New Posts New Posts RSS Feed - Početnica- mala pomoc dobrodosla
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Početnica- mala pomoc dobrodosla

 Post Reply Post Reply
Author
sparklica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sparklica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Početnica- mala pomoc dobrodosla
    Posted: 07 Rujan 2014 at 13:56
Pozdrav !

Na visinu od 1.73 imam 73 kg. Idem na aerobik dva puta tjedno,prehrana mi je povrce,voce,piletina i riba i puno zelenog caja, u predjelu trbuha uvijek imam malo sala kako da to rijesim,mozda teretana da to se malo sve zategne dodatno ??? :-)
Neznam od kud pocet ?!?!?!?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 14:08
2 puta tjedno?  To koristi kao kardio.... 3 puta tjedno uhvati se utega..ili vježbe sa svojim tijelom.. čvrste i teške vježbe če te izgraditi i očvrstniti kako mentalno tako i psihički....
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 14:36
Tako je prehrana iako u detalje nisi navela svaki dan to šta si rekla je ok, ali 2 puta tjedno aerobik je premalo treninga, ubaci sa tin još 3 puta tjedno utege tj. teretanu i onda moš očekivat neke rezultate...


Edited by pomalo_stari - 07 Rujan 2014 at 14:36
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
sparklica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sparklica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 15:23
Ok ok hvala ! Shvatila sam znaci teretana odmah :-)
Back to Top
sparklica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sparklica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 15:26
Nemam ja nikakvu posebnu prehranu,iz znatizelje sam probala malo se bacit na laganiju vocke i piletina i kad sam skuzila da se s tim svim skupa na odreden period vidi neki pomak sad bi ja to dovela u red :-) uostalom takva prehrana je za organizam preporod bar za mene
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 15:49
htjela sam se osvrnuti na zeleni čaj, da bi sva njegova svojstva djelovala, treba biti pravilno pripremljen i nezaslađen, a ako ga nisi neki ljubitelj (što mnogi ljudi nisu) nemoj se siliti da ga piješ

većina ljudi ga pije jer su pročitali da pospješuje mršavljenje, ali to što pospješuje je tako malo zastupljeno da nema značajne razlike s čajem ili bez njega, no svakako je dobar zbog antioksidansa i ostalog što ga čini čajem nad čajevima :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 18:06
Probaj ubaciti što više plave ribe u prehranu. Sardine, papaline, barem jedan obrok dnevno. Čajevi su ok, no ne rade čuda. Ja osobno pijem ginseng oolong čaj, zanimljiviji je nego klasični zeleni.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 22:16
Moraš paziti koliko jedeš, jer će se tvoj organizam naviknuti na tu količinu i onda neće biti pomaka nakon određenog vremena. Meni je tako znalo stati. Predlažem da pratiš na vagi svaki tjedan ako ne ide dolje ništa onda ili pojačaj trening ili smanji hranu. I nemoj odmah jako smanjiti hranu ostavi si da imaš lufta za smanjivanje. I sretno!
hm
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.