisak sam radio s dvije kile 20x...ali onda cu vratit na staro trening za masu i smanjit UH i pojacat kardio :) Hvala Vam Puno :)<h2><span></span></h2>

vrati na staro.slusaj ljude ovde sta ti kazu pogotovo admine pomoc ce ti sigurno pas vidit napredak,pomogli su i meni puno,nebi pola ovoga sta sad znan zna da nisan dosa no ovu stranicu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 01:15
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

 a da ja radim na definiciji jedno 3 tjedna....i danas sam radio ramena i tricepse sve s malim kilazama......ramena arnoldov potisak sam radio s dvije kile 20x...ali onda cu vratit na staro trening za masu i smanjit UH i pojacat kardio :) Hvala Vam Puno :)


 

potisak sa 2 kg, brzo diži tu kilažu dok ti ne kažem s koliko ja radim

tako je, i kako kaže zmaj, možeš ti (zapravo poželjno je) mijenjat vježbe, i varirat serije, i ponavljanja...samo ne mijenjaj osnovnu koncepciju treninga, odnosno ne blesiraj sad te mišice sa minimalnim težinama - taman su se probudili, a ti biš ih opet uspavao

Nema na cemu, i drugi put

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.