New Posts New Posts RSS Feed - Nova ovdje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova ovdje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2011 at 01:12
Originally posted by Stela Stela wrote:

Sama sam toga duboko svjesna, ali za sada nemam snage nešto promjeniti. 


Ma ne da nemaš snage, nego ti nekako nije to još toliko bitno jel tako Wink Sve ovo zahtijeva vremena ali nekako se izorganiziraš ako to jako jako želiš, pa makar u ponoc kuhala :) A što se treninga tice, ista stvar...moraš probit te strahove, neceš napredovat tapkajuci na mjestu..ako želiš nešto više postici od sebe naravno..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Stela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2011
Location: MAGYARORSZÁG
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2011 at 12:31
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ako se radi na prazan zeludac, nikako utege ni intenzivan cardio!!! Samo deres misice..
Nemam drugog izbora. Moram treniratui ujutro prije posla, jer tko zna sto me nakon posla (za koji se ne zna do kada ce trajati) ceka. Kapitalizam stigao kako u Madjarsku, tako i u Hrvatsku.
 
Jedino dolazi u obzir da nesto prije treninga pojedem, probala sam i to, ali nije bas najugodniji osjecaj.


Edited by Stela
Back to Top
Stela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2011
Location: MAGYARORSZÁG
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2011 at 12:41
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Lijep pozdrav svima, vidim da se poteže rasprava pa da osvjetlim malo neke stvari :P Stela, kažeš da radiš po osjecaju... sve je to super i lijepo i ja nemam ništa protiv dapace, rekao bi da je bitno da si sretna, ali taj osjecaj te nikako nece dovesti do mišica, dapace, sprijecava te u tom cilju.

 
š. Moram trenirati ujutro, jer u drugim dijelovima dana nemam vremena...
 
2. Ako ne napravim iole ozbiljniji cardio, ujutro nakon spavanja, nisam orna za rad s utezima. Pospana sam i ne vjezba mi se.
 
3. Vjerojatno me sprijecava, ali ispred misca je meni izdrzljivost, ako radim cardio nakon utega, onda nemam istrcim 6 km za š0-20% vise vremena nego kad ga radim prije utega
 
 

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

što se opcenitih preporuka tice, odvoji  cardio i trening utezima, a trening utezima ne radi na tašte nikako.

 
Hvala sto si se ukljucio, u pravu si, ali nemam vremena odvojiti cardio od utega, nemam vremena u teretanu ici 7 puta tjedno ili dva puta dnevno.

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

p.s  ne trciš sa 90% snage sigurno ;) 90% snage je sprint,a ne sprintaš 45 min ili koliko, sigurno. Pokazatelj intenziteta može biti frekvencija srca na primjer... to što trciš brže od nekog kraj sebe ne znaci nužno da trciš vecim intenzitetom.


Kada sam pricala 90%, onda sam mislila na sljedece (mozda malo slabije govorim hrvatski, jer ne zivim u Hrvatskoj, makar se u kuci govori hrvatski) Dakle kad bi trcala maksimalno, na natjecanju, tada bi 6 km istrcala za 30 minuta (toliko mi treba). Ja obicno kad trcim na redovitom cardiju ujutro, istrcim tu dionicu za 33 minute (š5 krugova oko atletskog igralista). Dakle šš0% vrijednosti kad trcim maksimalnim intenzitetom.

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Nadam se da sam barem malo pomogao

 
Naravno, pozdrav


Edited by Stela
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2011 at 14:17
Originally posted by Stela Stela wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ako se radi na prazan zeludac, nikako utege ni intenzivan cardio!!! Samo deres misice..
Nemam drugog izbora. Moram treniratui ujutro prije posla, jer tko zna sto me nakon posla (za koji se ne zna do kada ce trajati) ceka. Kapitalizam stigao kako u Madjarsku, tako i u Hrvatsku.
 
Jedino dolazi u obzir da nesto prije treninga pojedem, probala sam i to, ali nije bas najugodniji osjecaj.



Ja ti isto treniram od 7 ujutro i niej bad kaj treniras ujutro, tak ej jos najbolje meni, ostane ti popodne slobodno, a i cesto sam popodne umoran.
Ali svakako, bas svakako bi trebala jesti prije treninga.....nemora bit previse, nek bude i tekuce,, tipa mjerica proteina i samelji nešto zobenih unutra i popi to, samo da ne trošiš mišicnu masu, jer samo od takvog trcanja, bez da radiš sa utezima poslje minimalno š0% potrošenih kalorija ti je otišlo iz proteina, dakle direktno iz razgradnje mišica, a kod tebe to trcanje tim intenzitetom + utezi ode vjerovatno i bar 20 % kalorija iz proteina što je iznimno loše.
Isto tako ako en pojedeš puno ujutro barem obavezno popi BCAA kako bi potrošnju proteina iz mišica svela na minimum , kolko se može.

A kaj se treniranja tice, jednostavno ceš se morat opredjelit, ili želi trcati ili želiš mišicnu masu, oboje nemožeš dobiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.