New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnik u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnik u teretani

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnik u teretani
    Posted: 12 Listopad 2009 at 00:35
imam jedno ekstra glupo pitanje, posto cu ubrzo upisat teretanu (od stana mi 5 metara doslovce), kako ja ka pocetnik mogu doc tamo i to sve skupa ,i namištat kilažu i tako to..? znan da je glupo pitanje al nemam iskustva i pocetnik sam!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 09:43

 Kao što vidiš, premjestila sam ti post u novu temu da ne skrecemo s teme definicije

dino moj pa ne ulaziš u svemirski brod  

Gle, dođeš lijepo, upišeš se, i pitaš onoga koji radi na pultu (ako vec nema nekog posebnog trenera) da te malo provede i sve ti objasni! Normalno da ne znaš, ne znaju ni mnogi drugi, zato i postojimo mi na pultevima da vam posvetimo prvi dan ;) Mi ti ovdje teško tu možemo pomoc, jedino da se svi skupimo pa odemo s tobom

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 12:26
he he.. ovo je pitanje godine ;)
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 13:18
ja mislim da bi trebao doci na nogama, a kilazu stavlajs uglavnom rukama, barem u mojoj mahali tako rade...

odes fino do tete na pultu gdje se radi, i kazes joj "slusaj bejbe ovako stvari stoje (ruku oko struka zabacis i auston powers osmjeh) i zamolis da ti pokaze sve sprave kako se koja "ispravno" radi i pitas je da ti kakav program za pocetnike kako sta vjezbati, kilazu ces sebi prilagoditi, slobodno pitaj, budi dosadan tako sam i ja :))
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 13:58
ma ima na fitness.com.hr sve vjezbe opisane.. cak ima i video bazu svih vjezbi..
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 14:37
nije isto gledati na netu vjezbe i kad ti netko objasni, prvo trazi da ti netko objasni a evo ti i ovo da se podsjetis
http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/
awesome :))
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 14:51
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja mislim da bi trebao doci na nogama, a kilazu stavlajs uglavnom rukama, barem u mojoj mahali tako rade...odes fino do tete na pultu gdje se radi, i kazes joj "slusaj bejbe ovako stvari stoje (ruku oko struka zabacis i auston powers osmjeh) i zamolis da ti pokaze sve sprave kako se koja "ispravno" radi i pitas je da ti kakav program za pocetnike kako sta vjezbati, kilazu ces sebi prilagoditi, slobodno pitaj, budi dosadan tako sam i ja :))



Bejbe!

Ma, super si, Flyn!    
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 14:54
A imas i ovdje na siteu video vjezbe.
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 16:23
hvala Kate
 

Edited by Flyn
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 10:41

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja mislim da bi trebao doci na nogama, a kilazu stavlajs uglavnom rukama, barem u mojoj mahali tako rade...

odes fino do tete na pultu gdje se radi, i kazes joj "slusaj bejbe ovako stvari stoje (ruku oko struka zabacis i auston powers osmjeh) i zamolis da ti pokaze sve sprave kako se koja "ispravno" radi i pitas je da ti kakav program za pocetnike kako sta vjezbati, kilazu ces sebi prilagoditi, slobodno pitaj, budi dosadan tako sam i ja :))
 

Ako koji buduci clan mog Scorpiona procita ovo, molim da zanemari ovaj dio  

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 19:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja mislim da bi trebao doci na nogama, a kilazu stavlajs uglavnom rukama, barem u mojoj mahali tako rade...odes fino do tete na pultu gdje se radi, i kazes joj "slusaj bejbe ovako stvari stoje (ruku oko struka zabacis i auston powers osmjeh) i zamolis da ti pokaze sve sprave kako se koja "ispravno" radi i pitas je da ti kakav program za pocetnike kako sta vjezbati, kilazu ces sebi prilagoditi, slobodno pitaj, budi dosadan tako sam i ja :))
 


Ako koji buduci clan mog Scorpiona procita ovo, molim da zanemari ovaj dio  



ne izazivaj me da dođem

Edited by Iluvatar
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 22:35
 
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja mislim da bi trebao doci na nogama, a kilazu stavlajs uglavnom rukama, barem u mojoj mahali tako rade...odes fino do tete na pultu gdje se radi, i kazes joj "slusaj bejbe ovako stvari stoje (ruku oko struka zabacis i auston powers osmjeh) i zamolis da ti pokaze sve sprave kako se koja "ispravno" radi i pitas je da ti kakav program za pocetnike kako sta vjezbati, kilazu ces sebi prilagoditi, slobodno pitaj, budi dosadan tako sam i ja :))
 


Ako koji buduci clan mog Scorpiona procita ovo, molim da zanemari ovaj dio  



ne izazivaj me da dođem
 

Izazivam te

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 22:36
mogul ja to izvesti originalno :)
awesome :))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2009 at 23:40

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

mogul ja to izvesti originalno :)
  

 samo ti daj, ionako sam ja zauzet

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2009 at 09:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

mogul ja to izvesti originalno :)
  

 samo ti daj, ionako sam ja zauzet

 

ništa, Flyn, sad ti nema druge nego doc i iskazat se 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2009 at 13:54
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

mogul ja to izvesti originalno :)
  

 samo ti daj, ionako sam ja zauzet

 

ništa, Flyn, sad ti nema druge nego doc i iskazat se 



budem cim dodjem u Rijeku, samo mi reci gdje ti se klub nalazi i ja upadam
 

Edited by Flyn
awesome :))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.