New Posts New Posts RSS Feed - Ples sa zvjezdama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ples sa zvjezdama

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ples sa zvjezdama
    Posted: 06 Prosinac 2009 at 10:49
Vec sam milijun puta rekla da sam luda za plesom i da me u vezi s tim sve zanima. Pa vas pitam kako vi stojite po pitanju plesa?

Pratite li Ples sa zvjezdama, kako vam se sviđa ta emisija i tko je vaš favorit ove sezone?

Meni je osobno žao što je ispala Iva šulentic, jako je talentirana a i stvarno si je dala truda.
Istina, ova emisija je prvenstveno zabavnog karaktera, ali ima u sebi i dosta toga natjecateljskog, pa je super pasti oci gledajuci kreativne koreografije, a i napredak parova iz emisije u emisiju je zanimljivo pratiti.

Mala Franka također odlicno pleše, jucer su me ona i Ištvan zadivili s Jacksonovim Thrillerom. Svaka im cast!

Ajde, pa da prokomentiramo malo zajedno ovaj show
(Ako volite to, ofkors)

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 11:47
Odlicna tema.. 

Franka & Ištvan odlicno plešu, nadalje.. Gordan i njegova partnerica također...
Oni su mi jedini "zapeli" za oko..

Ako nekog zanima: http://www.hrt.hr/plessazvijezdama/
Koreografije su vrhunske, teško je to vidjeti mimo televizije.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 13:14
Ma Iva je najzesca, opce ne kuzim kak su ispali..
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 11:31
Da, Iva je rasturala, al Gordan je sve bolji i bolji, tako da mi je trenutno on sve više naj(dobro, sad, to kaj mi je zgodan i šarmantan, to mu malo diže rejting, al svejedno mu ide )

Zoki
Možda bi mogli objavit intervju s kojim od plesaca i/ ili "zvijezda" koji sudjeluju u showu? Lansiram to kao prijedlog

Edited by Kate
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 00:05
Iva je bila najoštriji kandidat Franki, ali, ruku na srce - mislim da za nju nije imao tko glasati. Nije baš omiljena koliko mogu cuti iz nekog kruga ljudi u kojem se krecem. Meni osobno nije niti najmanje simpaticna koliko god se to trudila biti. Mogla je plesati kao neznam tko, ali moj glas nikada ne bi dobila.
Za kuharicu Anu vjerovatno glasaju penzicke koje se šecu po Dolcu i tamo ju srecu, s njom razgovaraju i gledaju njezine emisije.
Franka je talentirana ( a bogme i prekrasna cura if I may add) i ciljana skupina koja bi glasala za nju su tinejdžeri ( a budimo realni oni su najskloniji trošenju love na to).
Kožulj mi pleše ko da ima štap u dupetu
Drago mi je da je onaj antitalent i seljo beljo Mlikota ispao. Mrzim kad se netko forsa biti duhovit a to uopce nije "Moj kum ovo moj kum ono"    a k tome talenta za ples uopce nema

Moram priznati da mi ove godine ta emisija nije nešto napeta (Gledam je u reprizi samo zato što nedjeljom nema ama baš ništa na tv-u). Prije su mi natjecatelji bili malo interesantnije persone. Ove godine su svi neki dosadnjakovici

Inace - ples obožavam. Oduzima dah kada netko nešto vrhunski otpleše
A i muškarci koji super cagaju su superhot (sjetimo se M. Valentica )
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 08:58

Originally posted by Skviki Skviki wrote:


Moram priznati da mi ove godine ta emisija nije nešto napeta (Gledam je u reprizi samo zato što nedjeljom nema ama baš ništa na tv-u). Prije su mi natjecatelji bili malo interesantnije persone. Ove godine su svi neki dosadnjakovici

Inace - ples obožavam. Oduzima dah kada netko nešto vrhunski otpleše
A i muškarci koji super cagaju su superhot (sjetimo se M. Valentica )
 

E, s ovim se slažem. Dosadni su, da...Franka je super i odlicno izgleda al nekako mi nitko do sad nije uspio nadmašit šuputicu koja je baš imala mota, bio ju je gušt gledat..ili onu Zrinku Cvitešic...a u Mariu da ne govorim . Ovi mi jednostavno nemaju tu energiju. Ako se ne naježim dok gledam taj ples, niš od toga .

Inace i ja obožavam ples, i cak sam ga htjela i ic ucit al sam odustala....morat cu cekat vjencanje da ispunim želju

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 09:09
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Moram priznati da mi ove godine ta emisija nije nešto napeta (Gledam je u reprizi samo zato što nedjeljom nema ama baš ništa na tv-u). Prije su mi natjecatelji bili malo interesantnije persone. Ove godine su svi neki dosadnjakovici Inace - ples obožavam. Oduzima dah kada netko nešto vrhunski otpleše A i muškarci koji super cagaju su superhot (sjetimo se M. Valentica )
 


E, s ovim se slažem. Dosadni su, da...Franka je super i odlicno izgleda al nekako mi nitko do sad nije uspio nadmašit šuputicu koja je baš imala mota, bio ju je gušt gledat..ili onu Zrinku Cvitešic...a u Mariu da ne govorim . Ovi mi jednostavno nemaju tu energiju. Ako se ne naježim dok gledam taj ples, niš od toga .


Inace i ja obožavam ples, i cak sam ga htjela i ic ucit al sam odustala....morat cu cekat vjencanje da ispunim želju



tocno to što kažeš..ako se ne naježim onda mi nije niš posebno
onaj Thriller dance mi je od Franke bio bzvz. Ocekivala sam nešto više i bolje obzirom na to kako su taj ples najavljivali..nikakve posebne figure, nikakvih iznenađenja u plesu...niš
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 11:46
Thriller jest moga bit bolji, imaš pravo Skviki-pravi Thriller, originalni spot je melem za gledati

Al, eto, bar su dosjetljivi i pokušali napravit nešto drugacije. I ne vrijeđajte mi Kožulja
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 12:51
Originally posted by Kate Kate wrote:

Thriller jest moga bit bolji, imaš pravo Skviki-pravi Thriller, originalni spot je melem za gledati

Al, eto, bar su dosjetljivi i pokušali napravit nešto drugacije. I ne vrijeđajte mi Kožulja


necem ga vrijeđati ali šta jest jest - bolje da se drži plivanja

jeste vi skužili koliko Franka bolje izgleda sa ovom dugom kosom?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2009 at 22:06
Eto Franka i Ištvan pobijedili .. 

A pazite ovo: Mlikota je plešuci smršavio devet kilograma!

... Tako da uz teretane ubacite i ples za održavanje skladnog i vitkog tijela!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2009 at 22:50
  He he.. ne hvala.. antitalent.. samo se mogu ozlijedit..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2009 at 11:08
Ja u ponedjeljak idem upisat
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2009 at 15:17
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Ja u ponedjeljak idem upisat


Ako si vjest na nogama.. i imas ritma.. samo daj
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2009 at 18:17
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Ja u ponedjeljak idem upisat






Ja sve mislim na proljece

Sve sam luđa za plesom
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 14:12
Dosta vam je staze za trcanje? Dođite do željene forme i figure kroz samo par plesnih koraka i sredite sva ona neugledna mjesta, kao što to znaju biti trbušni mišici i bedra, trošeci 300-400 kalorija na sat (ili cak više, ovisno o tempu).

Procitajte clanak: Otplešite kilograme i dobro se zabavite!

Eto nešto prigodno za ovu temu..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.