New Posts New Posts RSS Feed - Održavanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Održavanje mase

 Post Reply Post Reply
Author
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Održavanje mase
    Posted: 14 Sijecanj 2013 at 22:45
Pozdrav..imam pitanje u vezi odrzavanje mase..ovak,visok sam 183cm i imam 90kg dobio sam dosta misicne mase u teretani..e sad me zanima dali bi mogao to odrzavati sklekovima trbusnjacima i sprintevima trcanjem?nema veze ako bi izgubio 2-3kg
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 23:20
ne možeš više ici u teretanu pa zato pitaš?
Back to Top
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 23:26
da,pa me zato zanima..ako ne slozim nekakvu kucnu teretanu dali cu moc sa sklekovima trbusnjacima cucnjevima?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 23:36
naravno, pogledaj recimo ovo http://fitnessangels.net/hr/blog/8-tjedana-do-funkcionalne-misicne-mase
home made
Back to Top
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 12:07
Poceo sam samo sa sklekovima trbusnjacima cucnjevima i trcanjem i za sad je sve ok iako nekako mi se cini kao da su mi se ruke smanjile
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 12:38
Originally posted by dommmm dommmm wrote:

Poceo sam samo sa sklekovima trbusnjacima cucnjevima i trcanjem i za sad je sve ok iako nekako mi se cini kao da su mi se ruke smanjile

a cuj, ne dajes pravi podrazaj misicima.. barem nabavi sipku za zgibove... i naravno, prehrana je vazna jako...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 12:43
morat cu nabavit sipku za zgibove..prehrana mi je sredena..nadam se da mi se ruke nece skroz smanjit
Back to Top
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 12:43
dali ima netko na forumu da radi samo sklekove trbusnjake i cucnjeve?
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 18:13
Ne znam zašto si toliko navalio na te 3 vježbe , cucanj i sklek jesu dobri , ali tu treba dodati najmanje jos zgibove, iskorake , veslanja , a za trup postoje dosta bolje vjezbe od trbusnjaka , kao razni izdrzaji ili gore u linku sto ti je netko stavio pogledaj core vjezbe
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 18:42
Gle ako ti mišicu ne kažeš da ti treba, da i dalje diže velike terete da je pod opterecenjem on ce opasti, ne zna tijelo da ti hoces da sacuvas te mišice, ono ih gleda kao nepotrebnu masu ako se ne koriste. Gleda ih kao na izvor energije, jos ak odes u deficit vjeratno ce njih uzeti. Sklekovi, cucnjevi i zgibovi jesu dobri. Ali kakva ti je korist od skleka ako ih možeš 100 bez problema napraviti. Nije sklek nekoristan, ali tvoje grudi i tricepsi su navikli na vece opterecenja.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 19:05
Slozio sam si ovako u dva dana trening
1.DAN
Dizanje na jednoj nozi
Dizanje na obje noge
Iskoraci prema naprijed
Cucnjevi
Cucnjevi na jednoj nozi - noga na povišenju
Ledjnjaci
Ledjnjaci - suprotna ruka i noga
Ledjnjaci - ruke uz tijelo

2.DAN
Sklekovi
Sklekovi - široki
Sklekovi - uski
Sklekovi - noge na povišenju
Trbušnjaci
Trbušnjaci s podignutim nogama
Podizanje ispruženih nogu
Izdržaj na podlakticama

samo sto nisam poredo vjezbe kako treba..radit cu sve po 5 serija i nekih 30 sek odmora izmedu serija
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.