New Posts New Posts RSS Feed - molim savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim savjet

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 15:00

 hm, možda mi treba i psihijatar, šta ja znam....

no uglavnom, recite nešto da se opet stanjim. prije nego što stavim lokot na hladnjak  

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 16:04
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

      

samo da vam javim - vježbam par puta tjedno, zagrijem se, pa neki cardio od bar pola sata, pa pilates, pa istezanje, uglavnom, traje oko sat vremena. i što mi se desilo??? ojacala sam, ali ne kao dobra vijest, nego sam "precvrsta", pogotovo na onom dijelu bedra naprijed, nemam pojma koji je to mišic i tko mu je rekao da tako ocvrsne!!

imam i mini-steper ali ne mogu više od 3 x š0 minuta, radim pauzu od minutu-dvije između. od njega sam podigla dupe, to mi je ok. ali kako da se sad riješim mišica na bedrima?

  

cekaj cekaj, malo sam zbuki.... 4.2. si napisala prvi post i tu negdje krenula trenirat, i to pilates, i sad te vec muci što su ti kvardicepsi prejaki? a i dupe se vec podiglo od stepera? waa strava, daj mi malo te genetike, ja teglim utege ko magarac pa cmilji i jedno i drugo 

to ti jedino može bit reakcija na vježbanje koja se inace javlja na pocetku treniranja...pa ti se cini da su se mišici nešto jako povecali..u svakom slucaju, nakon 2 tjedna vježbanja i to pilatesa sigurno da prejaki kvadriceps nije uzrok neulaženja u odjecu - si sigurna da ipak ne papaš malo više nego što bi trebalo? :))  Ne znam, slike bi puno pomogle :)

inace, rekli smo da se kardio radi nakon pilatesa ;) i zašto pauze kod stepera? ako ti je to kao neki kardio, peglaj sve odjednom, možeš i više..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 17:24

 ma ja sam ajmo reci zadnjih par godina stalno fizicki aktivna, ali na neki "svoj" nacin. nađem si neki sport, pa mi dosadi, pa onda nađem nešto drugo, pa mi dosadi, pa onda nešto trece, .....itd. samo sam bila prezauzeta cijeli šš. mjesec, što je povuklo i š2. pa su mi se medenjaci zalijepili. inace, kad tu i tamo "zgriješim" ne prima mi se, mislim da je to baš zato što uvijek vježbam.

ti prokleti kili su se zabetonirali preko mojih pre-pre-pre-prekrasnih nogica, koje su bile fine, vitke, duguljaste     i sad sam udarila trening nakon te pauze, i može biti najvjerojatnije da je to ta reakcija od vježbanja.

 

inace nema šanse da jedem više nego inace, meni se  cini cak i manje. a inace, ne jedem nešto masno, junk-food, cipseve, i te stvari. radije grickam jabukicu 

 

a možda mi tijelo zadržava tekucinu? a možda su me preko noci oteli vanzemaljci pa bubre u mom tijelu? a možda nepravilno udišem zrak pa sam napuhana?

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 17:39
 a da zakacim one male cicak-utege za noge da pojacam vježbe i smanjim prehranu? utezi su jedni od 0,5 kg i jedni od š kg tako da ne bi trebali ubiti moje zglobove
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 17:58

 pardon, nisam vam dosad zahvalila na odgovorima, baš sam nepristojna.

 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 18:24
Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 ti prokleti kili su se zabetonirali preko mojih pre-pre-pre-prekrasnih nogica, koje su bile fine, vitke, duguljaste     i sad sam udarila trening nakon te pauze, i može biti najvjerojatnije da je to ta reakcija od vježbanja.

 

ee to to, kili kili, a ne kvadrovi  Samo ti udri po kardiu pa ce bit sve ok ;)

...i da..ovi nastanjeni vanzemaljci u tijelu su ti stvarno loš izgovor

Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 a da zakacim one male cicak-utege za noge da pojacam vježbe i smanjim prehranu? utezi su jedni od 0,5 kg i jedni od š kg tako da ne bi trebali ubiti moje zglobove
  

moreš, ako misliš na vježbe za noge i guzu ;) za kardio ti ne trebaju..

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 20:02

 da, pri vježbama za noge sam i mislila.

