New Posts New Posts RSS Feed - Od kroštule do štangice :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Od kroštule do štangice :D

 Post Reply Post Reply
Author
Krostula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krostula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Od kroštule do štangice :D
    Posted: 01 Studeni 2012 at 02:26
Bok! Star
Dakle: 24 godine, 1.77 m i 74 kg. Puno špeka, prvenstveno na trbuhu i bokovima, mlitava. Ouch Mislim da bih najbolje izgledala s nekih 65 kg, i to uz uvjet da si dobrano povecam mišicnu masu. U struku (najuži dio) trenutno 82 cm... Nemam kondicije, a na prehrani radim nedovoljno.

Operativni cilj? Odraditi 2 mjeseca nekog Beachbody programa (vjerojatno BBL-a), kao i nekakve vježbe za ledja i grudi. Necu ni na kakvu redukcijsku dijetu (tj. necu ciljano brojati kalorije, no nesumnjivo cu ih boljom prehranom unositi manje), ali ukidam sve škrobno, šecerno i pohano (a pogotovo kombinacije navedenog). 
Kao prvo, zanima me gdje u Zagrebu (poželjno u centru) ima kupiti ovu traku: http://gorila.jutarnji.hr/profile/sport/2011/03/09/kako-oblikovati-prsa---grudi-vjebe-za-prsa-i-grudi---uvrivanje-grudi, i kako se ta traka tocno zove? 

Je li müsli sa suhim vocem (bez dodanog šecera) u kozjem mlijeku dobar izbor za dorucak? Kad pojedem taj s vocem kupujem obicne zobene pahuljice. Problem je što imam na lageru kilu i pol tog prvog, a žao mi baciti. Tongue
Kajgana sa zobenima (na malo maslinovog) s jogurtom? 
Što još mogu jesti za dorucak, jer bi ovo dvoje vrlo brzo postalo prejednolicno..?

Za rucak - lešo povrce + meso (kuhano ili prženo na malo ulja) ili riba (neki filet tipa oslic ili som)
Jesu li proso i jecam dobar izbor s obzirom da izbacujem rižu, tjesteninu i krumpir? Radila bih kojekakva variva s povrcem s njima. Je li okej povremeno jesti kobasice, one suhe kakti"domace" iz mesnice na placu, tipa cešnjovke i sl.? Embarrassed  Zasitim se brzo bijelog mesa, a crveno baš i ne znam spremati... 
Prolaze li i variva od  lece, suhog graška i slanutka, sa suhim mesom?
Sarme, punjene paprike..? :D

Što za veceru? Tunjevina i posni sir mi se uopce ne jedu. Da si bacim filet oslica na tavu i smiješam kakvu salatu? Jaja (ako nisam vec za dorucak) i salata? Što još?

Medjuobrok: ujutro nešto sirovo (jabuke, nezrele banane, sirova mrkva), popodne suho (sjemenke buce, lješnjaci, bademi, neprženi kikiriki), a navecer mlijecno (jogurt, kefir, acidofil). Kako vam se cini?

I da, ovo mi, koliko god toga procitala, još nije jasno - trebam li jesti PRIJE ili POSLIJE vježbanja? I treba li to biti kombinacija UH i proteina, ili što cišci proteini? Koliko prije/poslije? Koliko pojesti? 

Nadam se da ce mi druženje s vama donijeti uspjeh. Big smile 
Ovih dana stavljam i slike!


Edited by Krostula - 01 Studeni 2012 at 03:10
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 12:17
ove gume imaš za kupit na trgu, u intersportu (pokraj mullera), cijene su razlicite ovisno o jacini, pitaj tamo striceka sve ce ti objasnit Wink kažeš mu da trebaš elesticnu guma s ruckama za vježbanje Wink

proso, jecam, heljda, ja na tome odrasla, baka na selu stalno to kuhala, još uvijek to volim.. a heljda je zdrava jer snižava masnoce i kolesterol pa samo daj Wink ja isto obavezno jednom-dvaput tjedno dorucujem kaše Wink naravno kad nisam  u zagrebu na faksu, pa za vikend kad dodjem doma, obavezno bude LOL

posni smiksaj s banananom , malo vode/mlijeka i dobiješ ko jogurt vocni, sir ni ne osjecaš Wink ili ubaci u njega bademe, kikiriki, lanene... može i salame (pureca prsa) + salata.. cuda možeš s posnim radit Wink

tuna je i meni teška na želudac, ako je jedem navecer muka mi zaspat, ako je jedem po danu cijeli dan mi se podriguje na nju LOL LOL al svejedno je ubacim barem jednom tjedno sa salatom nekom.. 

 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 23:55
napominjem da su i fritula i krostula pecene u dubokoj masnoci. ne znam je li ova stangica - putar stangica...malo su nam nickovi antifit, ali moj izrazava tocno stanje duha i tijela kod prijave pa mi nije zao....
sretno ti!
Back to Top
Krostula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krostula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 00:47
Po gume idem vec sutra, kao i po heljdu. Posni i banana? Odlicno, probat cu! Hvala, katniss. :)

@ fritula: Je, radi se o putar štangici. :D Moje je stanje duha i tijela vrlo slicno. :)) Nadam se ne zadugo!

Pojela: kikiriki 50-ak grama, caša kozjeg, banana, varivo od lece s cešnjovkom i nešto kukuruznog kruha. Nedovoljno kolicinski i kvalitetom. :( 
Sutra cu biti bolja!
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 08:53
mislim da je intersport na trgu, kod mullera, zatvoren - nema ga više :(
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.