New Posts New Posts RSS Feed - Nova teretana za mene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova teretana za mene

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:07
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

ja od sl mjeseca krecem u xxl...
kombinacija s-faktora i teretane


A gdje si do sada trenirala?
Javi nam kako ti izgleda XXL na velesajmu.


Ja sam se pocetkom mjeseca upisao tamo i Ok je, nije fancy nego prava radna teretana, ogroman prostor, puno svega, iako sam doma navikao na power rack pa mi sad tu definitivno fali, najviše sigurnosti radi kad sam sam i isprobavam nove granice, a i neke vježbe su mi na njemu bile zgodne za odradit , ali snašel bum se i bez njega.
Za sad mi je poer rack jedina primjedba :)

Jel zna ko jel ih uopce ima u kojoj teretani u Zg, mislim da ih nema baš po teretanama ili se varam?


power rack..samo mi pomozi..jel to ona sprava na kojoj je "štanga" koja je na klizacima..nemam pojma kako to opisati?
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:26
  Ovo na slici..........ti si mislila na Smith mašinu, a to je nešto kaj mrzim uopce vidjet u teretani, zabranio bi ju




 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:29
  skoro pa sam sigurna da sam to vidjela u mofitu..provjerit cu ti još..
ali onaj sa šipkom koja klizi to sigurno imaju jer sam na tom radila..
nemam pojma kako se to zove..alli izgleda slicno ovome..
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:31
Originally posted by Tica Tica wrote:

  skoro pa sam sigurna da sam to vidjela u mofitu..provjerit cu ti još..
ali onaj sa šipkom koja klizi to sigurno imaju jer sam na tom radila..
nemam pojma kako se to zove..alli izgleda slicno ovome..



A baš sam ti gore napisao prije tebe da sew to zove Smith mašina i da bi to zabranio i da ju mrzim i vidjet, poludim kad vidim da rade cucnjeve na njoj i slicno
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:32
  Di je taj Mofit btw?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:34
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Tica Tica wrote:

 
skoro pa sam sigurna da sam to vidjela u mofitu..provjerit cu ti još..ali onaj sa šipkom koja klizi to sigurno imaju jer sam na tom radila..nemam pojma kako se to zove..alli izgleda slicno ovome..
A baš sam ti gore napisao prije tebe da sew to zove Smith mašina i da bi to zabranio i da ju mrzim i vidjet, poludim kad vidim da rade cucnjeve na njoj i slicno


ZAšTOOOOOOOOO????????????????? Ja uvijek radim cucnjeve na njoj!!!!
LiveStrong
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:35
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Di je taj Mofit btw?


sorry nisam vidjela..valjda si kasnije dodao..hvala na strpljenju :)

uglavnom Smith imaju sigurno..a provjerim ti za power rack.. (evo sve sam tocno rekla)

Mofit ti je u Selskoj..malo uvuceno..
pogledaj tocno na linku: www.mofit.hr
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:35
 
Originally posted by Tica Tica wrote:

  skoro pa sam sigurna da sam to vidjela u mofitu..provjerit cu ti još..



Slikni
To ti je u biti obican kavez, sa poprecnim šipkama koje možeš pomicat gore dole kak oceš ko granicnike, i može imat hrpu toga kaj možeš zahaklat na njega , obicno napred ima za zgibove šipku itd........



Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:36
  i da..i ja radim cucnjeve na Smithu..
iako mi je puuuuno bolje kad uzmem samo štangu i utege..osjetim jace opterecenje na više dijelova tijela..u Smithu kad sam kao da si malo olakšavam..
pazim da ne odletim..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:38
Ja bi bench zabranila!!! Ili bi napravila testiranje tko zna radit na tome i samo bi oni s nraukvicama smjeli!
LiveStrong
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:40
Originally posted by zika zika wrote:

Ja bi bench zabranila!!! Ili bi napravila testiranje tko zna radit na tome i samo bi oni s nraukvicama smjeli!


bench je zakon..zašto sad njega?
pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:42
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Tica Tica wrote:

 
skoro pa sam sigurna da sam to vidjela u mofitu..provjerit cu ti još..ali onaj sa šipkom koja klizi to sigurno imaju jer sam na tom radila..nemam pojma kako se to zove..alli izgleda slicno ovome..
A baš sam ti gore napisao prije tebe da sew to zove Smith mašina i da bi to zabranio i da ju mrzim i vidjet, poludim kad vidim da rade cucnjeve na njoj i slicno


ZAšTOOOOOOOOO????????????????? Ja uvijek radim cucnjeve na njoj!!!!


Zato jer je to prevara i varanje samog sebe, svog tijela i nerazvijanje dosta toga..
Aktiviraš  manje mišica u cijeloj igri, gubiš komponentu ravnoteže, stabilizatore i vezno tkivo uskracuješ i svega kaj je prisiljeno radit i bit napeto i borit se sa slobodnom šipkom koja bi imala tendenciju klimanja lijevo desno, napred nazad da ju ti ne držiš i ne balansiraš u neku ruku........ma da ne filozofiram, al cucanj se ne radi na smith mašini ak se mene pita... Rađe stavi manje pa odradi kak spada to, ovak imaš fiksnu šipku koja klizi pravocrtno gore-dole i to je
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:44
  phoenix..imaš pravo..totalno je drugacije kad sam uzmeš šipku i radiš..iako je možda manja težina..ali se osjeti puno više mišica..


pazim da ne odletim..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:45
Originally posted by Tica Tica wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Ja bi bench zabranila!!! Ili bi napravila testiranje tko zna radit na tome i samo bi oni s nraukvicama smjeli!


bench je zakon..zašto sad njega?


Da Zika, zakaj, ja isto ne kuzim ? meni je on ok, jer 90% ljudi u teretani radi samo to i ruke , tak da su sve ostale sprave kaj mi trebaju, utezi slobodni ......da ne velim da je stalak za cucanj uvijek free, ok ima ih 3, al su sva 3 gotovo uvijek free
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:46
Originally posted by Tica Tica wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Ja bi bench zabranila!!! Ili bi napravila testiranje tko zna radit na tome i samo bi oni s nraukvicama smjeli!
bench je zakon..zašto sad njega?


Zato što se sto ljudi na tome ozljedi jer ne zna radit kak spada! Spuštaju šipku do prsa umjesto barem šaku od prsa, stavljaju preveliku kilažu i više nego jednom sam vidjela kako neki decki podignu guzicu kad si stave previše i onda placu jer im je otišla kicma!
LiveStrong
Back to Top
Tica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 23:47
  ja sam otkrila jednu super spravu za noge..
naravno nemam pojma kako se zove..ali kad vidim sliku..pa vam javim..
pazim da ne odletim..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.