New Posts New Posts RSS Feed - no carb
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

no carb

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: no carb
    Posted: 24 Svibanj 2010 at 18:22

koliko je zdravo hranit se bez ugljikohidrata odnosno svesti ih na minimum.

htjeo bi na brzinu smršaviti pa bi ih jedan dan jeo a drugi ne.definitivno bi smršavio ali koliko je to pametno.

naravno taj dan bez ugljikohidrata nebi bilo ni treninga.

Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 18:47
pa gle UH ti trebaju za energiju tak da..probaj ih svesti na prvi period dana tako da se hranis sa slozenim UH i to ujutro npr zobene i recimo za rucak npr riza,a kasnije da imas proteinske obroke..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 21:42
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

koliko je zdravo hranit se bez ugljikohidrata odnosno svesti ih na minimum.

htjeo bi na brzinu smršaviti pa bi ih jedan dan jeo a drugi ne.definitivno bi smršavio ali koliko je to pametno.

naravno taj dan bez ugljikohidrata nebi bilo ni treninga.



što se tice brzog mršavljenja, zaboravi.Em što ceš brzo puknut, em što ce otic puno mišica.
Taj sistem koji si naveo je neka šema pražnjenja/punjenja.
Ako te to stvarno zanima možeš ici naprimjer 2 dana s ugh do nekih 50-60 g (ugh iz povrca ne brojiš) i onda treci dan punjenje (cak ne moraš niti brojat ugh, probaj jest što cišce izvore ugh, tipa riže,raženog kruha, tjestenine isl.).
U dane pražnjenja ove ugh rasporedi prije i poslije treninga.

Napisao sam ti u najkracim crtama jer ima po forumima dosta tema upravo o pražnjenju/punjenju pa malo prolistaj
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 22:44
hvala na odgovorima.
odustao sam od tog pražnjenja pa punjenja,trenutak ludosti
pojacat cu proteine i izbacit "loše" ugljikohidrate a i pazit da i onih "dobrih" ne bude puno jel me debljaju.

imam š,79m i 87kg, dosta mišica ali i trbuha ima dosta pa sam htjeo izgubit nekih 5,6 kg jel fakat je ružna trbušina nekako sam ja sebi planirao da bi ti mišici mogli ostat jel su mi treninzi dobri,bez obzira što sam mislio drasticno smanjit ugljikohidrate al sve mi se cini da ce i mišici otici ako naglo smršavim pa cu ipak probat malo laganije mršavit.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 23:05
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

hvala na odgovorima.
odustao sam od tog pražnjenja pa punjenja,trenutak ludosti
pojacat cu proteine i izbacit "loše" ugljikohidrate a i pazit da i onih "dobrih" ne bude puno jel me debljaju.

imam š,79m i 87kg, dosta mišica ali i trbuha ima dosta pa sam htjeo izgubit nekih 5,6 kg jel fakat je ružna trbušina nekako sam ja sebi planirao da bi ti mišici mogli ostat jel su mi treninzi dobri,bez obzira što sam mislio drasticno smanjit ugljikohidrate al sve mi se cini da ce i mišici otici ako naglo smršavim pa cu ipak probat malo laganije mršavit.



To da ce ti mišici ostat ne ovisi primarno zbog treninga, po stoti put prehrana je mama.
što se tice optimalnog skidanja kg i o tom je bilo puno price, 0.5-š kg tjedno je ok, sve preko je katabolizam žešci.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 11:49

prehrana je najbitnija ali tu je i trening,genetika....po stoti put ja mladjem bratu govorim da mu je 3 sata treninga dnevno previše i to radi sve skupine pa se pokazalo da nisam u pravu,lik ima 90kg cistih mišica,plocice se vide kroz majicu.toliko o teoretiziranju  bez ljutnje al nismo svi isti pa ne vrijede za sve ista pravila,prehrana je mama ali...

Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 17:13
  što se tice uh ja sam pocela ujutro sa zobenima i kasnije jedna kriška kruha uz rucak.Sve ostalo su mi proteini kako se bliži dan kraju..Jedino ajde nakon treninga volim malo voca jer me taman osvježi
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 21:51
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

prehrana je najbitnija ali tu je i trening,genetika....po stoti put ja mladjem bratu govorim da mu je 3 sata treninga dnevno previše i to radi sve skupine pa se pokazalo da nisam u pravu,lik ima 90kg cistih mišica,plocice se vide kroz majicu.toliko o teoretiziranju  bez ljutnje al nismo svi isti pa ne vrijede za sve ista pravila,prehrana je mama ali...



A gle, prehrana je noš.
Naravno da neceš napredovat ako nemaš dobar trening uz prehranu, al gle ako odradiš trening a prehrana ti je slaba, što ce onda obnovit mišic koji je iscrpljen tokom treninga, zrak?
ima jedan dio i u genetici al ako neceš zapet kako spada,možeš zaboravit na genetiku.
A osobe kao što je tvoj brat imaju dosta srece što mogu napredovat na takav nacin, vjerovatno je cisti mezomorph, a mi ostali koji nismo te srece morat cemo zapet više i dat više truda da dođemo do nekog zacrtanog cilja.
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 12:37
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

prehrana je najbitnija ali tu je i trening,genetika....po stoti put ja mladjem bratu govorim da mu je 3 sata treninga dnevno previše i to radi sve skupine pa se pokazalo da nisam u pravu,lik ima 90kg cistih mišica,plocice se vide kroz majicu.toliko o teoretiziranju  bez ljutnje al nismo svi isti pa ne vrijede za sve ista pravila,prehrana je mama ali...

A gle, prehrana je noš.Naravno da neceš napredovat ako nemaš dobar trening uz prehranu, al gle ako odradiš trening a prehrana ti je slaba, što ce onda obnovit mišic koji je iscrpljen tokom treninga, zrak?ima jedan dio i u genetici al ako neceš zapet kako spada,možeš zaboravit
na genetiku.
A osobe kao što je tvoj brat imaju dosta srece što mogu napredovat na
takav nacin, vjerovatno je cisti mezomorph, a mi ostali koji nismo te
srece morat cemo zapet više i dat više truda da dođemo do nekog
zacrtanog cilja. 


yep.. ima takvih sretnih iznimaka ali za vecinu je prehrana stvarno najbitnija....pogotovo kod endomorfa koji mora pazit na svaki drek da mu se ne ulovi, i kod ektomorfa koji mora krkat cijeli dan da mu se nešto ulovi
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 14:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

prehrana je najbitnija ali tu je i trening,genetika....po stoti put ja mladjem bratu govorim da mu je 3 sata treninga dnevno previše i to radi sve skupine pa se pokazalo da nisam u pravu,lik ima 90kg cistih mišica,plocice se vide kroz majicu.toliko o teoretiziranju  bez ljutnje al nismo svi isti pa ne vrijede za sve ista pravila,prehrana je mama ali...

A gle, prehrana je noš.Naravno da neceš napredovat ako nemaš dobar trening uz prehranu, al gle ako odradiš trening a prehrana ti je slaba, što ce onda obnovit mišic koji je iscrpljen tokom treninga, zrak?ima jedan dio i u genetici al ako neceš zapet kako spada,možeš zaboravit
na genetiku.
A osobe kao što je tvoj brat imaju dosta srece što mogu napredovat na
takav nacin, vjerovatno je cisti mezomorph, a mi ostali koji nismo te
srece morat cemo zapet više i dat više truda da dođemo do nekog
zacrtanog cilja. 


yep.. ima takvih sretnih iznimaka ali za vecinu je prehrana stvarno najbitnija....pogotovo kod endomorfa koji mora pazit na svaki drek da mu se ne ulovi, i kod ektomorfa koji mora krkat cijeli dan da mu se nešto ulovi


A primjerice ja 3 dana sam jeo svasta, od sladoleda i keksa, do pljeskavica i cevapa ... bez ijednog treninga.. i danas stajem na vagu.. skoro 2kg manje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 16:04
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

koliko je zdravo hranit se bez ugljikohidrata odnosno svesti ih na minimum.


htjeo bi na brzinu smršaviti pa bi ih jedan dan jeo a drugi ne.definitivno bi smršavio ali koliko je to pametno.


naravno taj dan bez ugljikohidrata nebi bilo ni treninga.

