New Posts New Posts RSS Feed - neobjašnjiva bol u listu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

neobjašnjiva bol u listu

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 09:23

 ne ljutim se ,krivo si me shvatila  puno si mi pomogla,ja sam samo sumnjao da bi ledja mogla bit odgovorna za bol u listu.nisam ni blizu bio siguran,mislio sam da je od ovoga o cemu je theia pisala,stalno mi je noga na gasu.

pomogli su mi tvoji odgovori,definitivno cu jacat core pa i ako nije od ledja ,nemože stetiti

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 10:21
ajde dobro...a štetti nece..ak ništa imat ceš sexy trbuh....

Ok...nadam se da ce proc i list....ako ne prođe uskoro...obrati se lijecniku...naravno.....
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 15:11
 pricekat cu još tjedan,dva pa ak se ništ ne promjeni onda ....
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 10:27
evo list super! puno sam se istezao i trcao sam ,premda je bilo gadno dok sam trcao,imao sam osjecaj da mi je noz zaboden u list.nebi nikome preporucio trcanje kad ga nešto boli al evo meni je pomoglo .istezanje preporucujem,nisam se godinama istezao al tu grešku više necu ponavljat
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.