New Posts New Posts RSS Feed - Podizanje tjelesne mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podizanje tjelesne mase

 Post Reply Post Reply
Author
Massa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Massa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Podizanje tjelesne mase
    Posted: 11 Svibanj 2009 at 09:47
Pozdrav,prvi puta sam ovdje,nemojte zamjeriti ako sam promasio topic ili slicno.
Zanima me slijedece:
Imam 20,visok sam š79 imam 6škg,sto je u svakom slucaju premalo.Ono sto mene zanima je kako podici tjelesnu masu?
Jedem 5-6 puta dnevno,s tim da za rucak ne biram sto cu jesti,vec jedem sto dobijem(zivim sa obitelji pa ne kuham sam).Dorucak i veceru te medjuobroke su uglavnom zitne pahuljice i sendvici(znam da nisu zdravi ali eto).
Sto se vjezbanja tice nemam mogucnosti ni financijski niti ikako u teretanu,ali voljan sam vjezbati kod kuce sve sto je moguce izvest bez sprava.
Eto ako netko ima kakav savijet nadam se da cete mi pomoci,lijep pozdrav
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 12:47
što se tice vježbi, što sad radiš od vježbi?



Edited by Iluvatar
Back to Top
Massa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Massa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 13:43
pa podforum je ''Pitajte sve što vas zanima o zdravlju, a da je vezano za tjelovježbu'' pa sam mislio da bi bilo dobro tu.Nebitno,zato sam se ispricao odma ako fulam.
Od vjezbi ne radim nista posebno,ujutro razgibavanje,sklekove,trbusnjake,rijetko trcim(iovako sam premrsav)rekreacijski igram kosarku i nogic.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 14:03
tom logikom bi mogao pistai bilo gdje jer je ovo ipak fitness forum ;) no neka modovi ce premjestiti temu!

u biti.. trebaš jesti što bolje i kvalitetnije, puno UH i puno proteina i raditi vježbe što veceg intenziteta.. skelkovi s nogama na krevetu, na jendoj ruci, cucnjevi s poskocima.. ima brdo vježbi.. da ne dužim.. evo

http://www.bodyweightculture.com/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 20:53
  Imam ja nešto herbalife dodataka pa ako hoceš maSu javi mi se na pm!

Sad je akcija 2+š gratis tako da ceš još brze dobiti na maSi!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2009 at 10:10
  @massa - prouci stranicu, forum, FAQ, pa ako te bude zanimalo nešto konkretnije onda pitaj...
ne treba izmišljati toplu vodu
Back to Top
Massa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Massa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2009 at 11:47
U redu proucavam sada onu bodyweight i sl.Hvala svima na odgovorima,samo me zanimalo jeli to stvar metabolizma i kako pospjesiti dobivanje kila:)Lijep pozdrav svima:)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2009 at 21:43
Originally posted by Massa Massa wrote:

U redu proucavam sada onu bodyweight i sl.Hvala svima na odgovorima,samo me zanimalo jeli to stvar metabolizma i kako pospjesiti dobivanje kila:)Lijep pozdrav svima:)


naravno da je stvar metabolizma, potraži pojam "ektomorf"
Back to Top
josipzekic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipzekic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2009 at 14:17
  Tvoj je rjesenje dragi prijatelju u borbi da dobijes nove kg je dobar dorucak, i umjesto sendvica nosi sa sobom kesicu badema, orašcica, orasa .... naravno nesoljenih

Dorucak ti treba izgledat ovako

500 ml kozjeg mlijeka(svaki ducan, terapak o,5l)
50 g badema
50 g lješnjaka
50 g oraha
50 g suhe brusnice
50 g suhe aloe vere
50 g suhog ananasa
50 g kokosa u kockicama
50 g cipsa od banane
50 g whey proteina
FOS podravka slicno cokolinu potraži ima 7 vrsta voca


prvo odeš u mercator tamo imas suhog voca kupi jednake dijelove izmjesaj i dodajes sve od jednom

orahe, bademe i lijesnjake samlijes da se mogu otopit u mlijeku dodas izmjesano suho voce i zagustis instan kasom od podravke do zeljene gustoce ili ne trebas ako ti se svida i bez toga
 

Edited by josipzekic
Back to Top
josipzekic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipzekic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2009 at 14:21
  nemoj izbjegavat trcanje i plivanje, otidi barem jednom tjedno na planinarenje te aktivnosti pojacavaju apetit.

Kupi kutiju caja od lincure i caj od pelina samlij u prah (mlinac za kavu), š00g praha dodaj u 500 g meda i uzimaj tri puta na dan po žlicicu taj je lijek najucinkovitiji.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2009 at 00:59
Originally posted by josipzekic josipzekic wrote:

 
Dorucak ti treba izgledat ovako

500 ml kozjeg mlijeka(svaki ducan, terapak o,5l)
50 g badema
50 g lješnjaka
50 g oraha
50 g suhe brusnice
50 g suhe aloe vere
50 g suhog ananasa
50 g kokosa u kockicama
50 g cipsa od banane
50 g whey proteina
FOS podravka slicno cokolinu potraži ima 7 vrsta voca

 

Jeli to MASA SUPER 50g?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2009 at 23:01
taman psola, takav dorucak, pa da se upucam od priređivanja hrane
Back to Top
Hunter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2009 at 21:50
Ma,vjerujem da je to takav metabolizam i nemozes tu puno toga uciniti.Probaj sa proteinima (samo pazi kojima),naravno koristi to ako mislis vjezbat minimalno 3x60min tjedno i vidjet ces rezultate.Samo budi strpljiv...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2009 at 11:26
Originally posted by Hunter Hunter wrote:

Ma,vjerujem da je to takav metabolizam i nemozes tu puno toga uciniti.Probaj sa proteinima (samo pazi kojima),naravno koristi to ako mislis vjezbat minimalno 3x60min tjedno i vidjet ces rezultate.Samo budi strpljiv...


hunter. molim te ne savjetuj ljude ako se ne razumješ u problematiku, za proteinski dodatak nije uvjet kolicina vježbe koju si ti naveo niti je velika razlika između proizvođaca - vecinom je samo u cijeni! Isto tako.. ako se ne pocne hraniti kako spada, nece mu pomoci nikakav proteinski napitak

Edited by Iluvatar
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.