New Posts New Posts RSS Feed - Mrsavljenje, savjeti dobrodosli
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mrsavljenje, savjeti dobrodosli

 Post Reply Post Reply
Author
letalis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote letalis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mrsavljenje, savjeti dobrodosli
    Posted: 27 Lipanj 2017 at 17:19
Pozz ljudi, ja sam novi na forumu. Pocelo je sve kad sam neki dan krenuo obuci hlace koje su mi nekad bile velike, a sad su mi premale. Stao pred ogledalo i rekao sebi e necemo vise ovako. 
Krenuo sam se dovoditi u red, taman malo dok ne krenem na fakultet tamo u oktobru. Zelja mi je izgubiti 10 - 12 kg. Izbacio sam iz prehrane slatkise, sokove, przeno, kruh, tjesteninu i sve ostale nezdrave materije. Ishrana mi sad obuhvata piletinu ( iskljucivo bijelo meso bez ulja i sl ), ribu, rizu, jaja, povrce i voce, dnevno 3,5 - 4l vode i solja zelenog caja ili crne kafe bez secera, i ne jedem poslije 6 sati. Ujutro sat ipo ili dva sata poslije dorucka, brzo hodanje 30 - 45 minuta. Navecer vozim biciklo sat vremena, eventualno sat i petnaestak minuta. Poslije toga radim vjezbe tipa cucnjevi, trbusnjaci, sklekovi i sl. Visok sam 177 cm, imam 87 kg. Da li sam na dobrom putu da kroz iduca 3 mjeseca izgubim 12 kg i dodjem na zeljenu kilazu od 75kg. Ako u necem grijesim recite, svi savjeti dobrodosli, hvala unaprijed .



Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2017 at 17:32
Pozdrav,

tesko je reci ovako ugrubo jer nikakve kolicine nisi naveo, kao ni broj obroka u danu.
Iscistio si prehranu generalno, i ja vjerujem da ces time ostvaraiti potrebni kalorijski deficit, pa time i gubitak kilograma.
Ono sto bih ja uvijek radije povecao je trening pod opterecenjem (misici), utezi, slobodni utezi, sprave, bodyweight vjezbe itd. ispred kardia, kojeg ti odmah u pocetku imas poprilicno.

I s druge strane, trening (misica), stavio bih prije aerobnog treninga, ako vec ide jedan za drugim.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.