što se tice brzog mršavljenja, zaboravi.Em što ceš brzo puknut, em što ce otic puno mišica.Taj sistem koji si naveo je neka šema pražnjenja/punjenja.Ako te to stvarno zanima možeš ici naprimjer 2 dana s ugh do nekih 50-60 g (ugh iz povrca ne brojiš) i onda treci dan punjenje (cak ne moraš niti brojat ugh, probaj jest što cišce izvore ugh, tipa riže,raženog kruha, tjestenine isl.).U dane pražnjenja ove ugh rasporedi prije i poslije treninga.Napisao sam ti u najkracim crtama jer ima po forumima dosta tema upravo o pražnjenju/punjenju pa malo prolistaj


Meni se cini kao carb cycling to njegovo znaci obicna šema, ka dje trening više carbsa kad nije, manje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 16:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



A primjerice ja 3 dana sam jeo svasta, od sladoleda i keksa, do pljeskavica i cevapa ... bez ijednog treninga.. i danas stajem na vagu.. skoro 2kg manje


covjece, prešo si u ektice ne, bit ce da tebe trening deblja
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 18:19
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



A primjerice ja 3 dana sam jeo svasta, od sladoleda i keksa, do pljeskavica i cevapa ... bez ijednog treninga.. i danas stajem na vagu.. skoro 2kg manje
  

Pa normalno da je, pogotovo ako si jeo ko curica prethodnih dana i bio na p+m režimu  metabolick kick davore

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 18:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



A primjerice ja 3 dana sam jeo svasta, od sladoleda i keksa, do pljeskavica i cevapa ... bez ijednog treninga.. i danas stajem na vagu.. skoro 2kg manje
  

Pa normalno da je, pogotovo ako si jeo ko curica prethodnih dana i bio na p+m režimu  metabolick kick davore



Pa bio sam na nekom P+m rezime + sladoled

Danas sam ipak na š30g UH.. nemogu bez njih pogotovo u vrijeme kolokvija..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 09:48
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

prehrana je najbitnija ali tu je i trening,genetika....po stoti put ja mladjem bratu govorim da mu je 3 sata treninga dnevno previše i to radi sve skupine pa se pokazalo da nisam u pravu,lik ima 90kg cistih mišica,plocice se vide kroz majicu.toliko o teoretiziranju  bez ljutnje al nismo svi isti pa ne vrijede za sve ista pravila,prehrana je mama ali...

A gle, prehrana je noš.Naravno da neceš napredovat ako nemaš dobar trening uz prehranu, al gle ako odradiš trening a prehrana ti je slaba, što ce onda obnovit mišic koji je iscrpljen tokom treninga, zrak?ima jedan dio i u genetici al ako neceš zapet kako spada,možeš zaboravit
na genetiku.
A osobe kao što je tvoj brat imaju dosta srece što mogu napredovat na
takav nacin, vjerovatno je cisti mezomorph, a mi ostali koji nismo te
srece morat cemo zapet više i dat više truda da dođemo do nekog
zacrtanog cilja. 

istina je sve što kažeš al nisam ja baš sad mislio ništa ne jest pogotovo poslije treninga.
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 09:52
Originally posted by janja janja wrote:

 
što se tice uh ja sam pocela ujutro sa zobenima i kasnije jedna kriška kruha uz rucak.Sve ostalo su mi proteini kako se bliži dan kraju..Jedino ajde nakon treninga volim malo voca jer me taman osvježi

i kako si zadovoljna tim nacinom prehrane
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.