New Posts New Posts RSS Feed - opet vecera xp
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

opet vecera xp

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: opet vecera xp
    Posted: 27 Studeni 2012 at 17:16
Znam da je ova tema vec isfurana ali bila bih vam jako zahvalna kad bi me rijesili ove nedoumice...naime zanima ne koliko je stetno-ili nije vecerat cca nekih 500 kcal,veceram oko osam jer mi sve ostalo jednostavno tesko pada na zeludac a doruckujem oko 6 pola7 znaci tijelo mi je u stanj postanekih 10ak sati...moze li onda vecera od 500kcal nadkoditi ili je ok...I zanima me sto mislite o sirevima(tipaa dimljeni ili neki malo masniji),nisam na fazi mrsavljenja nego odrzavanja tezine a nekad mi je teze pojest puno pa s njima lakse namirim dnevnu dozu kalorija,valja li to??
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 17:20
totalno je nebitno hoce ti vecera biti 200kcal ili 1200kcal...dokle god si u okviru svojih kcal.

Ako tebi treba npr. 1500kcal...ti ih možeš pojesti sve u 2 obroka... a možeš i u 12...Wink 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 17:58
A ja sam shvatila da je nužno imat 5 obroka.
Eto, svašta cu naucit.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 18:08
kad pogledaš npr. extremeov nacin prehrane...tzv. warrior diet...onda shvatiš da je to nepotrebno... Big smile

Edited by Slavonka23 - 27 Studeni 2012 at 18:12
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 18:19
Joj slavonka eto bas ti hvala na ovoj informaciji za veceru....a sto mislis o sirevima
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 18:21
pa da su fini - jesu, da su kaloricni - jesu LOL ako ih uklopiš u svoje kalorije za taj dan... mislim da ih možeš jesti, pogotovo zato što nisi na defki..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 18:35
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

kad pogledaš npr. extremeov nacin prehrane...tzv. warrior diet...onda shvatiš da je to nepotrebno... Big smile

Da, sve ono gledam i ne vjerujem, ali izgleda da funkcionira.


Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 19:23
funkcionira,i meni
ne mogu reci da sam striktno na warrior diet ili bilo kojoj drugoj,moje dnevne potrebe su 2000kcal
ovisno o raspoloženju jedem neki put 5-6puta na dan,a neki put 2 puta,ali sam uvijek u okviru kalorija
doslovno jedem kad mi se jede,ali nikad ne prelazim 2000,a, cesto sam jedva na 1500
s mojim nacinom vježbanja,izgleda da", pali",jer vec dvije godine imam izmedju 55 i 56kg, i lijepo sam se izdefinirala
a sve sam tu naucila, i još ucim,a sve podatke koje doznam pokušavam "uglazbiti" u svoje mogucnosti,potrebe, i naravno godine!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.