 

a gospe moja, par dana uživanja, a mjeseci ispaštanja.... odsad me zovite gđica Mrzim Medenjake...

 

btw., našla sam još jedno moguce opravdanje - buduci da mi je bio rođendan prije neki dan, možda sam se smanjila. znate ono, kako stariš malo si niži

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2010 at 20:10

  svašta cujem ali ti si orginalna u izgovorima, nema šta

ma ne brini, samo radi, radi, radi... ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:37
 evo opet ja s novim pitanjem - preporucili ste mi, između ostalog, i trcanje. a ja ne volim trcanje, koljena me bole, zima je, pogotovo sad kad je još i kišovito. citala sam na drugim forumima da dosta cura prakticiraju "kucno trcanje"  uz neki dvd program (mislim da je rijec o nekoj Leslie Sansone ako se ne varam). e sad, koliko bi trebalo onda prijeci dnevno tih njezinih "milja" ili koliko vremenski "trcati" doma? nije to pravo trcanje, više trckaranje, ali bolje i to nego se zavaliti na kauc
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:43
  A da kupis biciklu i pedaliras doma???
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:46

 hehe Leslie... od cega ljudi naprave zaradu, mogla bi i ja snimit jedan video kako trcakaram na mjestu doma kad me šiz ulovi

ma samo udri, bilo kakvo skakutanje je bolje od kauca :) cuj, racunaj da ti je to kao svaki drugi kardio pa ono...ne ispod 30 min

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 11:08

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A da kupis biciklu i pedaliras doma???
 

ne mogu - skupo mi je. jedna kvalitetna sobna bicikla košta koliko i jedna dobre nove cipelice + jedne dobre traperice + sexy topic + jaknica na sniženju.

sorry - žensko sam, pa mi mozak to odmah preracuna 

Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 11:11
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 hehe Leslie... od cega ljudi naprave zaradu, mogla bi i ja snimit jedan video kako trcakaram na mjestu doma kad me šiz ulovi

ma samo udri, bilo kakvo skakutanje je bolje od kauca :) cuj, racunaj da ti je to kao svaki drugi kardio pa ono...ne ispod 30 min

 

 

 

ma bez brige, nece ona dobiti ni lipe, skinut cu je s interrneta. mislim da bi mi dobro došao onaj duži program 5 milja, traje sat vremena. sve drugo što sam škicnula mi izgleda nekak prelagano.

 

opet hvala na savjetima, znam da pomalo i dosađujem, ali nemam baš nekog ni pitati. vecina cura koje znam mršave po principu "dva prsta u usta", bljak....

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 11:25

 

Originally posted by ninchica ninchica wrote:

kvalitetna sobna bicikla košta koliko i jedna dobre nove cipelice + jedne dobre traperice + sexy topic + jaknica na sniženju.

sorry - žensko sam, pa mi mozak to odmah preracuna 

 

hehe a ja sve to odmah preracunam u kvalitetnu sobnu biciklu

Originally posted by ninchica ninchica wrote:

 ma bez brige, nece ona dobiti ni lipe, skinut cu je s interrneta. mislim da bi mi dobro došao onaj duži program 5 milja, traje sat vremena. sve drugo što sam škicnula mi izgleda nekak prelagano.

opet hvala na savjetima, znam da pomalo i dosađujem, ali nemam baš nekog ni pitati. vecina cura koje znam mršave po principu "dva prsta u usta", bljak....

 

 nisam ni mislila da ceš platit, zaradila je ona svoje svejedno :))

e to...to ti je nekih 8 km...znaci tu negdje.....rolaj

Nema na cemu, mani se ovih s prstima u ustima...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 14:08
  Eh te zene.. sve krivo racunaju uvijek
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ninchica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninchica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 11:32

 evo mene opet 

zaboravih upitati - a KOLIKO da trcim? svaki dan? ili koliko puta tjedno? ovo "trcim" se odnosi više na trckaranje s povremenim izmjenjivanjem brzog hodanja. trenutno mi paše ova Leslie, upalim tv, upalim nju na kompu, a "trening" odradim skoro neprimjetno. zasad vježbam svaki dan, nekih 5-8 milja, ne znam koliko je to preracunato u kilometre, vremenski je to nešto više od sat i pol.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.