New Posts New Posts RSS Feed - Novi dizajn - komentari?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi dizajn - komentari?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novi dizajn - komentari?
    Posted: 03 Prosinac 2011 at 02:05
Hej FITovci,

evo digli smo novi dizajn portala. škicnite, pogledajte sve i javite kako vam izgleda.

Od novog dodali smo:

  1. komentiranje clanaka
  2. like-anje i dislike-anje clanaka
  3. fitbeat - live novosti
  4. profile

Dajte nam još cca 3-4 dana fore da sredimo sve bugove i onda ce sve raditi kao po špagi.
Slobodno komentirajte, volimo cuti ideje / kritike / pohvale - navalite! T&#šš1;ngue



Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2011 at 09:44
Malo mi je cudno za sada, izgleda baš dobro ! Clap
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2011 at 14:35
Superkul! Smile
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2011 at 15:41
Drago mi je da vam se sviđa. Slobodno komentirajte / hvalite / kritizirajte ili dajte neke ideje ako mislite da nešto nedostaje.

Slušamo sve komentare. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 19:17
Ko me to bacio lavovima, priznajte Evil Smile LOL

Dobro je, malo se na blogu gubim al naviknut cu se s vremenom Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 20:09
Vec sam ti rekla da je sve super!

ALI, blog me zbunjuje do daljnjeg (prokužit cu ga! ), ne mogu ni nac one galerije (ako ih ima uopce)?
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 20:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ko me to bacio lavovima, priznajte Evil Smile 




Sad sam tek to vidjela...ma Gym, ti si totalno super cool!
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 20:19
Originally posted by zika zika wrote:



ALI, blog me zbunjuje do daljnjeg (prokužit cu ga! ), ne mogu ni nac one galerije (ako ih ima uopce)?

Galerije ce biti na naslovnici bloga, još ih nismo stavili, ali ce uskoro biti! Don't worry..

Ovu sliku moram pojasniti:



Ovo je novo i možda nije svima jasno.

Svi useri koju su ulogirani na blogu imaju ovakav box koji je njihov mali panel za aktivnosti - klikom na njega možete pisati novi blog post, postaviti novu galeriju, napraviti novu anketu ili pogledati svoj inbox + daje vam uvid u vašu statistiku (koliko ljudi je citalo vaš blog, koliko ljud je glasalo da ste super cool i dr.).

Taj mali panel ili box vas prati kroz cijeli blog i galerije - kako bi potaknuli vašu aktivnost.
Primjetili smo da se nekolicina ljudi buni i da im nije jasan taj box pa razmišljamo kamo da ga stavimo, a opet da bude dovoljno vidljiv.

Slobodno javite da li ste ga skužili od starta i da li vam smeta...


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 20:24
Ma meni je on jasan, samo što ja ne vidim svoje postove nigdje!
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 22:23
Originally posted by zika zika wrote:

Ma meni je on jasan, samo što ja ne vidim svoje postove nigdje!

Zika, ovo je tvoj profil -> Zika profil
a ovo je tvoj blog -> Zika blog

Na profilima korisnika postoji dio koji se zove - pregled aktivnosti - gdje su linkovi na blog postove, komentare, forum postove, galerije i sl..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2011 at 23:14
Ekipa, a kako vam se sviđa naš novi fitbeat:


Pomocu fitbeata možete pratiti aktivnost FITovaca na cijelom portalu odnosno što FITovci pišu iz minute u minutu na clancima, blogovima, galerijama i forumu. Cool

Trenutno fitbeat ne prati nove postove na forumu, samo otvaranje tema, no i to cemo uskoro ukljuciti.

Kako vam se to cini?


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 00:30
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ko me to bacio lavovima, priznajte Evil Smile 




Sad sam tek to vidjela...ma Gym, ti si totalno super cool!



LOL Damn, totalno!!! Zato mi i nije jasno - ono, mene bacit lavovima?! Oh! Exclamati&#šš1;n I'm shocked! LOLLOLLOL

Heheheh Zoki, dobra fora Clown, baš sam se nasmijala kad sam to vidjela - ma ko se samo sjetio tog bacanja lavovima Big smile

Super Zoki, sad imam što za otkrivat, stalno nalazim nešto novo - evo, privikavam se vec Wink Samo mi još na blogu nekako fale da se svi blogovi vide, kao što je prije bilo...mislim, ja vidim arhivu od drugih ali ne vidim svoju pa ne znam doc do svojih starijih blogova, nakopala sam se vec al nikako ih iskopat...možda nešto krivo radim?


* aaaaa ispravak, skužila sam po primjeru za ziku, sve 5 Wink




Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 08:08
trebalo bi ubaciti bolji WYSIWYG editor za pisanje blogova, neki sa malo više mogucnosti. Kao ovaj na forumu recimo.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 14:40
Kod komentara clanaka, bilo bi dobro da se stavi i link na clanak, tako da oni koji citaju forum mogu procitati clanak na koji se komentari odnose. Možda ga ja ne vidim, ali mislim da ga nema.

Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 14:45


 

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ko me to bacio lavovima, priznajte Evil Smile LOL


Dobro je, malo se na blogu gubim al naviknut cu se s vremenom Smile

LOL LOL LOL Umrla sam od smijeha kad sam vidjela to bacanje lavovima  LOL


Znaci ne možeš vidjeti tko te želi bacit lavovima a kome si cool?? Da vas svih pobacam....hahhahahah

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 14:50
vidiš i to bi trebalo promijeniti, jer sad možeš sam za sebe glasovati Smile i ne samo to, alpinist je alpinistov prijatelj Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.