New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnik-15 godina :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnik-15 godina :)

 Post Reply Post Reply
Author
itsthedream View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote itsthedream Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnik-15 godina :)
    Posted: 19 Veljaca 2016 at 16:50
Zelim imati ''perfect body''
Imam 15 godina i zovem se Lovro.Bavim se biciklizmom a u slobodno vrijeme trcim i vjezbam u fitness parku vec duze vrijeme.Ne vidim bas neke promjene pa bih zelio to promjeniti.
Za pocetak dali je potrebno kupovati i trositi novce na whey?Dali mogu npr. kupiti nesto domace u ducanu(jaja,povrce,voce) to samljeti i piti kao neki ''dodatak prehrani'' ili shake.Nemoj te mi davati nesto skupo jer jos nisam punoljetan da bi mogao trositi novce na ''nepotrepstine'' kako bi ih moji roditelji tako nazvali.Znaci ovo sto svi imamo ugl. doma...
Sto se tog djela tice nemam vise nista za reci.
Eh sad ovo u vezi vjezbanja
Jel potrebno ici u teretanu,dali je to bolje nego raditi doma ili ovako po fitness parku sto ja trenutno radim?
Ima li nekih vjezba koje mogu razumjeti ja sam za misicnu masu,trbusne plocice,misice na nogama.
Vidio sam puno postova na ovoj stranici ali ih ne razumijem kako ih raditi ili sto mi je potrebno za tu vjezbu.

Nadam se da cete mi pomoci

lp


P.S.
Evo za svaki slucaj
Imam 55kg i 173cm sam visok.


Edited by itsthedream - 19 Veljaca 2016 at 16:56
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.