New Posts New Posts RSS Feed - mucko dzubre
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mucko dzubre

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mucko dzubre
    Posted: 05 Ožujak 2011 at 17:35
  pozdrav svim fitnessovcima :)
trenutne slike nemam, posto sam na faksu i nemam sa sobom digitalni fotoaparat, ali cu zato mjere navest :)
š95cm, š05 kg, bf oko 20 posto
ruka 40cm, struk š00+, noga 68cm list 43cm
na nogama imam poprilicno mesa, i dosta malo sala, al dobro, vidit cemo kako ce na kraju ispast :)
dosta sam citao razne forume i dosao sam do nekih smjernica, pa evo otvaram temu da pratimo napredak :)
opcenito o sebi, pa ono, student sam, ne idem u teretanu jedem samo masnu hranu, pijem pusim kao turcin sam cu sebi da se skurcim... :)
dosadasnje treniranje je bilo dosta neuredno, 2 mjeseca treniram onda mjesec dana ne, pa sam maltene isti kakav sam bio i prije godinu dana, samo zadnji post se oduzio na 3 mjeseca pa sam se poprilicno umastio
ovo mi je prva defka u zivotu, debeli sam ektomorf i tako... odlucio sam sad ozbiljno krenit s radom. natjecanja me ne zanimaju, zelim se samo osjecat dobro, a sjedeci u kuci to necu postic :)

program prehrane je sljedeci:

Dorucak:4 jaja 250g sira zlica ribljeg ili maslinovog ulja, 50g p, 35g m

Rucak:250g piletine, salata, šaka oraha (40g) 60g p,  30g m

Prewm: mjerica wheya, pakovanje k plus integralnog dvopeka (šš0g)

Pwm: 2 mjerice wheya, š50g tjesta ili zobenih

Pwm2: š00g piletine, 250g sira, š50g tjesta

Vecera:250g piletine, salata, žlica maslinovog ulja, šaka oraha 60g p 30g

s teretanom mislim krenit 5x tjedno, 2 treninga ce bit fullbody kruzna sa 45minuta cardia na biciklu poslje treninga, ostala 3 bi radio po upper lower splitu.

svaki prijedlog, kritika i sve ostalo, ukljucujuci ponude na privodjenje na stagalj, sastavljanje ilegalne destilerije, obavljanje sezonskih poslova na njivi i vocnjaku, dileme u vezi nabave poljoprivrednih alatki i ostalih svakodnevnih stvari su dobrodosli :)
viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 19:06
  Ja bum ovo citala kasnije, samo sam htjela pohvalit nick xD Ok, ne nick, nego naslov teme
  

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 23:44
Za naziv teme te inspirirala mamic pjesmica ili?

što se tice tvog jelovnika, on je zaista fino posložen. Vidi se da zna šta radiš..
Kad ti dosadi piletina, slobodno ubaciš malo tune..

cekamo sad na slike..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 23:49
  zasto za pwm tjesto (sto jos prolazi) ili (jos gore) zobene? pa kaj nije najjednostavnije dex?
Back to Top
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 00:13
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Za naziv teme te inspirirala mamic pjesmica ili?

što se tice tvog jelovnika, on je zaista fino posložen. Vidi se da zna šta radiš..
Kad ti dosadi piletina, slobodno ubaciš malo tune..

cekamo sad na slike..
 


Dakako :)

Napisao sam piletina jer mi je trenutno pun zamrzivac iste... bez brige, ako se zaželim svinjetine ubacim ju umjesto piletine i izbacim ovo ulje... :)

slike ce doc tokom iduceg tjedna, ili možda bolje da slikam svaka 2 tjedna do mjesec dana i držim u privatnoj kolekciji i onda na kraju bubnem ih sve odjednom :)

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  zasto za pwm tjesto (sto jos prolazi) ili (jos gore) zobene? pa kaj nije najjednostavnije dex?


je jednostavnije, ali onda bi prakticki bio na 4 obroka dnevno, od kojih nijedan nije nešto posebno zasitan, a sad ih imam bar 5 kad ne treniram. shvatio sam na sebi da je razlika toliko zanemariva da cu vise misica izgubit ako se budem zamarao takvim stvarima nego ovako. nitko me ne može uvjerit da se 3 mjeseca defke može sje**t jeduci tjesto umjesto glukoze i obrnuto...
 

Edited by jumpsquat
viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 01:31
ja sam tek sada procitao da si na defki... ja bi neke stvari promjenio... UH za dorucak obavezno, UH kada imas trening utezima kao obrok prije u obliku ekih kompleksnih UH (smedja riza npr), a poslije 40g dexa i to je to. radije u teretanu odi 3x tjedno, a ostalih 2x radi cardio (LI cardio) 2 sata.
kada jedes UH dizes inzulin, a on ti onemogucuje lipolizu.

prewm sa wheyom izbaci, nisi pro BB da ti je bitan, radije imaj obrok sat vremena prije utega i to je to.
Back to Top
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 10:18
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

ja sam tek sada procitao da si na defki... ja bi neke stvari promjenio... UH za dorucak obavezno,


zbog?

