New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
kokolo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokolo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Orbitrek
    Posted: 18 Sijecanj 2008 at 11:29

Ima li netko od vas ovu spravu i da li ste zadovoljni s njom?

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 19:29
 To je najbolja crobna sprava koju su ikad izmislili ako mene pitas.
Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2008 at 15:53
Ja se bas spremam ovih dana kupiti Orbitrek pa ako moze par savjeta (na sto trebam obratiti pozornost) 
Procitala sam da oni koji su na lanac nisu dobri, da su kvalitetniji na magnet!
Konkretno, mislila sam uzeti jedan od ova dva pa me zanima vase misljenje!



Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 13:44
Anyone?!  
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 17:51
Jedino kaj sam cula je da su magnetni bolji, a cini mi se da ovaj drugi nije magnetni. Ali nisam nikad kupovala orbi, tak da ti ne znam preporuciti. 
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 20:43
hej hej,
kupila sam orbitrek davnih dana   i moja preporuka je da se to ne kupuje...
zasto?
mislim da trebas imati jaku volju da budes ustrajan u tome i stvarno tu spravu iskoristis   u suprotnom ti sluzi kao vjesalica ili skuplja prasinu

isto tako ne moze se usporediti kvaliteta orbitreka koja je u teretani i ona koju kupis u nekom centru na finom orbitreku ti je uzitak raditi a na ovom za kucne potrebe, nije ugodno, i usput sve susjede probudis

orbitrek je super, samo dobro razmisli hoces li to stvarno iskoristiti

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2008 at 10:56

 Frend je kupio orbitkrek i u mjesec dana se prepolovio!!!!! I pricamo mi tako, da bih ja otkrila da on vjezba tek mjesec dana i to 20 min 2, 3 puta tjedno (uz dnevnik  )!!!!!!!!! Hm, meni je to zvucalo premalo, ali - ocito kod njega to pali!!!! Ja sam upravo u fazi nagovaranje mame da si ga uzme, a kad ga se onda nauziva  da ga da meni!!!! Jeeeee!!!!

Znate, proljece je jaaako blizu i sve me vec zove na trcanje , a koljeno i nije bas spremno tako da ne znam sta cu..... hm.... eeeee, da mi je orbitrek....

Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2008 at 12:42
Hvala na odgovorima, ipak vas ima   

orbi sigurno nece biti vjesalica jer moram vjezbati zbog odredenih zdravstvenih problema tako da je motivacija velika A za skripanje - cula sam da magnetni ne skripi  nego onaj na lanac ili skripe oba?!

Najgore od svega je sto su misljenja ljudi skroz podijenjena - jedni kazu super drugi kazu nis ne valja (cak za iste modele orbitreka!)

Mislim da cu uzeti ovaj magnetni pa sto bude bude

 
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2008 at 12:55

 Jasam savoj platila 2š5 eura i ne znam da li je magnetni ili ne. Marka je -naf- i ne svidja mi se previse. Koristim ga svakonevno , ali uz ostale sprave, tako da o rezultatima ne mogu govoriti.

 

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2008 at 22:50
Originally posted by Tikva Tikva wrote:

A za skripanje - cula sam da magnetni ne skripi  nego onaj na lanac ili skripe oba?!
 


Magnetni ne bi smio skripiti, kod lancanog je to moguce. Slicno je kod sobnih bicikala (to sam imala pa znam, bio je lancani i bio je los, skripio, tulio, koma).
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2008 at 14:35
 e TIKVA ,DI TO IMA ZA NARUcITI,OVAJ ZA 700 KN MI SE SVIdjA PA BI I JA NARUcILA.....AJ JAVI
Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 19:18
e sanjalica, to ti je prospekt od mercatonea! al odustala sam od tih i nasla neki malo bolji u metrou za nekih 90kn skuplje pa ti dode na isto jer ovi u mercatoneu traze da odneses orbi u neki servis da ti ga sloze jer jedino ako ga oni sloze dobijes garanciju od godinu dana. A sastavljanje kosta oko 80 kn! 
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 11:30
 Ma nasla sam jednog,zenska ga prodaje,prakticki nekoristen pa budem tog uzela....al hvala
Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2008 at 11:14
Evo ja napokon nabavila orbitrek i pocela s vjezbanjem pso š0 min od lakseg opterecenja prema vecem.
Primjetila sam da me ful bole leda...jel to normalno? Inace imam problema s drzanjem 
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2008 at 11:47

 i ja sam nabavila orbitrek,dobar je sve ok,magnetno je al skripi,onak koda ga podmazati treba i jesam ali nista!!!ja ima malo psroblema s ledjima,al mene nista ne boli!!!drzis se ravno??mislim kod vjezbanja??

 

a i sve to mozes ispraviti ledjnim plivanjem-pravilnim

Back to Top
Tikva View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tikva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2008 at 12:22
pa drzim se ravno, valjda me zato i boli  
Ma isla sam u vinogradsku na vjezbe za leda i na neku stolicu koja te preokrene naopacke pa kao rasteze kraljeznicu i diskove vraca na mjesto al to je bilo prije barem 3 godine. Trebala sam doma nastavit vjezbati ali nisam ..a plivanje ful volim samo mi se gade bazeni da barem kod nas ima onaj sistem kao vani da ako se popiskis oko tebe voda pocrveni

Inace orbi je isto magnetski i ne skripi nista! stvarno je dobar
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.