New Posts New Posts RSS Feed - Odlucila sam...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlucila sam...

 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 14:17
moze.. kad stignes posalji.. sad imam vremena.. zasnji ispit danas rijesen :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 17:03

moj današnji menu je katastrofa... Dead

oko 9h - posni + šnita raženog kruha + 2 šnite šunke

i onda ništa do 16h.. bila sam na faxu.. prvo pisali ispit, pa onda morali biti u dvorani dok ih prof. ispravi..a nas bilo oko 40 Wacko pa dok je usmeni bio.... eto...u 15h došla kuci! Confused

Za rucak sam pravila integralne špagete i dinstano mljeveno pilece meso + zelena salata Smile


e,da...i milbona posni je odliiican LOL od sada samo njega kupujem...

E,sad...nek mi netko objasni koja je razlika izmedju obicnih špageta i integralnih...u okusu nikakva... u cijeni ogromna Shocked Big smile



Edited by Slavonka23 - 28 Veljaca 2012 at 21:51
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 23:51
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

E,sad...nek mi netko objasni koja je razlika izmedju obicnih špageta i integralnih...u okusu nikakva... u cijeni ogromna Shocked Big smile


u vecoj hranjivoj vrijednosti kod integralnih, više vlakana, a time i sporijem ulasku glukoze u krv., odnosno dužem osjecaju sitosti nakon obroka jer nema naglog crasha energije zbog podivljalog inzulina kao poslije bijelih stvarcica.....pa biraj Wink

Ako ceš vec nekad kombinirat obicne špagete bar pola kolicine zamijeni sa povrcem...zelenim lisnatim...i obavezno uz neki izvor proteina...po mogucnosti  u prvom dijelu dana.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 00:02
Hvala Wink

a dobro...ionako mi ono pakiranje od 500g bude za 5x a to znaci skoro pa mjesec dana Big smile

ja ne znam jel moj orbi divlja ili je stvarno istina da je on sada za 25min vježbanja...5km...pokazao -400kalorija?! Malo mi je to puno...  ja se uzdam u te brojcice...jer ih je cisto lijepo vidjeti hehe Tongue



Edited by Slavonka23 - 29 Veljaca 2012 at 00:02
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 00:55
Ne uzdaj se previše, a i malo mi se previše to cini, mora da si vraški tempo imala Wink Izmedju ostalog, utrenirano tijelo ce trošit više od neutreniranog, a i cim ti se tijelo malo adaptira na isti trening trošit ceš manje nego na pocetku..nisu uvijek iste brojke......ne opterecuj se toliko s tim brojkama, samo se aktiviraj što više tokom dana Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 01:33
pa ono... opterecenje je bilo skoro na max... a brzina koliko sam pratila od 16-20km/h
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 10:28
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

moze.. kad stignes posalji.. sad imam vremena.. zasnji ispit danas rijesen :)


cestitam!


Sad možeš navaliti na trening!!!




LiveStrong
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 15:06
Hvala Tongue

ne znam jeste vidjeli onaj program Yourself!Fitness...tj. Maya Smile s njom sam prije vježbala jedno vrijeme... bome izmori... što mislite o tome?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 16:29
Iskreno, prvi put sam cula za to i sada sam malo pogledala na google i vidjela da vec postoji i tu tema YFitness.


Možda netko više zna i da je probao..


Edited by zika - 29 Veljaca 2012 at 16:29
LiveStrong
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 11:36

Pozdrav svima... evo ja sam se jutros izmjerila... i ostala sam totalno zbunjena... za razliku od prošlog mjerenja vaga pokazuje skoro +1 kg Shocked Cry a cm su se smanjili... kako je to moguce Ermm

24.2.

struk: 116cm

bokovi: 120cm

kg: 109

27.2.

struk: 113cm

bokovi: 112cm

kg:108

01.03.

struk: 109cm

bokovi: 111,5cm

kg: 108,8
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 11:41
  To je odlicna vijest,znaci da si dobila nešto zdrave mišicne mase a istopila koji cm masnih naslaga.Pokušaj se vagati odmah ujutro,kasnije naravno težina varira što zbog unesene vode i hrane,a mjerilo da ti bude metar ne vaga. 

