New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:34

Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Mislim da je bilo vezano za opterecenje ovo Thorn
 

Ne znam meni je baš logicno onako kako je napisano, tj. da se traži do š50kg težine orbitreka

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2010 at 13:50
plus sta odma ispod ima vec tema orbitrek di je moga postavit ovo pitanje da se ne otvaraju iste teme vise puta
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2010 at 14:29
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

plus sta odma ispod ima vec tema orbitrek di je moga postavit ovo pitanje da se ne otvaraju iste teme vise puta


Tako je zmaj.. Riješio sam ja taj problem. Sve sam preselio ovdje u glavnu temu o orbitreku.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 13:59
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

plus sta odma ispod ima vec tema orbitrek di je moga postavit ovo pitanje da se ne otvaraju iste teme vise puta
Tako je zmaj.. Riješio sam ja taj problem. Sve sam preselio ovdje u glavnu temu o orbitreku.

a pa bolje je je da je jedna tema nego vise,jer onda se ima manje za pretrazivat i preglednije je
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:28
Planiram kupiti orbitrek i zapeo mi je za oko jedan u Emmezeti, niska je cijena 900kn. Pa sada ne znam da li je i kvaliteta u skladu sa cijenom s obzirom da je prosjecna cijena oko š500kn.
Da ne bi bilo koliko para toliko muzike

Ovo su preformance:
MAGNETNI ORBITREK X-PLORER
KOMPJUTER:BRZINA,VRIJEME
PRIJEĐENA UDALJENOST, PULS,
POTROšNJA KALORIJA, MAX.TEZINA
š00 kg,MASA ZAMAšNJAKA š00 kg

Prilicno dobro izgleda, nije glomazan sto mi odgovara, zaljubila sam se na prvi pogled





A sad kupiti ili ne?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 23:41
Neznam baš tko ce ti to znati

ja sma vidio ovaj
Orbi

iako je dosta skup popust je odlican i izgleda kvalitetno.. pa da znate i za njega
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:09
Originally posted by anna anna wrote:

Planiram kupiti orbitrek i zapeo mi je za oko jedan u Emmezeti, niska je cijena 900kn. Pa sada ne znam da li je i kvaliteta u skladu sa cijenom s obzirom da je prosjecna cijena oko š500kn.
Da ne bi bilo koliko para toliko muzike

Ovo su preformance:
MAGNETNI ORBITREK X-PLORER
KOMPJUTER:BRZINA,VRIJEME
PRIJEĐENA UDALJENOST, PULS,
POTROšNJA KALORIJA, MAX.TEZINA
š00 kg,MASA ZAMAšNJAKA š00 kg

Prilicno dobro izgleda, nije glomazan sto mi odgovara, zaljubila sam se na prvi pogled





A sad kupiti ili ne?


Ovaj mi lici kao da nece izdrzati duze od tjedan dana...sviđa mi se ovaj sto je illy preporucio.
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 08:46
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ovaj mi lici kao da nece izdrzati duze od tjedan dana...sviđa mi se ovaj sto je illy preporucio.


Bas se pitam zasto...
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 10:31
@ anna i ja sam prije nekih godinu dana kupila jedan, nije loš, ali škripi  i baš cekam da mi dođe jer sam zvala servisera koliko je škripa, nisam mogla uopce vježbat više na njemu i on mi je reka da svi oni škripe, bar malo... da jedini orbitrek koji nikad nije škripa i koji je stvarno kvalitetan je kettler... moj je x-plorer rubi i nije loš, ali kažem ti škripi 

tako da ti savjetujem da si radije još malo skupiš pa kupiš pravu stvar
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 11:42
Originally posted by ewie ewie wrote:

@ anna i ja sam prije nekih godinu dana kupila jedan, nije loš, ali škripi  i baš cekam da mi dođe jer sam zvala servisera koliko je škripa, nisam mogla uopce vježbat više na njemu i on mi je reka da svi oni škripe, bar malo... da jedini orbitrek koji nikad nije škripa i koji je stvarno kvalitetan je kettler... moj je x-plorer rubi i nije loš, ali kažem ti škripi 

tako da ti savjetujem da si radije još malo skupiš pa kupiš pravu stvar


@ anna - eto vidis!
Back to Top
Kristinazml View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kristinazml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 17:50
bok svima!
to sa škripanjem...ja isto imam neki žnj marke, iz metroa starog vec 5 god. i meni je moj škripio pa sam ga podmazala s WD 40 i ne škripi otad, vec pol god! a bio je nepodnošljiv toliko da nisam mogla vježbat zbog susjeda!
kod mene je škripio najviše na stražnjem dijelu , na kraju poluge sa gazištem - di je ''pedala'

Edited by Kristinazml
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 20:20
Originally posted by Kristinazml Kristinazml wrote:

bok svima!
to sa škripanjem...ja isto imam neki žnj marke, iz metroa starog vec 5 god. i meni je moj škripio pa sam ga podmazala s WD 40 i ne škripi otad, vec pol god! a bio je nepodnošljiv toliko da nisam mogla vježbat zbog susjeda!
kod mene je škripio najviše na stražnjem dijelu , na kraju poluge sa gazištem - di je ''pedala'


jednostavno i ucinkovito
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 21:03
Originally posted by ewie ewie wrote:

@ anna i ja sam prije nekih godinu dana kupila jedan, nije loš, ali škripi  i baš cekam da mi dođe jer sam zvala servisera koliko je škripa, nisam mogla uopce vježbat više na njemu i on mi je reka da svi oni škripe, bar malo... da jedini orbitrek koji nikad nije škripa i koji je stvarno kvalitetan je kettler... moj je x-plorer rubi i nije loš, ali kažem ti škripi 

tako da ti savjetujem da si radije još malo skupiš pa kupiš pravu stvar


Ewie, probaj podmazati sa WD 40 pa javi je li skripanje prestalo
Kristinazml, genijalno!


Edited by anna
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 09:46
pa još najbolje da nije maza i wd-om i još nekakvom masti, ali ništa to nije baš dugorocno.. jednostavno to nije neka kvaliteta i gotovo, reka mi je serviser da ce izdržat možda još godinu dana... rekoh super 

sad je ok, ali za cca 2 tjedna opet pocne pivat a onda zamisli tek kako bi taj tvoj maleni  zavija
 

Edited by ewie
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 09:54
Originally posted by ewie ewie wrote:

sad je ok, ali za cca 2 tjedna opet pocne pivat a onda zamisli tek kako bi taj tvoj maleni  zavija
 



Back to Top
Kristinazml View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kristinazml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 12:56
Originally posted by ewie ewie wrote:


<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">pa još najbolje da nije maza i wd-om i još nekakvom masti, ali ništa to nije baš dugorocno.. jednostavno to nije neka kvaliteta i gotovo, reka mi je serviser da ce izdržat možda još godinu dana... rekoh super sad je ok, ali za cca 2 tjedna opet pocne pivat a onda zamisli tek kako bi taj tvoj maleni  zavija </span>
 


hahaha onda je taj tvoj orbitrek neki bahati moj šuti ko curica sad .
nego, probaj stvarno sama ga našpricat po kriticnim mjestima - svim vijcima i sl. pa vidi..jer ko zna što oni rade na tom servisu - imam osjecaj da im je cesto lakse rec ''a to je tak'' i riješe te se
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.