New Posts New Posts RSS Feed - Yourself! Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Yourself! Fitness

 Post Reply Post Reply
Author
maslacak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maslacak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Yourself! Fitness
    Posted: 23 Svibanj 2011 at 11:43
Ne znam jel znate za taj program.. u kojem Maya vodi kroz razne vježbe.

Sam program ima opcije "workout" kojim ulazite u dio za vježbanje, "meditation garden" koji vodi u dio za opuštanje i yogu, "progress" gdje vidite svoj napredak i cilj, "commitment" mjesto gdje vidite koliko ste si odredili za vježbanje ovaj tjedan i koji vodi do "kuharice", te još standardne "sound options" i "end session".

U workout dijelu birate tip vježbe, koji može biti: weight loss, cardio, upper body strenght, core body strenght, lower body strenght i stretching. Maya, Vaša osobna virtualna trenerica, ce vam svaki dan savjetovati što ona misli da bi trebali danas vježbati tako što ce staviti zvijezdicu ispred tipa vježbe. Možete, ali i ne morate je poslušati kod toga. Nakon što odaberete tip vježbe, još vam ostaje odabrati trajanje vježbe, inventar, te ništa manje važno, okoliš i vrstu muzike. Ispocetka necete moci odabrati sve okoliše niti sve vrste glazbe, no mora se nekako i napredak kroz igru nagraditi, a to se radi "otkljucavanjem" tih bonusa i naravno...fizickom kondicijom.




što mislite o ovome?


Edited by maslacak
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 14:35
Meni je Maya skroz OK. Smile  Volim si s njom provježbati.
Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.