New Posts New Posts RSS Feed - Neki cudan osjecaj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Neki cudan osjecaj

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 13:34
  Meni sta puno pomaze: unosim jaaaaako puno tecnosti u organizam, po 3.5-4 litra vode, mineralnu vodu, limunadu, lubenice.... I sve to u jednom danu... A jako malo idem na WC, sto je meni samom dokaz koliko organizmu treba tecnosti u ovim vrelim danima...Uz to izbjegavam u sirokom luku kafu i alkohol...
Cim unosim malo tecnosti po ovoj vrucini, postanem uzasno nervozan, nemocan itd.
A aktivnosti obavljam tek iza 8 navecer (trcanje u sumi), jer je prije toga neizdrzivo, a i nije zdravo vrsiti napor po tolikoj temperaturi...

 u nas je po 45 u hladu normalno, tako da- kod mene maksimalni oprez po ovom celopeku.

 

Edited by tare
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 12:17
joj da... i mene to zanima...

ja sam u petak skoro krepala u teretani, bila sam ko da me neko kantom tj. bacvom vode zalio, a i nemam baš snage kad je tako vruce, još nema ni klime vec neki ventilatori, pa za krepat...

kak se vi borite s tim??
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2010 at 19:05
Sad kad smo vec kod te malaksalosti i osjecaja ko da vas je parni valjak pregazio , dajte mi recite kako vi trenirate po ovoj pržioni?

Ja vec tjedan dana pokušavam i pokušavam gibat se al ko krepana sam, jedva dva koraka napravim samo mi dođe da se srušim

I onda mi bude glupo forsirat da ne napravim vecu štetu.

Kojim intenzitetom vi trenirate i kak ste prilagodili vježbanje ovoj globalnoj sauni ?

Iskustva , ideje i savjeti i više nego dobrodošli. Lagano vec šizim od objektivno nepovoljnih ali previše frustrirajucih (ne)uvjeta za moving.

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:31
Da, svi se žale ovih dana!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 09:55
  o tome sam ja pisala prije neko vrijeme.....


Ni meni nije ok vec tjednima, ali sam skužila da rijetko kome je! Tako da - tko zna kako ovo vrijeme utjece na sve nas
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 09:06
Drago mi je da ide na bolje.

Samo malo više pozitive, po vlastitom iskustvu znam da pozitivan stav pali kod svake vrste "feeling-downa"

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 09:04
Kate, možda je i to... pijem evo C vitamin, kalcij, magnezij, ne svaki dan sve ,al pijem, one šumece tablete..

i evo jutros sam se normalno ustala,za razliku od jucer kad sam se osjecala ko da me lokomotiva pregazila
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 09:00
Vrijeme sigurno ne utjece baš najbolje ni na koga od nas.
I ja sam primijetila zadnjih nekoliko dana da mi se manta, da se osjecam iscrpljeno, ostanem bez zraka

Ne znam, al nekako mi sve to kod mene bar vuce na jaci pad imuniteta, pa je i kod tebe to možda-pogotovo to pripisujem toj malaksalosti.

Inace, po vrucinama se covjek više i znoji pa možda ti fali nekih specificnih minerala u tijelu??

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 06:49
joj nemoj me plašit možda je stvarno zbog ovog vremena, malo ovako, malo onako, a vrijeme inace jaaaako utjece na mene
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 01:52
Originally posted by dianna dianna wrote:

jel se još nekome to dešava???

ja npr. kad hodam zavrti mi se pa se vatam za šta stignem, zid, vrata, ili cucnem ,ali nemam problema s tlakom, i nekad i osjetim preskakanje srca... uglavnom osjecaj slabosti po cijelom tijelu


Po tvome opisu, ja ne bih rekao da se radi o obicnom zamoru zbog vjezbanja tj. napora.
Ja bih na tvom mjestu povadio sve nalaze, pgotovo krvne pretrage, jertene vrijednosti, hormonalnu endokrinu sliku, i EKG.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 12:04
Originally posted by dianna dianna wrote:

jel se još nekome to dešava???

ja npr. kad hodam zavrti mi se pa se vatam za šta stignem, zid, vrata, ili cucnem ,ali nemam problema s tlakom, i nekad i osjetim preskakanje srca... uglavnom osjecaj slabosti po cijelom tijelu


doktor, ekg?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 11:57
Meni je bilo ultra loše isto posljednjih tjedana... valjda
i od ove vrucine a i od UH koji meni inace rade cuda s
tlakom, pa kad se dignem vidim sve zvijezde...

Prije par dana sam ponovno krenula u teretanu i sad sve
bolje podnosim! I ne jedem više Uh koji mi dižu i spuštaju
šecer i tlak prerapidno i to ne podnosim dobro.

Provjeri si šecer i probaj jedan dan paziti što papaš.

I piiij vode!!
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 11:21
jel se još nekome to dešava???

ja npr. kad hodam zavrti mi se pa se vatam za šta stignem, zid, vrata, ili cucnem ,ali nemam problema s tlakom, i nekad i osjetim preskakanje srca... uglavnom osjecaj slabosti po cijelom tijelu
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 11:17
stvarno ne znam, jedem skoro pa ito ko i zimi, ajd, malo manje... pijem ogromno tekucine, ali fali snage... da ne govorim da mi se svako malo tolko zavrti da moram sjesti
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 11:16
e upravo to, nemam snage za ništa , odem u teretanu i jedva odradim par vježbi , pa sam se uplašila da nije nešto ozbiljno
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 11:14
znam, ak i meni.. da ne govorim o drasticnom padu snage i svega

a tak je bilo i lani i preklani....ne znam zašto, al tak je
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.