Edited by Igor - 01 Ožujak 2012 at 11:42
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:06
okeee...hvala...vec sam ju mislila tresniti  o zid LOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 16:33
današnji menu:

Dorucak: kajgana od 2 jajeta + tuna + 2 šnite raženog

MO: šaka kikirikija i malo posnog

Rucak: piletina (oko 10dag) + pire od 2 srednja krumpira + 10 dag dinstanih gljiva

Vecera: posni + neštoo


a od vježbi: 20min orbi na najvecem otporu... brzina je bila oko 20-24km/h, 6,6km = -400 kalorija...

na vecer cu vježbe neke... Big smile jer se sad ne mogu ustati ni na wc Dead


Edited by Slavonka23 - 01 Ožujak 2012 at 17:47
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2012 at 15:44
Ljudi su poceli primjecivati da sam smršavila...happy sam Big smile

Jutros sam skoro zaspala na predavanje...tako da nije bilo nikakvog dorucka.. skoro sam umrla od gladi... pa sam si pod pauzom u nekom sandwich baru uzela topli sendvic - piletina, zelena salata, rajcica i malo ketchupa... jedino što nije bilo odbro je somun od bijelog brašna...al dooooobro Embarrassed Tongue
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2012 at 21:55
Danas sam i ja tako! Živio tostirani sendvic s puretinom u Dubravici

Drago mi je da se bolje osjecaš i primjecuješ razliku, samo tako nastavi!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2012 at 22:00

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Pozdrav svima... evo ja sam se jutros izmjerila... i ostala sam totalno zbunjena... za razliku od prošlog mjerenja vaga pokazuje skoro +1 kg Shocked Cry a cm su se smanjili... kako je to moguce Ermm



Zašto se važeš svaka 3 dana?

Što cešce vaganje - cešce fluktuacije. Ima još štošta u tvom tijelu osim masnih naslaga, znaš? Wink


Originally posted by Igor Igor wrote:

  To je odlicna vijest,znaci da si dobila nešto zdrave mišicne mase a istopila koji cm masnih naslaga.Pokušaj se vagati odmah ujutro,kasnije naravno težina varira što zbog unesene vode i hrane,a mjerilo da ti bude metar ne vaga. 


Hmmm morat cu te ispravit malo Smile Misliš da je tako lako dobit 1 kg ciste mišicne mase, uz ovakav light trening, premalo kalorija i još jednoj ženi? Wink Noup, problem je prije u precestom vaganju i fluktuacijama u težini koje se dešavaju iz dana u dan zahvaljujuci vodi, stanju glikogena, stanju u crijevima, možebitnom ciklusu, odnosno zadržavanju vode radi toga itd,itd....



Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ljudi su poceli primjecivati da sam smršavila...happy sam Big smile


Super Clap Samo pametno jer mi još nekako klimavo jedeš Tongue


Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Jutros sam skoro zaspala na predavanje...tako da nije bilo nikakvog dorucka.. skoro sam umrla od gladi... pa sam si pod pauzom u nekom sandwich baru uzela topli sendvic - piletina, zelena salata, rajcica i malo ketchupa... jedino što nije bilo odbro je somun od bijelog brašna...al dooooobro Embarrassed Tongue


nije doooobro Tongue Tongue Angry 1. greška - preskakanje dorucka, 2. greška - bijelo pecivo...znaš i sama, šta da ti govorim :)

Planiranje obroka dan unaprijed -  i takve stvari se ne mogu desit, ni slucajno....ok? Cuj, sve je na tebi, tvoj izbor,  ja samo govorim što je najbolje ;)




Edited by Gym_girl - 05 Ožujak 2012 at 22:01
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.