New Posts New Posts RSS Feed - Ovaj put idemo do kraja :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ovaj put idemo do kraja :)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ovaj put idemo do kraja :)
    Posted: 12 Veljaca 2014 at 00:01
Dobra vecer nadam se da me znate iz prijasnjih postova.Ovaj put sam odlucio ici do kraja i napraviti nesto korisno za sebe .Znam da ja to hocu,zelim i mogu i nema odustajanja.Od sutra cu pocet vodit svoj blog tj dnevnik i ovdje cu napisat moju prehranu svaki dan.Nadam se podršci jer cim imam podrsku lakse je za ic naprijed i postignut rezultate.Pozdrav do sutra
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 07:23
Pozdrav! Ne radi se ovdje o "ici do kraja" nego "zapoceti nesto zdravo i dobro".
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 09:20
To svakako ali ovaj put nema odustajanja.Mnogo sam puta probao dijetu ovo ono ali prekraio bih to svaki put . Ovaj put sam odlucio napokon ucinit nesto korisno i zdravo za sebe
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 16:46
sretno
cookies are for pussies
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 19:45
Hvala puno :) Danas je prvi dan,ceka me puno posla ali idemo samo jako veceras postavljam prehranu od prvog dana.Drago mi je da imam podrsku.

Pozdrav :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 20:25
Podrška je tu uvijek:))

Sretno!! i čekamo izvještaje ...
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 22:30
Današnja prehrana

Dorucak:zobene pahuljice mijesane sa vocem i jedna banana dodana izrezana u to
Užina:banana i jogurt
Rucak:šaka kuhane riže i meso u toću
Užina:banana
Vecera:sendvic(nisam imao drugog izbora jer stojim u muskom domu tako da sve sto se napravi moram pojest nemogu birat)

Iza toga sam u 6:45 posao u teretanu i odradio biceps i ledja i na kraju otrcao 10 min na traci te sam poslije toga uzeo casu proteina wheya

To je to za danas
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 22:36
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Današnja prehrana

Dorucak:zobene pahuljice mijesane sa vocem i jedna banana dodana izrezana u to
Užina:banana i jogurt
Rucak:šaka kuhane riže i meso u toću
Užina:banana
Vecera:sendvic(nisam imao drugog izbora jer stojim u muskom domu tako da sve sto se napravi moram pojest nemogu birat)

Iza toga sam u 6:45 posao u teretanu i odradio biceps i ledja i na kraju otrcao 10 min na traci te sam poslije toga uzeo casu proteina wheya

To je to za danas


3 banane u jednom danu? Nisam bas neki strucnjak ali cini mi se previse
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 23:33
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Današnja prehrana

Dorucak:zobene pahuljice mijesane sa vocem i jedna banana dodana izrezana u to
Užina:banana i jogurt
Rucak:šaka kuhane riže i meso u toću
Užina:banana
Vecera:sendvic(nisam imao drugog izbora jer stojim u muskom domu tako da sve sto se napravi moram pojest nemogu birat)

Iza toga sam u 6:45 posao u teretanu i odradio biceps i ledja i na kraju otrcao 10 min na traci te sam poslije toga uzeo casu proteina wheya

To je to za danas


3 banane u jednom danu? Nisam bas neki strucnjak ali cini mi se previse


Jbg čovjek voli banane, to je njegov izbor :)))
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 23:45
Bitno je ostat dosljedan u prehrani.Nece meni banane sprijecit da smrsavim a voce je zdravo.U ovom mom slucaju bitno je paziti na ostalu prehranu i odreci se i kruha i junk fooda i ostalih grickalica.Necu ja radi banana ne smrsavit.

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 23:53
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Današnja prehrana

Dorucak:zobene pahuljice mijesane sa vocem i jedna banana dodana izrezana u to
Užina:banana i jogurt
Rucak:šaka kuhane riže i meso u toću
Užina:banana
Vecera:sendvic(nisam imao drugog izbora jer stojim u muskom domu tako da sve sto se napravi moram pojest nemogu birat)

Iza toga sam u 6:45 posao u teretanu i odradio biceps i ledja i na kraju otrcao 10 min na traci te sam poslije toga uzeo casu proteina wheya

To je to za danas


Pohvale za odlučnost i trud:)) ali može to i malo bolje
u Doručak ubaci proteine - u tu kombinaciju ubaci posni sir (150-200g)
zobene + posni sir + banana (super:)

Užina - opet možda fali malo proteina (ali nek ti bude)

Ručak - ubaci neko povrće (salate, šta god imaš od zelenja tamani)

Užina - voće samo nije međuobrok (opet posni sir ili nešto drugo što je protein i paše ti)

Zašto ne ubaciš večeru iza treninga čini se logičnije iza treninga popiješ protein i pojedeš obrok P+UH)

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 23:56
^ ++ Samo sam te malo trollao, nisam misliio na banane :) Ugl. svakako se rađe uhvati voća i povrća nego junka, samo ti je dosta bitno unositi dovoljno proteina uz to. Al eto za početak si dobro krenuo, sretno.

P.S. Nisi naveo niti visinu,težinu ili šta želiš od sebe. Ugl. netko će ti reći da trebaš imat više malo većih obroka, nisam neki stručnjak u mršavljenju(sa svrhom), pa rađe malo prokopaj forum i pričekaj da ti netko pametniji od mene odgovori.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 07:53
Oprostite zaboravio sam :)

Moja visina 184 cm
Moja tezina 115 kg

Cilj mi je doci na 90 kg ali sad idu prvo pripreme za ljeto jer mi je 9.5 rođendan a to mi bi bio najbolji poklon a onda dalje nastavljamo

Sto se tice savjeta cijenim ih i za par dana cu kupit whey protein čisti bez ugljikohidrata pa cu to isto ubacit u dorucak a sto se tice posnog sira to cu isto probat ubacit u dorucak.

Hvala puno na podršci i savjetima.

   
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 08:50
Pa mi smo zapravo negdje slicne visine i tezine, samo sto sam ja par cm visi i par kg manje imam, ali to zato jer sam skinuo 5-6 kg...

Ja idem svaku vecer u teretanu, trosim tamo po 1000 kcal, pazim da jedem zdravo, dosta povrca, voca, proteina i u tome je sve tajna, malo po malo i obojica cemo uspjet
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 12:56
Zelim ti uspjeh i slazem se s ovim sto si rekao.Najvaznije od svega ti je volja ona je najbitnija.Usklađena prehrana i trening.

   
Back to Top
Roli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2014
Location: Labin
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 19:20
Proteini ti još ne trebaju jer si budimo iskreni "buco". Ne mislim ništa loše, ali ti trebaš raditi puno cardio treninga pa ćeš se onda lako bacit na whey proteine. Svaka pohvala na odluci, budi ustrajan i nemoj odustat.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.