New Posts New Posts RSS Feed - noge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

noge

 Post Reply Post Reply
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: noge
    Posted: 18 Travanj 2008 at 19:44
biciklom i orbitrekom (ponekad i trcanjem) dobila sam jako puno misica na nogama tak da su mi sada jako "nabijene" i ruznije nego kaj su bile prije! htjela bih ih nekako istanjiti,da budu lijepe vretenaste...ugl super!
kako bi to mogla postici?izgubiti misice na listovima?
p.s. i bedra su jaca!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2008 at 19:48
zaboravih napisati...pilates otpada-nema nikkakvog centra u mojoj blizini...
 
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2008 at 22:19
hm...a jeli imas jos masnih naslaga na njima,jer bi se trebale masnoce kasnije pocet samo topit s tebe... pa bi tako dobila zeljeno? A ako ne,onda i treba nesto za oblikovanje misica,a to prepustam iskusnijima  ja jos uvijek nisam ekspert
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2008 at 08:30
svagdje osim na trbuhu nema naslaga!eventualno malo na rukama,ali mi to zasad nije problem,to se lagano topi i ucvrscuje!
e sada ih bas gledam (hihihi!) listovi izgledaju bolje nego jucer (pisala sam post nakon treninga pa su mozda ruznije izgledale zbog pojacane cirkulacije),ali bi bedra trebala nekako izduzit!
citala sam po internetu o pilatesu i ne kuzim kako bi valjanje po lopti moglo djelovati na to i mrsavljenje? zar nebi onda i obicno istezanje imalo slican ucinak?

p.s. (da uguram jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu..)

salo se prije topi kada se ispod njega nalaze misici,jel? oce li se skembica prije otopiti ako su ispod "kameni misici"?
al kao sto theia kaze:nema onda zenske tajne-uvlacenja trbuha!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2008 at 15:29
hehe valjanje po lopti-to se tebi cini lako-probaj,ali da ti netko pokaze pravilno
pa da vidis...a gle ti s biciklom valjda djelujes na jednu grupu misica...neznam tocno...

By:©parogica:)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2008 at 17:24
Pa nije...kod pilatesa ides iz istezanja u pokret... i imas jacanje plus istezanje... i stvar je da kod svake vjezbe ides do maksimuma..i nikad ne radis samo jednu skupinu misica....  a drugo... nije pilates samo na lopti... lopta je samo jedan od dodataka sa kojima se mogu raditi vjezbe... imas i razne rollere, pa trake, pa male lopte, utege, moze i bez icega, pa magic circle i tako.... pozdrav;)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2008 at 00:27
Originally posted by evica evica wrote:



salo se prije topi kada se ispod njega nalaze misici,jel? oce li se skembica prije otopiti ako su ispod "kameni misici"?


jel zna itko o tome??

Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2008 at 08:42
 od orbitreka i trcanja si dobila misice na nogama?!? kakve bi noge onda trebali imat maratonci i ostali trkaci? sigurno nisi nabila nozne misice crobnim treningom, s njim bi mogla napravit bas suprotno-smanjit obujam nogu.
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2008 at 12:20
Pa i ja sam od bicikla dobila misice na nogama
Neznam koliko si ti ali ja kada sam bila nabildala noga sam mjesec dana gotovo svakodnevno po 20-30 km biciklom + plivanje
To je bilo na ljeto predprosle godine i smrsavila sam u tih mjesec dana totalno-kost i koza,ali sam se zato osijecala famozno
Ne brini se za te misice,sve ce to doc na svoje,a i znam po sebi da kadkad pretjerujem,mozda ti se samo cini da su ooogrooomni,a ubiti sau cvrsti i lijepi,pa nisi naviklau svakom slucaju je dobro!
By:©parogica:)
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2008 at 15:30
 Mr.O je po meni u pravu. Niste dobile misice na nogama od bicikla, trcanja...da ste i u teretanu isle, znaci na ancrobne vjezbe, ne bi vidljivo dobile misice, ne ide to tako lako, a pogotovo kod cura. Kad bi to bilo tako lako BB-i uopce ne bi bili zanimljivi :)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2008 at 15:30
ajooj,nadam se da je tako sparogice-vec su mi najmanje 3 osobe u tjedan dana rekle kako imam jake listove,a cak mi je i jedan decko koji pokusava nabit masu rekao da bi on takve!
a meni neugodno...
cak sam razmisljala da i prekinem vjezbanje da ih izgubim i u konstantnom sam strahu da ce mi jos vise narast!
al nebum se ja predala...
@ mr.o
ni ja ne kuzim kako to da maratonci nemaju takve listove,ja pocnem trcat i nakon tjedan dana se prosire! i to jos u kalorijskom deficitu!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2008 at 16:26
Pa jeli postoji neki sindrom pocetnicke srece-ono ko u kockanju...
tipa dobijes odjednom jake misice (ko u kockanju-novac) i onda se navuces,jer ces mislit da ces svaki put dobit,a ubiti zavrsis bez icega

ps: ja sam se bavila gimnastikom 3 godine,mozda imam dobru osnovu,pa se brzo nadogradjuje misic(ako je to ikako moguce,hehe)
a to da nismo nabile misice sa biciklom-a kako to da su mi onda tako naglo narasli a nisam isla ni u teretanu ni radila nesto posebno tipa posebna prehrana,proteini,bla bla??

(nezelim se svadjat nego samo mi nije jasno)

Edited by šparogica
By:©parogica:)
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 14:55

 Ma tko se svadja...raspravljamo :)

Mozda ti janici k'o ludi rade i luce previse (vise nego kod drugih zena) testosterona :)

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.