New Posts New Posts RSS Feed - Novi trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi trening

 Post Reply Post Reply
Author
dom View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2012
Location: HR
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novi trening
    Posted: 25 Listopad 2013 at 10:26
Pozdrav svima! Krenuo sam u teretanu i radim po 3 misicne skupine po treningu, zanima me vase misljenje.
1.PRSA,RAMENA,TRICEPS
2.LEdjA,NOGE,BICEPS
Za svaki misic radim po tri vjezbe po 4 serije npr.PRSA: Benc,kosi benc,propadanje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 10:45
ako tebi pase tko smo mi da kazemo drugacije? ja recimo noge i leda ne bih mogla zajedno odraditi nikako jer bi mi to bilo too much..opet ne znam koji ti je cilj- hipertrofija, definicija ili nesto trece?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 10:56
Uh ledja i noge ....pogotovo DL kombinacija cucanj :D Mislim da bi tu došlo do pre pre velikog opterecenja :P za 1 dan 

Ja bih ti preporucio da razdvojiš to na 3 ptua tedno... ili 4 ovisi kako ti paše... Ali kao što je Avangarde rekla ako ti paše to..što ne :P

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 10:58
mislim da je stvar u tome sto on ocito ne radi s velikim tezinama pa moze raditi i leda i noge..ali ako je cilj definicija onda bi svakako bolje dosli fullbody treninzi, vise nego splitovi ovakvi ili bilo kakvi drugi
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 11:15
To i ja kontam...Bolje full onda nek ubaci jedino tako ...ovo je ne znam...kad ga moš je**t ne vidim šta radi...jer ledja i nogoe...jebeno je trošenje..pogotovo jer jedan dan ima smao male mišicne skupine..donekle ajmo rec prsa neka srednja..a najveca pici u jednom danu...e sad ako baš radi sa velikim težinama...ja ne znam kako prolazi i koliko serija kako cega ..ali ne bih bilo dobro :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.