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

UH kada imas trening utezima kao obrok prije u obliku ekih kompleksnih UH (smedja riza npr),

pa to i piše.

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

a poslije 40g dexa i to je to. radije u teretanu odi 3x tjedno, a ostalih 2x radi cardio (LI cardio) 2 sata.

pa to je to ako želim ostat gdje jesam. a od 2 sata LI cardia 2x tjedno bi prolupao zesce.

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:


prewm sa wheyom izbaci, nisi pro BB da ti je bitan, radije imaj obrok sat vremena prije utega i to je to.


opet si kontradiktoran. piše ti prewm dvopek s wheyom. taj bi obrok išao pola sata do sat prije treninga. jednostavno bez ugljikohidrata nemam snage za odradit kvalitetan trening, vjerujem da je i ostalima slicna situacija.
viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 11:10
Gajba je vjerovatno mislio da umjesto wheya s dvopekom prije treninga pojedeš npr. piletinu i rižu  Naravno da prije treninga trebaš pojesti uh + p obrok, tu nema dileme 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:11
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gajba je vjerovatno mislio da umjesto
wheya s dvopekom prije treninga pojedeš npr. piletinu i
rižu  Naravno da prije treninga trebaš pojesti uh + p
obrok, tu nema dileme 


a šta ako je na keto npr?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:47
  je, gajba je mislio na neke sporije proteine koji ce ti ujedno i napuniti zeludac. meni je gori trening s osjecajem praznog zeludca, nego s manje UH.
ujedno sam ti htio reci da izbacis toliko wheya u nepotrebno vrijeme. whey radije za dorucak sa zobenim i nekom vockom, a ovaj drugi pwm sa UH isto izbaci. nepotrebno.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:58
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gajba je vjerovatno mislio da umjesto
wheya s dvopekom prije treninga pojedeš npr. piletinu i
rižu  Naravno da prije treninga trebaš pojesti uh + p
obrok, tu nema dileme 


a šta ako je na keto npr?

Na keto - dijetu  sam iskreno potpuno zaboravio, ali koliko sam procitao, on nije na keto
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:19
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gajba je vjerovatno mislio
da umjesto
wheya s dvopekom prije treninga pojedeš npr. piletinu i
rižu  Naravno da prije treninga trebaš pojesti uh + p
obrok, tu nema dileme 


a šta ako je na keto npr?
Na keto - dijetu  sam
iskreno potpuno zaboravio, ali koliko sam procitao, on
nije na keto


ok..nije.....ipak ima dileme...ponekad ...samo sam to
htjela reci....
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:20
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gajba je vjerovatno mislio
da umjesto
wheya s dvopekom prije treninga pojedeš npr. piletinu i
rižu  Naravno da prije treninga trebaš pojesti uh + p
obrok, tu nema dileme 


a šta ako je na keto npr?
Na keto - dijetu  sam
iskreno potpuno zaboravio, ali koliko sam procitao, on
nije na keto


ok..nije.....ipak ima dileme...ponekad ...samo sam to
htjela reci....

Ponekad, da, totalno sam keto smaknuo s uma, moja greška
Back to Top
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 00:35
  evo samo da se javim da nisam umro... :)

uglavnom, krenio sam lakše nego sam napisao, i krenulo je odlicno, -4cm struka do sada i -2cm noge,ruka je i porasla skoro pola centimetra, mislim da ce bit opasno :)))

ili je rebound poslje 3 mjeseca netreninga i jedenja smeca toliko dobar ili mi moj kucni ljubimac daje neke steroide u dupe dok spavam, treceg nema
viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2011 at 16:12
 eto da se javim s updateom, struk je pao ispod metar :)
što je najbolje još nisam krenio s redovnim cardio treninzima, racunao sam da cu ih ubacit kad zapne s defkom, ne žurim nigdje, cilj je š.7. tako da imam jos 3 mjeseca fore.

zanima me jedino, jako mi je loš crobni kapacitet, ali stvarno jako loš, koliko ce mi trebat vremena da mogu sat vremena trcat nekim srednjim tempom, ako bi radio hiit za 5 krugova bi se toliko uspuhao da bi mi valjda srce stalo... any advice što se tice toga?


viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2011 at 13:31
Originally posted by jumpsquat jumpsquat wrote:

 eto da se javim s updateom, struk je
pao ispod metar :)što je najbolje još nisam krenio s
redovnim cardio treninzima, racunao sam da cu ih ubacit kad
zapne s defkom, ne žurim nigdje, cilj je š.7. tako da imam
jos 3 mjeseca fore.zanima me jedino, jako mi je loš crobni
kapacitet, ali stvarno jako loš, koliko ce mi trebat
vremena da mogu sat vremena trcat nekim srednjim
tempom
, ako bi radio hiit za 5 krugova bi se toliko
uspuhao da bi mi valjda srce stalo... any advice što se
tice toga?


A zašto bi uopce htio toliko trcat?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.