New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2008 at 12:52

 Ja obozavam bazene,al sam zbog njih imala infekvije .....s ginekoloske strane....tak da mi se to malo zgadilo zbog toga,kakvii sve ljudi u bazen dodju,ah.....

a ja luda za bazenom i plivanjem

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2008 at 11:27

 nakon treninga imam obicaj otici do saune ili bubel poola ,na jednoj strani tog bazenskog komplexa imas sve one tobogane  i ostale stvari uglavnom za djecu,ogroman prostor,restoran,soalriji,skakaonica itd,drugi dio je bazen,tu su stalno treninzi plivaca kao i dio za  motioniranje,

krenuo sam ka bubel bazenu,zaustavila me je jedna djevojka , koja mi je rekla da nemogu tu biti posto moraju isprazniti citavu tu stranu zbog toga sto se jedno malo dijete upiskilo a usput izvrsilo veliku nuzdu....dezifikciranje prostora to jest bazena koje uzelo skoro pola dana,praznjenje,punjenje itd....vratili su novac svima koji su bili tu ...

obavezno je tusiranje prije ulaska kao i svagdje,unutarnji ves je zabranjen ispod kupacih,unosenje ili pijenje alkohola je zabranjeno,pusenje pogotovo,mora se izaci van tog sprtskog komplexa,staklene case nisu dopustene,vristanje,skakanje na nedozvoljenim mjestima nije dozvoljeno,

ako u bazenu imas vise osoba koji plivaju polako onda se pravi jedan krug kao u saobracaju kruzni tok,sve je tako jednostavno ,nitko se nebuni ,svaki nesporazum se pokusava rijesiti mirnim tonom(uglavnom).................

cesto se zadesim na kraju radnog vremena,poznajem osoblje koje tu radi,pomognem im da ubace onaj vodeni usisivac-pirhanu u vodu koji kasnije kruzi i kupi ostatke prljavstine,dlake i ostalo smece koje se zadesilo u vodi...dosta se vodi racuna o higijeni,keramicke plocice su svagdje po podu,svakih pola sad netko od osoblja vozi masinu za pranje podova da bi se izbjeglo klizanje itd...

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2008 at 12:32

 Hm.... vjerojatno si vec bila osjetljivija pa je bazen samo "pogodovao".... Odes fino prije kod ginekologa.... da vidis jel sve ok... i ako nemas neke infekcije vec... neces imati problema u bazenu.....

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2008 at 12:50
Ovisi i o cistoci i kontroli bazena, ali i o osjetljivosti osobe, pogotovo kod zene.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2008 at 15:43
 gdje ja upade?
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2008 at 19:08

ah,uopce nisam osjetljiva kaj je najbitnije.....od kad me nema na bazenu sve je ok

Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2008 at 18:32
Da, tak isto ti je i meni   zato cu sad vjezbat na orbiju a kad dode ljeto plivati na moru hehehe
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2008 at 18:58
pazi da se ne udavis! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2008 at 21:33
 Pa meni je to bas cudno...ne znam ja na kakve vi bazene idete doduse...mozda uopce ne paze....a dobro.... doci ce i ljeto
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2008 at 08:44
Ako se radi o bazenima u okviru lijecilista (toplica), pogotovo unutarnji su ih puni bolesnih, starijih ljudi. kontrole su slabe, najvaznije im je da se ne skace u vodu. takva su moja iskustva.   nema do mora!


Edited by enaa
Back to Top
prljavi Heri View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prljavi Heri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2008 at 15:13

 Imam frenda koji prodaje svoj orbitrek (nije original).

2006 godina, magnet, koristen svega š5-ak puta (vjerujem mu jer dooooobro znam njegove hirove). Probao sam ga furat i cini mi se ok. Onak je malo masivniji. Ima i ventilator.

Prodaje ga za 650 Kn. On ga je platio š800 Kn na Jankomiru. Mislim da bi to mogla biti dobra investicija. Jedino me zdere taj magnet...kolika je pouzdanost tih magneta?

 

 

Edited by prljavi Heri
Hm...ajmo Deeeejooooooooo!!! Pumpaj!!!
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2008 at 16:51
 pozdrav i ja namjeravam nabavit orbitek, ima u nekermana za narucit, marka buffalo šš50kn, znali iko ista o njemu? najvise bi mi odgovaralo narucit preko njih jer imaju dostavu a zivim u selendri hehe
samo se treba portudit
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2008 at 12:11
 nazovi ti njih u neckerman  pa ih pitaj kaj te zanima,oni najbolje budu znali!!sumnjam da netko zna nesto o tome iz neckermana,al za te novce mora biti dobar!ja imam ga vec malo vise mjesec dana i zadovoljna sam,makar nisam smrsavila nista(jos),al zato kaj svasta jedem,,,,,,al mi se ocvrstila guza i noge........trbuh treba dole
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2008 at 12:43
jel zna itko dali u mercatoneu (zg) ima za kupit traka za trcanje? jel se tko kuzi u te trake, planiram kupit pa molim savjet! 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2008 at 14:49
Originally posted by evica evica wrote:

jel zna itko dali u mercatoneu (zg) ima za kupit traka za trcanje? jel se tko kuzi u te trake, planiram kupit pa molim savjet! 


Kaj ce ti sad traka za trcanje - pa vidi van, sunce i 20 stupnjeva - odi van trcat.
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2008 at 16:50

za buducnost-za zimu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.