New Posts New Posts RSS Feed - Neki cudan osjecaj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Neki cudan osjecaj

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2010 at 19:05
Sad kad smo vec kod te malaksalosti i osjecaja ko da vas je parni valjak pregazio , dajte mi recite kako vi trenirate po ovoj pržioni?

Ja vec tjedan dana pokušavam i pokušavam gibat se al ko krepana sam, jedva dva koraka napravim samo mi dođe da se srušim

I onda mi bude glupo forsirat da ne napravim vecu štetu.

Kojim intenzitetom vi trenirate i kak ste prilagodili vježbanje ovoj globalnoj sauni ?

Iskustva , ideje i savjeti i više nego dobrodošli. Lagano vec šizim od objektivno nepovoljnih ali previše frustrirajucih (ne)uvjeta za moving.

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 12:17
joj da... i mene to zanima...

ja sam u petak skoro krepala u teretani, bila sam ko da me neko kantom tj. bacvom vode zalio, a i nemam baš snage kad je tako vruce, još nema ni klime vec neki ventilatori, pa za krepat...

kak se vi borite s tim??
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 13:34
  Meni sta puno pomaze: unosim jaaaaako puno tecnosti u organizam, po 3.5-4 litra vode, mineralnu vodu, limunadu, lubenice.... I sve to u jednom danu... A jako malo idem na WC, sto je meni samom dokaz koliko organizmu treba tecnosti u ovim vrelim danima...Uz to izbjegavam u sirokom luku kafu i alkohol...
Cim unosim malo tecnosti po ovoj vrucini, postanem uzasno nervozan, nemocan itd.
A aktivnosti obavljam tek iza 8 navecer (trcanje u sumi), jer je prije toga neizdrzivo, a i nije zdravo vrsiti napor po tolikoj temperaturi...

 u nas je po 45 u hladu normalno, tako da- kod mene maksimalni oprez po ovom celopeku.

 

Edited by tare
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 13:42
Kad ste vec kod tekucina, u nekom medicinskom casopisu sam procitao da tijelo u š5 min može iskoristit oko 250 ml vode tj tecnosti, prevelike kolicine vode u kratkom vremenskom mogu otic na mozak, idealno bi bilo tokom dana imat pored sebe veliku bocu vode i povremeno pijuckat po malo a ne strest u sebe sve od jednom 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 17:21
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Kad ste vec kod tekucina, u nekom medicinskom casopisu sam procitao da tijelo u š5 min može iskoristit oko 250 ml vode tj tecnosti, prevelike kolicine vode u kratkom vremenskom mogu otic na mozak, idealno bi bilo tokom dana imat pored sebe veliku bocu vode i povremeno pijuckat po malo a ne strest u sebe sve od jednom 


Normalno... Voda se nikada ne pije u naletima, cak ni u stanju blage dehidracije...
uvijek se pije postepeno...
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 14:40
evo, kad sam vec tu pisao... prošli tjedan sam cijelo vrijeme osjecao zamor, malaksalost itd.. i ovaj vikend je kulminiralo sa 36 sati vrucice i preznojavanja u krevetu.. doktorica tvrdi da je to od vrucina i previše ledene vode iz friđa... neznam, sad nemam povišenu temp, al se osjecam smoždeno
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 08:40
Ovakvo vrijeme je sigurno pravi stres za organizam. Ak je covjek i inace pod utjecajem drugih stresora, pa mu je pao imunitet- to sigurno rezultira pucanjem i lakše je pokleknuti pred bolesti i /ili iscrpljenosti.

Valjda bi se svi trebali "skulirati" u oba smisla (umjereno i postepeno rashladiti i smiriti živce)
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 13:01
Istina vrijeme je užasno, znam po sebi kako trcim svaki dan jutarnji kardio jednostavno osjecam lagani pad u snazi a da ne pricam kako se osjecam slabo u teretani.
Doci ce bolja vremena za vježbanje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 14:35
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Istina vrijeme je užasno, znam po sebi kako trcim svaki dan jutarnji kardio jednostavno osjecam lagani pad u snazi a da ne pricam kako se osjecam slabo u teretani.
Doci ce bolja vremena za vježbanje


Možda ti treba i malo odmora ;) recimo deaload week... tj na jedan tjedan smanji cardio i težine i volumen teretane
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2010 at 13:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Istina vrijeme je užasno, znam po sebi kako trcim svaki dan jutarnji kardio jednostavno osjecam lagani pad u snazi a da ne pricam kako se osjecam slabo u teretani.
Doci ce bolja vremena za vježbanje


Možda ti treba i malo odmora ;) recimo deaload week... tj na jedan tjedan smanji cardio i težine i volumen teretane


Možda bi trebao uvest tjedan održavanja i laganini a onda opet sve po starom
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2010 at 13:53
jooj pa ovo sve gore i gore, sve toplije je...koma... a o teretani da ne pricam, svi se cijede, tope, ja ništ nemogu napravit, vucem se ko idiot

definitivno mislim da treba zabranit teretani da radi ako nema klime pa ljudi crkavaju doslovno
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2010 at 23:55
Originally posted by dianna dianna wrote:

jooj pa ovo sve gore i gore, sve toplije je...koma... a o teretani da ne pricam, svi se cijede, tope, ja ništ nemogu napravit, vucem se ko idiot

definitivno mislim da treba zabranit teretani da radi ako nema klime pa ljudi crkavaju doslovno


Hehe, istina sve gore za gorim što se tice vrucih ljetnih dana
A u vezi mjesta gdje vježbam to je prostorija kod kolege, ono samo krov i jedna strana otvorena a vani 37 celzijusa u hladu
Milina za iznojit se....
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2010 at 14:29
evo opet mi je to pocelo

neko vrijeme ništa i sad opet, em taj cudan osjecaj, em nikako da sam sita, stalno sam gladna, stalno brljavim sa prehranom...ne znam koji mi je , znam samo da mi se ne sviđa osjecaj
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 10:43
Ljudi moji opet me hvata ovo cudo,taj osjecaj..

jucer sam otišla na trening nisam imala snage ni da se zagrijem na traci š0min. vec sam samo 5 min.lagano otrcala, ostatak treninga nekako napravila (doduše ne sve ) i kad sam htjela opet na traku,nema šanse

jel još nekoga tako hvata?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 11:18
Mene, jucer odradio loš treningm ostao bez snage vrlo brzo,
imao duze rest periode, sveukupno, iscpljen, koda mi se
manta a ne manta mi se.....danas cu probat za razliku
odradit popodnevni trening pa da vidim kaj je, al ne sviđa
mi se taj osjecaj slabosti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 11:23

Originally posted by dianna dianna wrote:

Ljudi moji opet me hvata ovo cudo,taj osjecaj..

jucer sam otišla na trening nisam imala snage ni da se zagrijem na traci š0min. vec sam samo 5 min.lagano otrcala, ostatak treninga nekako napravila (doduše ne sve ) i kad sam htjela opet na traku,nema šanse

jel još nekoga tako hvata?
 

mene vec 7 dana to drzi al pripisujem sve stresu i jako malo spavanja tijekom noci. danas se osjecam kao da imam gripu - osjecam temperaturicu i zatezu me misici onako tupo.. uzas..

sto je najgore.. ovo je vec treci put od kad sam krenula na vjezbanje..

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.